عشق

b.nafas

New member
بچه ها به نظر شما عشق با دوست داشتن فرق میکنه ؟ اصلا تعریف عشق چیه ؟
اصلا عشق هست یا یه دروغ بزرگه

bahar.zr93

New member
بله عشق هست. چرا نباشه؟ با دوست داشتن هم خیلی فرق داره. من بقال سرکوچمونو خیلی دوست دارم چون خیلی مهربونه اما الزاما عاشقش نیستم!:rolleyessmileyanim:

jeghele68

New member
به نظر من عشق هست ولي اونم درجه اي از دوست داستنه
عشق هيجاني يه روزي خاموش ميشه
دوست داشتن يعني از كسي رضايت قلبي و عقلي داشته باشي ولي وقتي كسي رو اينقدر دوست داري كه تمام نفسات به اون وابستس يعني عاشقي
براي همينه وقتي به مرور مهر كسي به دل ميشينه چون كم كم با طرف مقابلت اشنا شدي و كم كم علاقه پيدا ميكني و كم كم عاشقش ميشي پايدارتره تا عشق هيجاني
بين عشق و دوست داشتن خيلي تفاوته

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Shaghaegh

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

ممنونیــوم کــ ایــن تاپیک ــو را انداختیــن ....

بروبــچ دوباره تکمیلــش کنیــن OK میره تــو آرشیــو ...

--= عشـــــــــــق = --

قلبــونــه همگــی ...

:bunnyearsmiley:

pariya

New member
دوست داشتن یا عشق؟؟؟
دوست دارمش با عشق!!!!!!!!:black_eyed:

nasehp67

New member
احتمالا باشه
پیشنهادات اصلاح رشته ی تغذیه
سلام
دوستان این پیشنهادای جدید جمعی از دانشجویان تغذیه است برای ارسال نامه به وزیر بهداشت و تغییر مقطع تغذیه(از کارشناسی به دکترای حرفه ای مثل فیزیوتراپی)و بعضی از پیشنهادات دیگه برای تعریف بیشتر تو جامعه و بیمارستان وایجاد بازار کار لطفا بخونین و نظر بدین و کامنت بذارین برام

هیئت مدیره ی محترم گروه دانشجویان و فارغ التحصیلان انجمن تغذیه ایرا(اتا)
سلام علیکم
احتراما به استحضار می رساند ما جمعی از دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی رشته تغذیه دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در طی این نامه خواستار احقاق حقوق دانشجویان این رشته و شناساندن هرچه بیشتر این رشته در بیمارستانها،کلینیک ها ودر جامعه می باشیم که عدم این کار باعث بی انگیزگی فارغ التحصیلان و دانشجویان این رشته شده است لذا:
درخواست های کلی ما از مسئولان محترم به صورت ذیل است

1- تلاش در جهت ارتقاء مقطع رشته تغذیه از کارشناسی علوم تغذیه به پزشک تغذیه در مقطع دکترای حرفه ای در کنکور سراسری برای خدمات شایسته تر این قشر به مردم و جامعه و گذاشتن امتحان جامع علوم پایه بعد از گذراندن ۴ ترم تحصیلی در جهت آمادگی و سواد بیشتر
2- گنجاندن دروس فارماکولوژی بیشتر در مقطع کارشناسی و گنجاندن ۲واحد در مقطع ارشد و حداقل ۴واحد در مقطع دکترای تخصصی
3- گرفتن حق تجویز آزمایش توسط کارشناس و پزشک تغذیه و همچنین تجویز بعضی از داروهای شیمیایی مرتبط با تغذیه با پوشش دادن کلیه ی بیمه ها
4- اضافه کردن دروس بیماریهای داخلی مرتبط با تغذیه به سر فصل آموزشی مقاطع مختلف رشته ی تغذیه و رژیم درمانی
5- راه اندازی بخش های تغذیه و رژیم درمانی در تمام بیمارستان ها حتی بیمارستانهای شهرهای کوچک و افزایش واحدهای کارآموزی و کارورزی تغذیه در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و کار کردن آن ها بطور مستقل در بخش های تغذیه و سایر بخش ها بطوری نیاز به آنها (پزشک تغذیه) واقعا احساس شود.
6- تشکیل دوره ی های دکترای تخصصی در رشته های متعدد مانند اپیدمیولوژی تغذیه،تغذیه جامعه و تغذیه و رژیم درمانی بعد از گذراندن دوره ی دکترای حرفه ای
7-منع کردن شرکت رشته های دامپزشکی ،کارشناسی ارشد صنایع غذایی و دامپروری برای شرکت در مقطعph.d تغذیه برای تخصصی شدن رشته و بر حق بودن لفظ متخصص تغذیه برای فرد دارای مدرک دکترای تخصصی و همچنین منع شرکت رشته های به غیر از علوم تغذیه در مقطع کارشناسی ارشد
*ضمنا در صورت پیگیری شما قشر زحمت کش حمایت همه جانبه ی دانشجویان تغذیه از شما حتمیست و موجب ایجاد شعف و انگیزه در این قشر میشود.
برماتغذیه شناسان واجب است که در جهت گرفتن حقوق خود و ایجاد انگیزه در فارغ التحصیلانمان نهایت تلاش را انجام دهیم
باتشکر:دانشجویان تغذیه اردیبهشت۱۳۹۲

raha 24

New member
عشق نهایت دوست داشتن یک نفره که اگه به وصال برسه قطعا بیشتر میشه. عشق هایی که با وصال ته می کشه و خاموش میشه به نظر من عشق نیست هوسه. این هوسه که آتیشش خاموش میشه و درجایی دیگه گر می گیره.

