طنز mexin ^__^

ZOT

New member
من نگرانت شدم مکسین !
خوبی!؟
میگم آخه چرا اینقد نگران دخترایی!؟
جای تقدیر داری !!! به خاطر ایییییییییییییییییییییییین همممممممممممممممممممممممممممممممممممه نگرانی!!!
خب خودتو اینقد اذیت نکن ! حیفی!!!

zaragenetic64

New member
فکرکنم تو بهداشت عمومی مغزتو از این جور چیزا پرکردی ....متاسفم
خیلی داری مزه میپرونی
دیگه تمومش کن
انقدرم رو اعصاب دخترا راه نرو لطفا.:eek:fftopic:

@... zahra

New member
اصلن لایک زدن نداره.............هیشکی لایک نزنه...مکسین جم کن بساطتو..........تا جمش نکردم:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

n.b.m

New member

(این مطالب جنبه طنز داشته لطفا دخترهای عزیز خونسردی خود را حفظ کرده و نفس عمیق بکشید.با تشکر

خوشم میاد از رو نمیری! حیف که وقتشو ندارم وگرنه منم زندگی 8 ترمه پسرارو میذاشتم بخونی!!!!! البته محض خنده!

فقط یه پیشنهاد! اگه میخوای راهتو ادامه بدی میشه یه کم منظم عمل کنی و کلا یه تاپیک باز کنی مخصوص جملات طنز مکسین !! اون وقت انقدر شلوغ کاری نشه! البته این یه پیشنهاد بود! میتونی روش فکر کنی!

n.b.m

New member
می بینید نمیذارن به درسمون برسیم! دلم نیومد همینجوری بذارم برم!

این مطالب جنبه طنز داشته ولطفا پسران عزیز خونسردی خود را حفظ کرده و نفس عمیق بکشید.با تشکر....

سیر تحولی پسران در دانشگاه

ترم ۱ – اصولاً وقتی به آنها بگویید با چهار حرف د– خ –ت- ر یک کلمه معنی دار بسازید مخ آنها error میدهد – چون فکر میکنند تنها دانشجوی این مملکت هستند عمراً کسی را تحویل نمیگیرند و تا وقتی که قبل از اسمشان کلمه مهندس و دکتر را به کار نبرید جوابتان را نمی دهند!

طولانی ترین مسیری را که طی میکنند مسیر دانشگاه تا خوابگاه می باشد

تمام کتب ترم اول را می خرند و با دقت جلد میگیرند ، سوژه خنده دانشجویان ترم بالایی هستند .

ترم 2 – همچنان قادر به ساختن کلمات معنی دار نمیباشند – متوجه میشوند به غیر از آنها افراد دیگری نیز به اسم دانشجو تو این مملکت هستند!

سر کلاس متوجه موجوداتی عجیب و غریب میشوند اما اسم آنها را نمی دانند ، کماکان مسیر دانشگاه تا خوابگاه بدون هیچ کم و کاستی طی میشود!نیمی از کتاب های ترم را میخرند و نیمه دیگر را از کتابخانه میگیرند ، اگر به آنها سلام کنید در جواب زمزمه نامفهومی میشنوید با این مضمون: سلام علیکم و رحمة الله و برکاته –

به معنای واژه دختر پی می برند و با ماهیت آن موجودات عجیب و غریب آشنا می شوند ،

سوژه خنده پیدا می کنند ، همه کتابها را از کتابخانه می گیرند و متوجه میشوند که تا ۴ جلسه میتوانند سر کلاس غیبت کنند – می فهمند که شهر خیلی بزرگ است و غیر از خوابگاهشان جاهای دیگری هم دارد – در جواب سلام شما میگویند سلام!

با واژه gf آشنا میشوند اما راه و رسم تور کردنش را بلد نیستند

همیشه در دانشگاه از قسمتهای “پردختر” عبور میکنند ،

شروع میکنن به کپی گرفتن جزوه دختران کلاس

اصلاً سر کلاسها نمی روند و پس از طی کردن دوره آموزشی درخدمت ترم بالایی ها سرانجام موفق به تور کردن یک دختر می شوند

یک صندلی اختصاصی برای خودشان و gfشان در فضای جلوی دانشکده رزرو است – کارکنان محترم حراست دانشگاه آنها را به اسم کوچک می شناسند!

