صورتحساب جالب آقای داماد!!

oblivion

New member
به نظر من و خیلی از محققین و پژوهشگران( :smiliess (3): ) یه دزد باید زنشو از بین دزدا انتخاب بکنه !!!!!!!!!
و یه پلیس باید زنشو از بین پلیسا سرچ کنه

mahsa.

New member
موارد سبز رنگ رو یادتون رفت:
1.5 +1.5 = 3 میلیون عتبات
10+10=20 میلیون عمره
+ بریز بپاش هاش و ولیمه = 2 میلیون (حداقل)

25 میلیون تومن دیگه رو هم یادتون رفت...:riz481:

اونارو باهم میریم خب
عوضش براش همسر خوبی میشم خخخخخخخخخخخخ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahnam

oblivion

New member
وقتی بزرگترین دغدغه یه مرد راحتی و آرامشو پیشرفت خانمش باشه ودر مقابل خانمم همین حسو نسبت به همسرش داشته باشه
مهریه همچین زوجی ثانیه ثانیه لذت بردن از عشقه
اینجاست که ماذیات رنگ میبازن

mahsa.

New member
موارد سبز رنگ رو یادتون رفت:
1.5 +1.5 = 3 میلیون عتبات
10+10=20 میلیون عمره
+ بریز بپاش هاش و ولیمه = 2 میلیون (حداقل)

25 میلیون تومن دیگه رو هم یادتون رفت...:riz481:

اونارو باهم میریم خب

قم و مشهد جزو عتبات حساب نمیشه؟؟؟؟؟؟؟

mahnam

New member
مگه میشه با کسی که نمیشناسیش -حالا 7777777777777777777 تا سکه هم که باشه- ازدواج کنی؟
من اون ترس رو فکر می کنم برای همه هست ؛چون تا با یه مرد زیر یه سقف نری واقعا نمیشناسیش ولی تضمینش چیزای دیگه ای هست ؛ سکه مال زنایی بود که بهشون میگفتن ضعیفه .
ما خودمون قدرت اداره مالی خودمون رو داریم و این نباید اونقدر برامون مهم باشه.

یعنی یه زن تحصیلکرده نمیتونه مخارج شخصی خودش رو بده؟

نه دیگه لیلا جون
منظورم این نبود !
بعضیا هستن که طرفشونو از قبل می شناسن و دوسش دارن اما بعضیا معرفی میشن ، رسما میان اول با خونواده صحبت می کنن و بعد دختر و پسر باید با هم آشنا شن و ...
منظورم اون بود از شناخت ...
یعنی از قبل نشناسمش ! نه اینکه اصن نشناسمش !!!

موافقم
همون موقع هم اشتباه می کردن به زنا می گفتن ضعیفه ! همون زنایی که بهشون می گفت ضعیفه گرچه تو خونه بودن اما همپای شوهراشون کار می کردن و منبع درآمد داشتن
مگه غیر این بوده ؟
از دوزندگی، بافندگی و کار تو شالیزار و باغ و ... تا کار های خونه
پس زن هیچ وقت ضعیفه نبوده

درسته که می تونه
ولی مهریه واسه مخارج شخصی نیست
اون میشه بحث نفقه
اما قبول داری یه زن هر چقدم که درآمد داشته باشه دوس داره از شوهرش پول بگیره ؟ :smiliess (3): ( من که اینجوری ام ! )
نه اینکه حقوق خودمو پس انداز کنم در حالیکه بهش نیاز داریم اما خب دوس دارم از آقام :rolleyessmileyanim: پول بگیرم ... خخخخخخخخخخخخخ
:tonguesmiley:

mj1919

New member
اونارو باهم میریم خب

خب همینجوری همسر خوبی برای شوهرتون باشید! بدون خرج های زیاد!:whistle:
البته اگه شوهر تان بتواند پرداخت کند، و راضی به پرداخت هم باشد، ایرادی نداره، :smilies-azardl (181
++++++++++++++++++++++++++

