صورتحساب جالب آقای داماد!!

sakar

New member

هان ؟؟یعنی الان همه اقایون معطل مهریه اند!!!عاغا گور بابای ضرر .....کوشی؟؟؟ ..کوجایی ؟؟؟؟....بیا مهریه نمی خواد!!!!!!!

پ ن:فرازی از درد و دل های یک ترشییده :bunnyearsmiley:

:25r30wi:

والا بخدا
من خودم شخصا تو این عمر نوحی که از خدا گرفتم فقط یک مورد دیدم که مشکله سر، نگرفتن ازدواج سر مهریه بوده که اونم با پافشاری داماد حل شد
این جوسازیا واسه چیه؟
شاید فرهنگ برخوردمون با این موضوع درست نباشه اما واقعا دلیل ازدواج نکردن مهریه نیست

mahnam

New member
بله دقیقا و 100% حرفتون صحیحه.

منم منظورم اینه بعضی از دختر خانمای عزیز مهریه رو کردن دستاویزی برای اذیت کردن مرد. یعنی خیلی وقتا دختر خانما مقصر نیستنا این خونواده هاشونه هستند که از همون اول این تفکر کاملا اشتباه رو تو دختر خانم بوجود آوردن که مهریه بالا یعنی زندگی استوارتر.
همه آقا پسرا میدونن که اگه پسری نخواد با یه خانمی زندگی کنه دیگه مهریه ش هر چقدم بالا باشه باش نمیمونه.

دیگه بگوو نوتر جان ؟؟!!! :New (6)::New (6):

am-ml

New member
بله دقیقا و 100% حرفتون صحیحه.

منم منظورم اینه بعضی از دختر خانمای عزیز مهریه رو کردن دستاویزی برای اذیت کردن مرد. یعنی خیلی وقتا دختر خانما مقصر نیستنا این خونواده هاشونه هستند که از همون اول این تفکر کاملا اشتباه رو تو دختر خانم بوجود آوردن که مهریه بالا یعنی زندگی استوارتر.
همه آقا پسرا میدونن که اگه پسری نخواد با یه خانمی زندگی کنه دیگه مهریه ش هر چقدم بالا باشه باش نمیمونه.

مطمئنم به جز مواردی که استثنا هستن ؛اگر مردی زنش رو از محبت و احترامی که نسبت بهش داره مطمئن کنه ؛هرگز نیازی نمیشه که اون زن بخواد به مهریه یا هر چیز دیگه ای متوسل بشه .
مشکل خیلی از زندگی ها پول نیست ...
مشکل خیلی از مردایی که تا الان ازدواج نکردن هم پول نیست وگرنه به قول خودتون مردی که بخواد کاری رو انجام بده حتما این کا رو میکنه ؛مردی اگر واقعا کسی رو دوست دااشته باشه و براش احترام قائل باشه به هیچ قیمتی اون رو از دست نمیده ؛البته اصلا منظورم این نیست که مرد رمانتیک بازی در بیاره و واقع بین نباشه .
منظورم اینه که مردی که واقعن زنی رو بخواد بلده چطور راضی اش کنه.

oblivion

New member
دارپرو: بازی است شبیه به همون بازی هفت سنگ خودمون:smiliess (3):

leylii

New member
واقعا مهریه تعیین کننده ی خوشبختی یا بد بختی نیست ...فک می کنم ی کم باید 2 طرف نترسن و به هم با دیده مثبت نگا کنن......

ketabsabz

Well-known member
مهریه اصلش یه پشتوانس برای زن اما این پشتوانه نباید طوری تعیین بشه که باعث وبانی بدبختی و از هم پاشیدگی زندگی ها شه

من زن و شوهری رو میشناسم که خانوم فقط به خاطر گرفتن مهریه اش بچه ی 1 ونیم سالش رو رها کرد و اصلن هم مهم نیس براش که این بچه چی به سرش میاد پدر این بچه اونقد در عذابه که الان مجبور شده کارش رو نصفه نیمه رها کنه البته دادگاه هم حق رو به آقاهه داده و خانوم هم اصلا کوتا نمیاد . من خودم بچه ی اینا رو دیدم به حدی تشنه ی محبته و معصوم من دیدمش واقعا گریم گرفت که چی بسرش قراره بیاد.

alireza16

New member
عزیز دخترای هند باید هوارکیلو طلا داشته باشن.