سند کمیته انضباطی را به نامشان میکنند و در جواب سلام شما (بعد از ۱۰ دقیقه) می گویند: سلام ببخشید حواسم نبود

ترم3– عاشق میشوند – مشروط میشوند !!!

ترم4 – به طرز وحشتناکی در عشق شکست میخورند – مشروط میشوند !!!

ترم 5و6و7و8و9-بنا بر دلایل امنیتی از توصیف این ایام معذور می باشیم...........

ترم10-به این نتیجه میرسن که چار ه ای جز فارغ التحصیل شدن ندارن وبا هر بدبختی شده واحدهای پاس نشده رو پاس میکنن.......... در پایان اگه مشمول بند پ بشن میتونن ازرو دوش باباشون بیان پایین وگرنه .............اعتیاد در کمین جوانان است!!!!!!

mahsa.

New member
بچه ها مجبور نیستین اعتراض بدین دوست ندارین تاپیک های مکسین نیایین
بیچاره فقط قصدش خندوندن انقد اعتراض میدین
ممنون دوست عزیز

n.b.m

New member
بچه ها مجبور نیستین اعتراض بدین دوست ندارین تاپیک های مکسین نیایین
بیچاره فقط قصدش خندوندن انقد اعتراض میدین
ممنون دوست عزیز

مهسا با من هستی؟ اگه با من هستی خوب من که اعتراضی نکردم، فقط منم همون طنزارو برا پسرا گفتم، اونم محض خنده، تازه هردفعه هم از همه آقا داداشا معذرت خواهی کردم.... :dadad4:

باووشه گلم خوب من دیگه نمیام تو تاپیکای طنز:smiliess (10):

آخرین ویرایش:

mahsa.

New member
مهسا با من هستی؟ اگه با من هستی خوب من که اعتراضی نکردم، فقط منم همون طنزارو برا پسرا گفتم، اونم محض خنده، تازه هردفعه هم از همه آقا داداشا معذرت خواهی کردم.... :dadad4:

باووشه گلم خوب من دیگه نمیام تو تاپیکای طنز:smiliess (10):

:thumbsupsmileyanim:نه گلم به تو نبودم به بچه هایی که وقتی میخونند ناراحت میشن و جبهه میگیرن.

بیا گه جوابشونم بدی

leyla-h

New member
کمک ..............نفس عمیق یا یه لیوان آب جواب نمیده راهکار دیگه ای بلد نیستی؟؟؟؟؟ :14:

raha 24

New member
آخ دلم میخواد مکسین مدام بره خواستگاری و نه بشنوه.
ببینم بازم از این مطالب میذاره؟ یا شروع میکنه از تک تک دخترا معذرت خواهی کردن تا شاید فرجی بشه.....:riz513:

saba saba

New member
من به این نتیجه رسیدم که برای مکسین فقط یه راه حل وجودداره که مابه عنوان خواهراش به موضوع توجه نکردیم این بچه بازبون بی زبونی داره دردشوبه مامیگه داداش عزیزم ماآبجی هاتوببخش که متوجه منظورت نشدیم
این بچه میگه برام زن بگیریدوازمکانیسم دفاعی استفاده میکرده ولی مامتوجه صحبت هاش نشدیم تنفرزیادازچیزی به معنی عشق به اون موضوع
خوب ازامروزبایدبرای داداشمون آستین بالابزنیم هرکس موردی داره پیشنهادکنه مکسین توهم سنتوووضعیت مالیتوبگوعزیز خواهرنترس نمی ترشی باوجوداین همه خواهرخوب

ZOT

New member
ما کاردرمانی ها اصولا خیلی مودب هستیم و از فحش استفاده نمی کنیم!:ad54ad:

بالا