صندلی داغ (a_67)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

a_67

New member
مقدمه
این که به طور معمول کسی حق وارد شدن به حریم خصوصی کسی رو نداره، مسلمه.
حالا اینکه چه مواردی این معمول بودن رو از میان برمیداره و اجازه ی وارد شدن به حریم خصوصی کسی رو میده چه میتونه باشه؟
آیا هر کسی اجازه ی ورود به این محدوده ی حساس رو داره؟
چه کسانی و با چه اختیاراتی اجازه ی ورود به این محدوده رو دارن؟ و تا چه حد؟
............................................................................................
چند نکته:
1.اگر افراد تنها باشن و تنهایی زندگی کنن و با هیچ کسی برخوردی نداشته باشن از هیچ طریقی؛ اون موقع چیزی به نام حریم خصوصی هم مطرح نبود.
2.حریم خصوصی بخاطر زندگی و بودن در جوامع هست که ایجاد شده و هدفش:
هر کسی حق دارد خود و اطلاعاتش رو تا حدی که دلش میخواد برای بقیه آشکار بکنه.
3. هر جامعه ای برای حفظ امنیت و حفظ نظمش گردانندگانی دارد.
4. هر جامعه ای برای خودش قانونی دارد.
5. هر کسی که در این جامعه زندگی میکند ناگزیر از رعایت مقررات و احترام به قوانین جامعه هست.
و ...
............................................................................................................
شکستن حریم خصوصی افراد در صورتی معنادار و صحیح خواهد بود که مبنی بر حفظ امنیت جامعه و حفظ نظمش باشد.
و از طرف مسئولین مربوط به حفظ امنیت و... انجام خواهد شد.
مثلا اگر همسایه ای به همسایه ای شک کرد(بر اساس موارد مشکوک و غیر معمول) که عملی بر خلاف حفظ امنیت و نظم و... انجام میشه؛ حق نداره سرشو بندازه پایین و وارد خونه ی طرف بشه. کاری که از دستش برمیاد البته اگر نگران جامعه ش هست، اینه که گزارش خودش رو مبنی بر وجود موارد مشکوک به ارگان مربوطه بده خبرش رو بده.
حالا فرض کنیم همسایه این موارد مشکوک رو ندیده ولی یکی از عوامل نظام حفظ امنیت این رو دیده و از آنجایی که این نظام سسلسله مراتبی هستش، طبق مقررات وضع شده از طرف این نظام، هر مرتبه ای حق ورود به هر محدوده ای رو نداره... در اینجا باز هم سیستم گزارش دهی به مافوق و مسئول صادقه+ پیشنهاد بر اساس موارد خاص نه امر.
...........................................................................................................................
انجمن هم مثل جامعه می مونه.
هر کاربری میتونه موارد مربوط به خودش رو گزارش بده و هم مواردی رو که در محدوده ی حریم عمومی میبینه که مورد دار هستن با توجه به قوانین.
هر مدیری میتونه موارد مربوط به خودش و موارد رسیده از طرف کاربران رو گزارش بده و هم مواردی رو که در محدوده ی حریم عمومی و حریم مدیریتی سطح خودش رو میبینه که مورد دار هستن با توجه به قوانین + ارایه پیشنهاد بر اساس موارد خاص.
مسئول انجمن و راس نظام امنیتی انجمن که باشه ادمین، با توجه به وظایفش که یکیش حفظ امنیت و نظم انجمن و ارتباطات صحیح انجمن هست؛ ناگزیر برای حفظ حقوق و امنیت کاربرانش میتونه وارد حریم شخصی کاربر یا کاربرانی بشه که گزارشات و مستندات مشکوکی از ایشان به دستش رسیده باشه.(برای روشن شدن قضیه)
مساله ای که در اینصورت مطرح میشه اینه:
اگر یکی الکی و همینطوری هی بیاد گزارش بده چی؟ گزارش کذب بده یعنی.
جوابش اینه ازش بازخواست میشه و مجازات میشه طبق مقررات حاکم.
یعنی صرف یه سری گزارش نمیشه وارد حریم کاربری شد، باید دید تا چه حد موضوع این گزارشات حساس و... هست اگر حساسیت بالایی بوده، طبق تشخیص و مصالح انجمن هست که ادمین تصمیم میگیره چنین کاری بکنه یا خیر. مسئولیتش(وارد شدن به حریم خصوصی) هم به عهده ی ادمین هست.
اگر هم علنا مواردی وجود دارند به تذکر و اخراج و... بسنده میشود و اجازه ی ورود به محدوده ی خصوصی شان در حد زیاد وجود ندارد در حدی که مثلا آی پی رو بدونه و اطلاعات طرف رو رو پایگاه داده ش و یا آرشیو و... ذخیره کنه+گزارش تخلفات و.. تا اگر بصورت قضایی مدارکی خواسته شد برای تحقیق بتونه اونا رو ارایه بده(دسترسی ها رو بنده نمیدونم در این صورت تا چه حدی خواهد بود)
...................................................................................................................................................
این از مقدمات بنده

پ.ن:
دقت کردین دیگه وجود حریم خصوصی(حفاظت از حریم خصوصی افراد جامعه توسط مسئولین) و شکستن حریم خصوصی(توسط مسئولین در جهت حفظ امنیت) هر دوش بخاطر وجود زندگی جمعی و حفظ امنیت و نظمش هست.