هیچ جا من در بحث شرعی ندیدم که بگویند مهریه کم یا زیاد باشه! !!!! هیچ وقت نگفتند کم بگیرید! گفتند، این هدیه است؛ خودتون بخونید، وقتی هدیه باشه، کسی که میخواد بگیره، هی میگه چرا زحمت کشیدید! کافیه! اونی که میخواد هدیه بده ، سعی می کنه بیشترین توانش رو برای عزیزترین کس اش هدیه بده!
خب این تفکر در برابر تفکر الان جامعه رو مقایسه کنید!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: thickety

mehrshad.namdar

New member
ازدواج يه قماره كه احتمال باختش خيلي بيشتره ! اما و اكر زياد داره كه قابل خل نيست! بهتره تا جايي كه امكان داره از اين ريسك بزرك دوري كرد. هرجي دور تر ايمن تر

mahsa.

New member
البته اگه شوهر تان بتواند پرداخت کند، و راضی به پرداخت هم باشد، ایرادی نداره، :smilies-azardl (181

هیچ جا من در بحث شرعی ندیدم که بگویند مهریه کم یا زیاد باشه! !!!! هیچ وقت نگفتند کم بگیرید! گفتند، این هدیه است؛ خودتون بخونید، وقتی هدیه باشه، کسی که میخواد بگیره، هی میگه چرا زحمت کشیدید! کافیه! اونی که میخواد هدیه بده ، سعی می کنه بیشترین توانش رو برای عزیزترین کس اش هدیه بده!
ببین من رد نمیکنم این حرف و ولی ما تو این جامعه زندگی میکنیم همون قانونیش 110تا سکه
اگه پسری 110تا سکه داشته باشه دیگه چه غمی داره
ولی متاسفانه ما همه کارمون قلت گلت غلت غاط گلط قلط

mahsa.

New member

امیدوارم بتونیم باشیم ...........یعنی اخه چقدر زنده ایم که به عمر هم سوهان بکشیم .......

varia

Well-known member
مگه میشه با کسی که نمیشناسیش -حالا 7777777777777777777 تا سکه هم که باشه- ازدواج کنی؟
من اون ترس رو فکر می کنم برای همه هست ؛چون تا با یه مرد زیر یه سقف نری واقعا نمیشناسیش ولی تضمینش چیزای دیگه ای هست ؛ سکه مال زنایی بود که بهشون میگفتن ضعیفه .
ما خودمون قدرت اداره مالی خودمون رو داریم و این نباید اونقدر برامون مهم باشه.

یعنی یه زن تحصیلکرده نمیتونه مخارج شخصی خودش رو بده؟

:rose::rose::rose::rose:

حسان

Well-known member
همه بحث های دوستان درست اما به نظر من تا وقتی تفکرمون از زندگی درست نشه و به یه فهم از معنی زندگی نرسیم.. سر همین موضوعات که جزو مسائلی ک دوام یه زندگی رو تضمن نمیکنه بحث داریم...
اما اگه عمیقا بفهمیم که پایه ها وریشه های اصلی یه زندگی چی هست و خودمون رو مقید به عمل کردن اونا بدونیم ... سر این موضوعات یه حد معقول که برای هر دو طرف قابل قبول باشه راضی میشن.

عاقا ما زیاد سخن راندیم اینک دیگه حرفی نداریم برای گفتن..:smiliess (6):

mahnam

New member
ولی ب نظر من نباید مهریه زیاد باشه
چون وقتی معتقد ب حقوق برابر بین زن و مرد باشیم
اینجوری جور در نمیاد..............
اگرم بهم اجازه ندن ک مهریه م کم باشه سعی میکنم ی چیزی باشه ک همون اول ب نامم بشه
یعنی باهم بودنمون ب خاطر مهریه نباشه