اشتباه نکن مهسا
تو هند مهریه با خانوم هاست
خونه با خانوم هاست
جهیزیه با خانوم هاست
در ضمن مهریه تو هند حساب کتاب داره یعنی بستگی به سواد آقا داره هرچی سواد آقا بیشتر باشه مهریش بیشتره
آقا پسرای گل می خواستین برین هند زن بگیرید هر جایی نرید بعضی از دختراشو حتی نمی شه نگاه کرد(اما بعضی هارو .............)
فقط یک چیز در هند به گردن آقا هست و اون تعهد و پایبند بودن به همسر و خانوادست

oblivion

New member
واقعا مهریه تعیین کننده ی خوشبختی یا بد بختی نیست ...فک می کنم ی کم باید 2 طرف نترسن و به هم با دیده مثبت نگا کنن......

لیلا جان اولا قبولیتونو تبریک میگم
ثانیا گمون کنم صفحات بحثمونو نخوندی
این حرفا زده شده

sakar

New member
سلام دوستان
مهریه تنها اهرم فشار برای یه زن که اگر ازش گرفته بشه تمام زندگیش برفناست البته درصورتیکه شوهرش بویی از انسانیت نبرده باشه

برا کسیکه بویی از انسانیت نبرده ،اهرم فشاری هم وجود داره!!!!!!!!!!!!!

mahnam

New member
لیلا جان اولا قبولیتونو تبریک میگم
ثانیا گمون کنم صفحات بحثمونو نخوندی
این حرفا زده شده

جناب Oblivion هر چند صفحه هم که حرفامون زده شده باشه، این نظر لیلی جان هست که تا حالا بیانش نکرده بود !
بهتر از بیان اینا نیست ؟؟!!!

کاش اینجام مثه هندوستان دخترا میرفتن خواستگاریه پسرا
تا مهریه مو یه شاخه گلم نه
یه شاخه تیر آهن18 تعیین می کردم

خوب طلا تو هند خیلی بی ارزشه
خودم به چشم خودم دیدم با شمشای طلا دارپرو بازی میکنن

دارپرو: بازی است شبیه به همون بازی هفت سنگ خودمون:smiliess (3):

که یه مساله ی بی ربطو وارد این بحث کردین ؟!

آخرین ویرایش:

mahnam

New member
اشتباه نکن مهسا
خونه با خانوم هاست
جهیزیه با خانوم هاست
در ضمن مهریه تو هند حساب کتاب داره یعنی بستگی به سواد آقا داره هرچی سواد آقا بیشتر باشه مهریش بیشتره
آقا پسرای گل می خواستین برین هند زن بگیرید هر جایی نرید بعضی از دختراشو حتی نمی شه نگاه کرد(اما بعضی هارو .............)

علیرضا بذار دیگه پسرفت نکنیم خووو؟
اجازه بده پیشرفت کنیم

mahsa.

New member
اشتباه نکن مهسا
خونه با خانوم هاست
جهیزیه با خانوم هاست

خومنم همینو میگم

- - - Updated - - -

اشتباه نکن مهسا
خونه با خانوم هاست
جهیزیه با خانوم هاست

خومنم همینو میگم

شفيع

New member
بنظر من بايد دختر كلا مهريه رو ببخشه در عوض شوهر حق طلاق رو به زن بده تا اگه واقعا هدفش محكم كاري خيالش راحت راحت شه

sakar

New member
اگر خوشبختی را برای يک ساعت می خواهيد، چرت بزنيد.
اگر خوشبختی را برای يک روز می خواهيد، به پيك نيك برويد.
اگر خوشبختی را برای يک هفته می خواهيد، به تعطيلات برويد.
اگر خوشبختی را برای يک ماه می خواهيد، ازدواج كنيد.
اگر خوشبختی را برای يک سال می خواهيد، ثروت به ارث ببريد....
اگر خوشبختی را برای يک عمر می خواهيد،
ياد بگيريد كاری را كه انجام می دهيد دوست داشته باشيد .........

استیو جابز

جمله ی اخرش قابل تامله ینی اگه ازدواجتون رو هم دوست داشته باشید میتونید یه عمر خوشبخت باشید
که دیدگاهی که تو این تایپیکه نشون از اینه که کسی ازدواجو دوس نداره

sakar

New member
اگر کسی اماری از ازدواجهایی که بدلیل مهریه بالا سر نگرفته داره و اینجا بذاره ممنون میشم
منتظرم

بالا