آخرین ویرایش:

a_67

New member
بعد از این کامنتی که الان مینویسم، 2 تا کامنت خواهم نوشت:
یکی در مورد بعد مدیریتی این قضیه ای که مطرح شده(پیشنهاد چک کردن پیام خصوصی کاربر)
یکی هم در مورد بعد شخصی قضیه(قضیه ای که مزاحمت نامیده شده و اصلا قضیه چی بوده)

a_67

New member
بعد مدیریتی قضیه + یکم نظرات شخصی
وقتی که بنده داشتم به ترتیب همه ی کامنت هایی که کاربر تا اون موقع نوشته بود رو میخوندم (الان این سوال یحتمل پیش بیاد که چرا کامنتای این کاربر و چرا همه ش؟ جوابش رو در بعد شخصی قضیه عرض میکنم یعنی جهت اینکه کنترل کنم ببینم طرف چی نوشته، نبود؛ در نقش یه کاربر داشتم کامنتهای ایشون رو میخوندم نه در نقش مدیر)(ارتباط بعد شخصی قضیه و بعد مدیریتی همینجاست و همین رو به عنوان جوابی که میخواستی بدونی کِی درخواست چک پیام خصوصی صورت گرفته میتونی با جمع کردن این کامنت با کامنت بعدی خودت به نتیجه برسی.)
داشتم عرض میکردم وقتی داشتم کامنت های ایشون رو میخوندم چیزهایی که دیدم اینا بود:
*لحن نوشتاری ایشون که زیاد جالب نبود تو بعضی کامنتا(اینجا میشه گفت که جالب نبود یعنی چی؟ از نظر همه یکیه این حرف؟ منم جواب میدم از نظر من کاربر جالب نبود ولی اینکه بخواد از جنبه ی مدیریتی کاری در قبالش انجام بشه خیر؛ نظر شخصی بود) حالا شاید از نظر یه تعداد دیگه هم همینطور باشه و از نظر یه تعداد دیگه برخلاف این.
* در بین این کامنت ها برخوردم به مکالمه هایی کوتاه اگر اشتباه نکنم دقیق خاطرم نیس الان(قضیه برمیگرده به حدود 4-5 ماه پیش)، تا جایی که یادم میاد در دو موردش، کاربرهای خانمی(اینطور به نظر میرسید که خانم هستن)؛ اینا حرفایی رو خطاب به آبتین زده بودند که نشون دهنده ی مشکلی بین هر کدوم از اونا با این کاربر بود؛ نوشته ها واضح نبودند ولی صرف مشکلات معمولی و ارتباطی هم نمیشد برداشت کرد.
بنابراین بنده رفتم به سوپرمدریتور گزارشی دادم با چنین مفاهیمی:
* نوشته های پرانتز تفکرات و نظرات بنده هست و در متن پیامم بهش اشاره ای نشده.
(زمان گزارش دادنش دقیق یادم نمیاد ولی به نظرم بعد از دریافت تذکر از طرف شفق برای من، بوده(چون خوندن اون همه نوشته زمانبر بود))
گفتم من تمام کامنتای این کاربر رو خوندم و مواردی وجود داره که نیازه بررسی بشه و اگر امکانش رو دارید (یعنی من تا قبلش جایی ندیدم ایشون اعلام کنن دسترسی ندارن برای همین اگر آوردم تو پیامم به ایشون)میتونید پیام خصوصی های کاربر رو درباره ی مواردی که گفتم تو تاپیکا هست چک کنید نوشته های مشکوکی هست(قضیه حساسی به نظرم رسید که این پیشنهاد رو کردم، اگر آبتین گناهی نداره پس باید اون کاربرای خانمی که چنین کامنت هایی دادن بازخواست بشن و در صورتی که مشکلی از طرف آبتین وجود داره ایشون باید بازخواست بشن)
ایشون هم در جواب چنین مفاهیمی رو گفتن:
بله من متوجه هستم (فک کنم در مورد خوندن کامنتای این کاربر هم گفتن این رو مطمئن نیستم یادم نمیاد خوب)و حواسم به ایشون هست و تو تاپیک مشاعره به ایشون تذکر دادم
در مورد چک کردن پیام خصوصی هم تا کاربرا خودشون گزارش ندن و پیگیری همچین کاری رو انجام نمیدیم.

