صورتحساب جالب آقای داماد!!

am-ml

New member
من تا اواسط تاپیک خوندم...
بحث هنوز سر مقدار هست؟؟اگرم نیس دیگه به من چه
Just_Cuz_19.gif

66
علتش هم که معلومه
البته میدونم آقا داماد به این مقدار راضی نمیشن...متوجه میشن این از تواضع من بوده:rolleyessmileyanim:
ولی خب نظرم همونه:(40):

چرا 66 عزیزم؟

alireza16

New member
من تا اواسط تاپیک خوندم...
بحث هنوز سر مقدار هست؟؟اگرم نیس دیگه به من چه
Just_Cuz_19.gif

66
علتش هم که معلومه
البته میدونم آقا داماد به این مقدار راضی نمیشن...متوجه میشن این از تواضع من بوده:rolleyessmileyanim:
ولی خب نظرم همونه:(40):

واییییییییییی چه اجب یه خانوم واقع بین و قانع و به معنای واقعی کلمه خانوووووووووووووووووووووووم پیدا شد

mohana

Well-known member

عدد ابجد "الله"
البته قبلا 110 بود هاااا نظرم...ابجد "علی" :(40):
بعد از اونجایی که اینا قانون 110 و مطرح کردن دیگه خوشم نیومد...اونوقت هرکی ندونه فکر میکنه برا گرفتن مهریه اینو انتخاب کردم:65d6a5d6s: برا همین شد 66:thanks:

alireza16

New member
:smiliess (12):
ببخشیدا اسپم میشه!!!
منبع علمی لطفا ...
دکتر مجتبی درسته؟؟!!! :5:
چرا من تا حالا همچن چیزی رو نشنیدم پس! :shocked:

مهنام جان ناامیدم کردی
ژنتیک امری ویرایش 14 صفحه 79
همون نزدیکی هارو بخون
اینم که مشخصه که در اثر ضربه جهش ایجاد میشه
دکتر مجتبی اگه اشتباه مگم لطفا تصحیح کنید

ba ba barghi

Well-known member
هرچقدر کوتاه میایی فکر میکنن خبریه ...........
همون مهریه 124هزار سکه به نیت 124هزار پیامبر.........
ازدواج تو این شرایط دل شیر میخواد برای هردوطرف
خونه ی بابا با تمام کم و کااستیاش به هزار تا زندگی مشترک ان چنانی میارزه ..............حتی اگه بهت بگن بوی گربه مرده میدی نه بگن ترشیدی.....
:smiliess (15):
............................

نوتر

New member
یکی از دوستای رضا(فیزیست 00) دانشجوی پزشکی بود. منم دورا دور میشناسمش. با همکلاسیش ازدواج کرده. فقط یا یک سکه مهریه== چقد وجود دخترای اینچنینی تو جامعه کم شده.

mj1919

New member
مهنام جان ناامیدم کردی
همون نزدیکی هارو بخون

والا در مورد اینکه ضربات فیزیکی می تونه به فرد آسیب بزنه شکی نیست!

ولی به نسلش! باید تحقیق بشه، یکی از ویژگی های علوم تجربی اینه که نمیشه با دوتا استدلال یک چیز را تعمیم داد، آیا مقاله و یا گزارشی در این باره خوندید: افزایش درصد ناهنجاری های ژنتیکی در فرزندان ورزشکاران زن رزمی کار نسب به میانگین جامعه!!؟؟؟!

ب ن:
با عرض پوزش از جمع، بابت اسپم

mahnam

New member
مهنام جان ناامیدم کردی
همون نزدیکی هارو بخون

خب زیاد امیدوار بودی !
من اگه این چیزارو می دونستم که امسال ژن تهران قبول میشدم ! :dadad4:
ای کاش جمله شو میاوردی !
من ویرایش 13 دارم

alireza16

New member
عدد ابجد "الله"
بعد از اونجایی که اینا قانون 110 و مطرح کردن دیگه خوشم نیومد...اونوقت هرکی ندونه فکر میکنه برا گرفتن مهریه اینو انتخاب کردم:65d6a5d6s: برا همین شد 66:thanks:

خوش به حاله همسر آیندت نه به خاطر مهریه کمت به خاطر طرز تفکر زیبات(البته اگه واقعا تو زندگی واقعی اینجوری باشی)

oblivion

New member
عدد ابجد "الله"
من که اگه دخمل بودم مهریه مو 666 بوس قندی میزاشتم

ba ba barghi

Well-known member
دوستان اصلا نگران نباشین وضعیت افتضاح تر از اونی هست که فکرشو میکنیم. گیرم که عروس و خونواده ی عروس هم سخت نگیرند آیا اکثر پسرا میتونند حتی حداقل امکانات یا به قول دوستمون همه ی وسائل ورژن آشغالرو برای شروع یه زندگی ساده و ابتدایی مهیا کنند؟؟؟ نه خداییش میتونند؟. بله اونایی که باباشون وضعشون خوبه میتونند. ولی بقیه چی؟؟؟

قوت غالب اکثر خونواده ها دیگه داره میره سیب زمینی و تخم مرغ و نون بشه. یعنی قوت غالب خوابگاه.کاش دوستان تو علوم پزشکی هر کدومشون دو واحد اقتصاد غذا پاس میکردند و میدونستند خونواده هایی هست که 6 ماهه گوشت قرمز نخوردند. نه بخاطر اینکه گیاهخواره نه خیر، بخاطر اینکه تو نان شبشم مونده چه برسه به گوشت قرمز.

دیگه گذشته اون زمون که طرف قانع میشد همه چی حل میشد. الان قانع هم بشه نمیشه.