نه دیگه دوست خوبم
ما واسه خودمون معتقدیم به حقوق برابر زن و مرد، اما در حقیقت و مخصوصا تو ازدواج همچین برابری وجود نداره !
شرایط ضمن عقد که تمام و کمال متعلق به آقایونه این برابری رو گرفته
تنها حق ما تو عقد همون مهریه اس که همیشه آقایون سرش داد دارن !
اینارو که میگم منظورم این نیست که با مهریه بالا موافقما ! اصلا
اما حالا از همین آقا بپرس حاضره دو تا از اون شرایطو به شما بده ؟!
ببین چی میگه !
می دونی چیه ؟ دادن یه دونه از اون شرایطو توهین به خودشون می دونن
اما رو مهریه خیلی راحت بحث می کنن ...

am-ml

New member
نگاه ها متفاوته
من اگه خودم مطالبه کنم برام خوشایند نیست اصن ، البته انتظارم ندارم که اون خودش بده ... اما اگه قراره بده به خواست خودش بده ...
این جمله رو موافقم لیلا جان ...

نه اینکه بگه مهریه ام رو بده؛منظورم اینه که هر وقت خود زن قبول کرد وگرنه باید مرد بگه.
ولی بگه و بگذاره اگه زن گفت باشه بهش هدیه کنه نه اینکه" جرینگی همون شب عروسی " انگار دیه ات باشه.:riz481:

oblivion

New member
در هر صورتی که بخوایم پیش بینی کنیم کفه ترازو به نفع آقایونه واگه قرار باشه دو طرف سر ناسزگاری بزارن به احتمال قریب به یقین برد مادی با آقایون شرایط جامعه اینو باعث شده

oblivion

New member
چه وصلتایی که با مهر های آنچنانی بسته شده ولی بعد از مدت کوتاهی به طلاق ختم شده
چه زندگیایی که در رفت وآمدای دادسراهای خانواده هرز نرفته
واقعا دنبال معامله وخرید وفروشیم یا زندگی مشترک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahnam

New member
ازدواج يه قماره كه احتمال باختش خيلي بيشتره ! اما و اكر زياد داره كه قابل خل نيست! بهتره تا جايي كه امكان داره از اين ريسك بزرك دوري كرد. هرجي دور تر ايمن تر

مهرشاد جان کلا از ازدواج دوری کرد یعنی ؟؟!!!
موااافقم ... به دردسرش نمی ارزه ... :whistle:
دیگه انگار کله ها با هم نمی خونن ... :sdasdasd:

alireza16

New member
نه اینکه بگه مهریه ام رو بده؛منظورم اینه که هر وقت خود زن قبول کرد وگرنه باید مرد بگه.
ولی بگه و بگذاره اگه زن گفت باشه بهش هدیه کنه نه اینکه" جرینگی همون شب عروسی " انگار دیه ات باشه.:riz481:

شما بد برداشت کردی
من منظورم این بود که راحت و با رضایت و خوشحالی به عنوان یه هدیه تقدیم می کنم

mahnam

New member

اگه شوهری بتواند پرداخت کند، ولی راضی به پرداخت نباشد ... :black_eyed:
چرا ویلا ندادید ؟ کنار دریا ندادید؟!! دکتر شما از این چیزا نمیگین آخر کادو وا کردن ؟!! ما میگیم دیگه ... :smiliess (3):
آهان اینو موافقم ...

alireza16

New member

مهرشاد جان کلا از ازدواج دوری کرد یعنی ؟؟!!!
موااافقم ... به دردسرش نمی ارزه ... :whistle:
دیگه انگار کله ها با هم نمی خونن ... :sdasdasd:

پس یهو بگو برای بقای نسل بکرزایی کنیم خخخخخخخخخخخخ
نه مهنام هنوزم پیدا می شن آدم هایی که همدیگرو درک کنند
بگردی پیدا میشه

oblivion

New member
پس یهو بگو برای بقای نسل بکرزایی کنیم خخخخخخخخخخخخ
نه مهنام هنوزم پیدا می شن آدم هایی که همدیگرو درک کنند
بگردی پیدا میشه

یعنی خدایش دلیلمون واسه ازدواج بقا نسله؟
اومدیمو زن وشوهر به همین دلیل ازدواج کردنو بعد فهمیدن به دلیل مشکل یکیشون قادر به بقا نسل نیستن
اونموقع تکلیف چیه؟

بالا