ninol

New member
من دوست داشتنو به عشق ترجیح می دم چون عشق بعد از یه مدت از بین می ره اما ادم می تونه تا آخر عمر فرد مورد علاقشو دوست داشته باشه به نظرم دوست داشتن واقعی تره

ketabsabz

Well-known member
برای اینکه عاشق باشی باید دوست داشته باشی پس اول دوس داشتن بعد عشق اینطوری به نظرم عشق واقعی تره ، بعضی دوستان گفتن عشق وجود نداره مگه میشه نه واقعا مگه میشه شما عاشق خدا نیستید یا خدا عاشق بنده های خوبش نیست ؟

A1992

New member
بنظر من عشق خودش تعریفی خیلی وسیع داره و ما درجاتی از اونو تجربه میکنیم و دوس داشتن هم ی حس ک میتونیم تقدیم همه بکنیم ولی عشق فقط مخصوص ی نفره:heart:

royaaaaa

New member
عشق تو این قرن کمیت و کیفیتشو از دست داده........................................دوس داشتن بهتره که از صمیم قلبت باشه..........وتو ظاهرتم دوست داشتنو نشون بدی..:heart::(40):

Shaghaegh

New member
عشق وجود داره ولی نه قبل از ازدواج!
معنی نداره که ما عاشق کسی باشیم که شناخت و شرایط مشترکی ازش نداریم! اصلاً امکان نداره چنین چیزی.
اونی که قبل ازدواج هست دوست داشتنه که به مرور و با شناخت متقابل و با نظارت خانواده ها شکل میگیره و با ازدواج عشق رو کلید میزنه و ایجاد میکنه عشقی پاک و ماندنی!

این آهنگم اون موقع معنی پیدا میکنه:
تقدیم به شما:
دانلود آهنگ خدا با منه رضا صادقی + متن آهنگ - گلپانیوز

najma

New member
:rose:من مطمئنم عشق وجود داره .
یه گوشه ای از زمین خدا .. یه گوشه خیلی خیلی یواشکی .
مثل انسانیت
مثل صداقت
مثل آب حیات ...
اینا همه هستن ولی کمیابن . و برای همینه که انقدر عزیز و ارزشمندن . و برای همینه که انقدر براشون افسانه گفته میشه .
و هر افسانه ای از یه واقعیت منشا میگیره

bacillus.bs

New member
من كه مامان عسلم گفته دوره عشق و عاشقي را يه خط قرمز بكش تا بعد از ازمون
61909_connie_rockingba.gif

پس نظري ندارم
54739_129fs3705010.gif

zErOOn3

Well-known member
من كه مامان عسلم گفته دوره عشق و عاشقي را يه خط قرمز بكش تا بعد از ازمون
پس نظري ندارم

سلام /...

:25r30wi:

یــاد دادا6 بزلگمــــون افتادیــم /...

دوران راهنمــایی بهمون گفتـــ : /... تــا سال سیــوم دبیرستون دنبال ... نری ـــا /... :a2d3:

مــا هم حرف شنــــو و درس خون بودیــم اون موقــه /... OK BR0B

:rolleyessmileyanim:

ps2020

New member

سلام /...

:25r30wi:

یــاد دادا6 بزلگمــــون افتادیــم /...

دوران راهنمــایی بهمون گفتـــ : /... تــا سال سیــوم دبیرستون دنبال ... نری ـــا /... :a2d3:

مــا هم حرف شنــــو و درس خون بودیــم اون موقــه /... OK BR0B

:rolleyessmileyanim:

ینی الان نیستین؟ :smiliess (3):

جهت عدم اسپم گذاری خخخخخخخخ :

عشق حتما هست... درجاتش فرق داره... اما عشق به معنای واقعی خیلیییییییی کمه خیلی

آسمون

New member
عشق وجود داره...من باتک تک سلول های بدنم حسش کردم...نمیدونم تاچه درجه ای تجربش کردم اما...
بنظرم این اتفاق توزندگی همه میفته...انسان بعدازرسیدن به یه درجه ای ازعشق زمینی به این باورمیرسه که این نوع عشق ارضاکننده نیست...اون موقع ست که که به عشق الهی میرسه.عشقی که بی انتهاست...البته بعضی ها هم تا آخرعمر تودرجات پایین عشق زمینی سرگردانند...

- - - Updated - - -

عشق وجود داره...من باتک تک سلول های بدنم حسش کردم...نمیدونم تاچه درجه ای تجربش کردم اما...
بنظرم این اتفاق توزندگی همه میفته...انسان بعدازرسیدن به یه درجه ای ازعشق زمینی به این باورمیرسه که این نوع عشق ارضاکننده نیست...اون موقع ست که که به عشق الهی میرسه.عشقی که بی انتهاست...البته بعضی ها هم تا آخرعمر تودرجات پایین عشق زمینی سرگردانند...

بالا