عكس خوابگاه

ROJO

New member
یه خوابگام نرفتیم موکت این رنگی داشته باشه روش کبریت توکلی بچینیم ، ذوق مرگ بشیم:mad_majidonline:

شوکا88

New member
یه خوابگام نرفتیم موکت این رنگی داشته باشه روش کبریت توکلی بچینیم ، ذوق مرگ بشیم:mad_majidonline:
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ عزیزمممممممممممممممممم

Nike313

New member
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ عزیزمممممممممممممممممم

تا حالا اینهمه خخخخخ از نزدیک ندیده بودم

شاشا زنده ای هنوز؟؟؟؟:smiliess (12):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sara77

ad1986

New member
خخخخخخخخخخخ عجب حوصله ای....بگی برو یه لیوان اب بیار میگن حوصله نداریم... اصلا خودشونم تشنه باشن نمیرن اب بخورن...

skafild

New member
یادش بخیر ما هم به ورودی های جدید که اولشون بود ژتون سرویس بهداشتی و حموم میفروختیم.هر کی هم که میخواست دزدکی بره حموم یکی واسش نگهبانی میداد. خیلی با حال بود
یه بارم یکی از بچه ها سال بالایی کت شلوار پوشید با تعدادی از بچه ها نقش معاونت دانشجوی را بازی کرد واسه بچه های ورودی جدید به یکیشون هم گفته بود با دخترا زیاد حرف میزنه قیافش خیلی دیدنی بود رفت کارت ب س ی ج اورد التماسی میکرد که واقعا دیدنی بود

skafild

New member
تقلید صدای منم حرف نداشت صدای دخترا در می آوردم ورودی های جدید را سر کار میزاشتیم بعد ازشون سوتی میگرفتیم هفته ها سوژه خنده مون میشد.

gentelman70

New member
والا عکس خوابگاه دخترای فیسبوکی دانشگاه پزشکی که جیزه اینا که ما دیدیم سانسور بود یا به قول استاد انگل منگلمون پاستوریزه بود شیطوناااااااااااااااااا

ba ba barghi

Well-known member
bb.jpg

:whistle:

هع ؟؟چند نفر تو یه اتاق ؟؟

gentelman70

New member
توکلی تا توکلی داریم ، نکنه اونو میگی که قیافش شبیه کنکور بود:smiliess (11):

آبجی با عرض سلام اولا از عکس ‍پروفایلت خوشم نمیاد. دوم اینکه توکلی همونی که کارخانه کبریت فروشی داره و همینطور اگه تحقیق کنی یه باشگاه سوار کاری بزرگ تو تهران دارهُ اسم اسب محبوبش هم دلورده بتحقیق

fanoosi

New member
یادش بخیر ما هم به ورودی های جدید که اولشون بود ژتون سرویس بهداشتی و حموم میفروختیم.هر کی هم که میخواست دزدکی بره حموم یکی واسش نگهبانی میداد. خیلی با حال بود
یه بارم یکی از بچه ها سال بالایی کت شلوار پوشید با تعدادی از بچه ها نقش معاونت دانشجوی را بازی کرد واسه بچه های ورودی جدید به یکیشون هم گفته بود با دخترا زیاد حرف میزنه قیافش خیلی دیدنی بود رفت کارت ب س ی ج اورد التماسی میکرد که واقعا دیدنی بود

ژتون سرویس بهداشتی و حموم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!:14::smiliess (15)::shocked::shocked:

نوتر

New member
صرفا جهت بالا اومدن تاپیک.....
این تاپیک رو خیلی دوس داشتم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: M@RY@M

mahsaa

New member
واااااااااااای کل خاطرات خوابگام مرور شد !! عجب دورانی بودااااا !!
از میز نهارخوری گرفته تا نونای خشک سفره ، کمبود لیوان ..و البته ی مشکلی ک بود ما تابه نداشتیم و همه چیزو تو قابلمه درست میکردیم!!
عاقا خعععععلی باحال بودیما !!
ولی بعد از نظافت عجب ذوقی به خودمون میکردیم !! :4d564ad6:دلم تنگ شد واس اون روزا!!
کلا دیوونه بودیم :25r30wi:

biologisst

New member
باشه حسان شما هم بزودی طعم خوب خوابگاه رو می چشی ]
307319_desertsmile.gif

البته خوابگاه یه خوبیایی هم داره شبایی که همه فردا امتحان دارند
645819_pillowtalk.gif

وقتی هم که شوفاژهارو یکماه دیر روشن میکنن
706919_freezinsmile1.gif

اینم قیافه ی هم اتاقیه وقتی اون روز مخاطب خاص بش توجه نکرده
6691_connie_wimpering.gif

من واقعا با تمام وجود همذات پنداری می کنم. هر سه تاشون معضلی بودنا!!!! یادش بخیر عجب دورانی بود.عین سربازی بود. :d

کرهانی

New member
آخی این تاپیک بعد چه همه مدت اومد بالا:applause:
تعجب کردم لایکای عکس خوابگامو دیدم

یادش بخیر همه خاطرات خوب من که رفیق محترم گند زد بهش:sdasdasd:

M@RY@M

New member
آخی این تاپیک بعد چه همه مدت اومد بالا:applause:
تعجب کردم لایکای عکس خوابگامو دیدم

یادش بخیر همه خاطرات خوب من که رفیق محترم گند زد بهش:sdasdasd:

بعضی وقتا آدم دلش واسه همین رفیقای محترمم تنگ میشه...:dadad4:

بالا