:shocked:....................

am-ml

New member
نه دیگه لیلا جون
منظورم این نبود !
بعضیا هستن که طرفشونو از قبل می شناسن و دوسش دارن اما بعضیا معرفی میشن ، رسما میان اول با خونواده صحبت می کنن و بعد دختر و پسر باید با هم آشنا شن و ...
منظورم اون بود از شناخت ...
یعنی از قبل نشناسمش ! نه اینکه اصن نشناسمش !!!

موافقم
همون موقع هم اشتباه می کردن به زنا می گفتن ضعیفه ! همون زنایی که بهشون می گفت ضعیفه گرچه تو خونه بودن اما همپای شوهراشون کار می کردن و منبع درآمد داشتن
مگه غیر این بوده ؟
از دوزندگی، بافندگی و کار تو شالیزار و باغ و ... تا کار های خونه
پس زن هیچ وقت ضعیفه نبوده

درسته که می تونه
ولی مهریه واسه مخارج شخصی نیست
اون میشه بحث نفقه
اما قبول داری یه زن هر چقدم که درآمد داشته باشه دوس داره از شوهرش پول بگیره ؟ :smiliess (3): ( من که اینجوری ام ! )
نه اینکه حقوق خودمو پس انداز کنم در حالیکه بهش نیاز داریم اما خب دوس دارم از آقام :rolleyessmileyanim: پول بگیرم ... خخخخخخخخخخخخخ
:tonguesmiley:

به به چه رنگی رنگی برام توضیح دادی .

این روش به نظر من مطمئن تر هست ؛چون اول عاقلن و بعد عاشق میشن ولی وای به روزی که کسی اول عاشق باشه ؛دیگه مگه میشه باهاش حرف زد .

در مورد اینکه زن هیچوقت ضعیفه نبوده ؛نیست و نخواهد بودم موافقم (موارد استثنا همه جا هست)

این رو برای اونایی میگم که جدا از چشم و هم چشمی ها ؛این رو یه تضمین می دونن که اگه طرف تو زرد از آب در اومد پشتوانه بشه براشون.

بله موافقم ؛زن هر چقدرم پول داشته باشه براش لذت بخش تره که شوهرش براش خرج کنه .

mohana

Well-known member
خوش به حاله همسر آیندت نه به خاطر مهریه کمت به خاطر طرز تفکر زیبات(البته اگه واقعا تو زندگی واقعی اینجوری باشی)
ممنون...:riz304:
یعنی رسما گفتین راست نمیگی هاااا
Just_Cuz_19.gif

آخرین ویرایش:

mahnam

New member
یکی از دوستای رضا(فیزیست 00) دانشجوی پزشکی بود. منم دورا دور میشناسمش. با همکلاسیش ازدواج کرده. فقط یا یک سکه مهریه== چقد وجود دخترای اینچنینی تو جامعه کم شده.

اتفاقا اصن کم نشده
یکی از اقوام نزدیک ما با 5 تا سکه ازدواج کرد
عروسی هم نگرفت ...
اگه کمه پس این مثالا چیه ؟
نوتر جان اگه مرد ثابت کنه خودشو، زن حاضره به خاطرش خیلی کارا کنه ...

oblivion

New member
علت انتخاب 666 مم اینه که
با دیدن عدد 666 یاده ترانه رضا شفیعی جم تو اون سریاله می افتم که میگفت:ششصدو شصت وشیش سه تا شیش داره ،عکاسیه سر کوچه کیشمیش داره ،......

نوتر

New member
اتفاقا اصن کم نشده
یکی از اقوام نزدیک ما با 5 تا سکه ازدواج کرد
عروسی هم نگرفت ...
اگه کمه پس این مثالا چیه ؟
نوتر جان اگه مرد ثابت کنه خودشو، زن حاضره به خاطرش خیلی کارا کنه ...

مهنام قبول کنیم کم شده.
اینکه مرد خودشو ثابت کنه میتونه خیلی چیزارو شامل بشه.
نظر خانمها در مورد ثابت شدن مرد متفاوته.
برخی میکن باید از صبح تا شب کار کنه تا بمون ثابت بشه مرده
برخی میگن باید تو روی خونوادش وایسه تا ثابت بشه مرده
برخی میگن باید در آمد آنچنانی داشته باشه تا ثابت بشه مرده
و در این بین هستند خانمایی که مرد رو بخاطر مرد بودن واقعیش دوست دارند نه رباط بودنش و فرمان گرفتن بی اساس و پایه اش از زن.

oblivion

New member
کاش بیل کیتس بودم
کاش بیل گیتس بودم
مهریه همه یدخترای دم بخت وجیرینگی میدادم دسته شوهراشون
کاش بیل مکانیکی !!!!!ببخشین بیل گیتس بودم

alireza16

New member
والا در مورد اینکه ضربات فیزیکی می تونه به فرد آسیب بزنه شکی نیست!

ولی به نسلش! باید تحقیق بشه، یکی از ویژگی های علوم تجربی اینه که نمیشه با دوتا استدلال یک چیز را تعمیم داد، آیا مقاله و یا گزارشی در این باره خوندید: افزایش درصد ناهنجاری های ژنتیکی در فرزندان ورزشکاران زن رزمی کار نسب به میانگین جامعه!!؟؟؟!

ب ن:
با عرض پوزش از جمع، بابت اسپم
آقای دکتر این استدلال من درسته؟

خوب وقتی ضربات فیزیکی می تونه آسیب بزنه به تخمک هم که به نسل بعد منتقل میشه آسیب میزنه دیگه
افزایش نشانگان دان با افزایش سن یکی از علتاش ،مگه این نیست که احتمال آسیب فیزیکی با افزایش سن افزایش میابد؟

آخرین ویرایش:
بالا