اینجا دیگه کار من به عنوان مدیر تموم شده گزارشم رو دادم و تمام.

پ.ن:
اینا کلیاتی بودن که اتفاق افتاده بودن.
و حالا چرا باید این موارد مدیریتی، خودشم به این شکل ناقص، بدون هیچ پیش زمینه ای توی بخش عمومی مطرح بشه، من نمیدونم و مطرح کردنش چه فایده ای میتونه داشته باشه؟ فقط میخوایم جواب بدیم.
اگر 67 کار اشتباهی کرده بود همونجا توبیخش میکردی؛ ولی خب صرف پیشنهاد مدیریتی بود اونم نه اینکه خودش بخونه، گزارشش رو داده به مدیر مافوقش اونم بصورت پیام خصوصی چون هیچی مشخص و دقیق نبود که بخواد بصورت علنی تو بخش مدیرا بین همه مدیرا به نمایش دربیاد. تصمیمگیری اینکه این پیشنهاد انجام بشه یا نه هم بر عهده ی مدیر بخش نبود. پس نتیجتا جایی برا توبیخ و تذکر و... نبوده اگر بوده چرا قاطعیتی به خرج داده نشده؟ برخوردهای مدیریتی میطلبد که شفاف باشن.
اینکه " من هم حواسم بهش هست" معنیش اینه بله از طرف این کاربر مواردی هستن منتها شما نگران نباشید من کنترل میکنم کامنتاش رو اگر موردی ببینم تذکر میدم.

آخرین ویرایش:

آتشین

Well-known member
اهم
یاالله
نقل قول از ابتین
خب خب خب.کچل خودمون.خداییش خودتم فهمیدی چی نوشتی.کسی فهمید این چی نوشته.اگه کسی فهمید این کامنت رو لایک کنه.
خب از اولش شروع میکنیم.گفتی همه کامنتهای من رو داشتی میخوندی اونم بعنوان یه یوزر نه مدیر.کدوم یوزری تو انجمن هست که همه کامنتای منو نشسته یکی یکی خونده؟ انی بادی؟ فک نکنم کسی انقد بیکار بوده باشه که بشینه همچین کاری بکنه یا شایدم یه هدفی از اینکارش داشته.اونشو خودت باید بگی.
این عین جمله ت: به مکالمه هایی کوتاه ' اگر اشتباه نکنم دقیق خاطرم نیس'.مگه با اما و اگر و یادم نیست و نمی دونم میشه کسی رو متهم کرد.اگر این مکالمه های کذایی واقعا وجود دارن تو که دقیق همه کامنتای منو با دقت تعقیب میکردی لابد یادتم هست ک چی بودن یا شاید اسکرین گرفتی.خب اگه اینطوریه اینجا بنویس تا استفاده بکنیم اگر نه ک آب قطعه
تا جایی ک یادم میاد کاربر خانم،این طور به نظر میرسید که کاربر خانم.بازم ک زدی تو جاده خاکی.آخه کدوم آدم عاقلی با به نظر می رسید و تا جایی ک یادم میاد یکی دیگه رو متهم میکنه؟ مدرک داری رو کن نداری ک بازم آب قطعه.
نشون دهنده مشکل بود،نوشته ها واضح نبودند ولی صرف مشکلات معمولی و ارتباطی هم نمیشه برداشت کرد.خداییش خودت به این چیزا ک نوشتی خنده ت نگرفت؟ من قبلافک میکردم زبون زیرو رو نمیفهمم اما الان نیاز به مترجم رو بیشتر حس میکنم. خانم های انجمن هر کس با من همچین مکالمه خیالی داشته بیاد و اعلام بکنه.و دقیقا بگه اون موقع مشکلش با من چی بوده.
زمان گزارش دقیق یادم نمیاد.خب تو چی یادت میاد ک اینم یادت مونده باشه.از همون اول بیانیه ت با اما و اگر و شاید و فک میکنم شروع کردی تا آخرشم همینطوری خواهی رفت.نکنه اینارو خواب دیده باشی؟
بعد از دریافت تذکر از شفق برای من.آهان حالامعلوم شد ک قضیه چیه.خب خانم مدیر سابق عزل شده.میشه بگی واسه چی اخطار گرفته بودی؟ کی گزارش تو رو ردکرده بود؟ برای کی مزاحمت ایجاد کرده بودی ک اخطار گرفته بودی؟ چرا همه ابن کاراگاه بازیات از موقعی ک اخطارگرفتی شروع شد؟ قبلش تهدید محسوب نمیشدم؟ یا اینکه خواستی حال منو بگیری.البته بزرگتر از تواش هم نمیتونن حال منو بگیرن چ برسه ب تو جغله
مواردی وجود داره ک نیاز داره بررسی بشه.یه چنتا از این موارد رو بعنوان مثلا اینجا بگو تا من خودمم یکم از سردرگمی در بیام و البته بقیه کاربرا.چون تا حالا هیچ کس نفهمید چی گفتی.
من تمام کامنتای این کاربر رو خوندم.خداییش همه شو خوندی؟ حالت خوبه الان؟ بستریت ک نکردن؟ فک کنم این عکس العمل هان هم نتیجه خوندن کامنتای منه ک باعث شده مخت داغ کنه.رفتم مشهد واست دخیل می بندم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پیچک

آتشین

Well-known member
Abtin13:نوشته های مشکوک،قضیه حساس.????????????????????????????????????این خیلی باحال بود.خیلی خندیدم بهش.یکی از بیرون نگاه بکنه فک میکنه داشتم واسه استعمارگرا جاسوسی میکردم.ک تو سر بزنگاه رسیدی و دست من رو رو کردی.خدا فهمیده ک ب خر شاخ نداده.خوبه ک توام یه سمت مدیرتی و اجرایی واقعی نداری وگرنه همه رو بدلیل فعالیت های مشکوک و زیرزمینی اعدام میکردی.دایی جان ناپلیون ک میگن تویی پس.
فک کنم درمود خوندن کامنتای این کاربر.مطمین نیستم یادم نمیاد.خب اگه فک میکنی و مطمین نیستی و خوب یادت نمیاد غلط میکنی ک از خودت اظهار نظر بکنی ک کی به کی چی گفته.مثل بچه آدم بگو مطمینم فلانی فلان چیز رو به فلان کس گفت.اگه مطمین نیستی پس ببند.
من حواسم بهش هست.خب معلومه ک سوپرمودراتور حواسش ب کل انجمن و کاربراش هست ایکی یو سان.اینو خودت تنهایی کشف کردی؟اگه حواسش نبود ک چرا این همه کاربر بن میشن به هر دلیل حالا یا پستا ویرایش میشن؟ این دلیل نمیشه ک سوپرمودراتور شب و وروز اینجا کشیک بکشه و حواسش فقط ب من باشه.این دیگه آخر توهم بود.

فک کنم قضیه دیگه برای همه روشن شده باشه ک هدف کلی از این همه کاراگاه بازی کینه ای بوده ک این مدیر سابق به خاطر گزارشی که من به سوپر مودراتور داده بودم بابت مزاحمت با پ خ توسط این مدیر سابق از من به دل گرفته.حالا هم با اما و اگرو شاید و فک میکنم و استفاده از دوتا لفظ مزاحمت ای خانمها اونمبرای ایجاد حساسیت بیشتر خواسته مثلا حال منو بگیره. ضمنا تا یادم نرفته بگم ک اگه حرفای منو قبول ندارین میتونین از سوپرمودراتور بپرسین.البته سوپرمودراتور هم خودش همین چند وقت پیش مسجای مزاحمت مدیر سابق واسه من رو میخواست ک بازم میتونین ازخود سوپرمدراتور بپرسین. ودر نهایت دوباره از خانمایی ک واسشون مزاحمت ایجاد کردم میخوام بیان اینجا و اعلام وجودکنن
از آتشین هم بابت گذاشتن پیام های من اینجا تشکر میکنم.سوپرمودراتور لطفا بنش نکن.

N@RVIN

Well-known member
ملت خداییش بیایید قبول کنیم هیچکسی در هیچ مقامی حق ورود به حریم شخصی هیچکسی رو نداره ، حق درخواستشم نداره ، هیچ مدیری هم نباید همچین حس مدیریتی بکنه و حس کنه وظیفه مدیریتیش میتونه همچین حقی بهش بده والا ما که تا حالا نه دیدیم و نه شنیدیم البته چرا اینجا هم دیدیم هم شنیدیم :)))

دو ما . تو کشورم وقتی میان خونتو تفتیش کنن با یه حکم میان و به خودت نشون میدن و با اطلاعات وارد میشن البته اوناپ لیسن و مساله شون خیلی با اینجا فرق داره و بدون حکم قضایی نمیتونن به هیچ عنوان این کارو بکنم البته شهر هرت مستناثت ها :)

سوما خودمونیم دیگه اینجا فوق جرمی که بشه در حد پیام خصوصی قابل پیگیری باشه مزاحمت یه کاربر برای کاربر دیگه هست .. حالا فروش جز..وه هم شاید باشه . ولی خداییش بازم بیایید قبول کنیم بازم هیچ قانونی به هیچکسی در هیچ حدی این اجازه رو نمیتونه بده ...هر کس یه قانون و یه تبصره تونست پیدا کنه بدون حکم قضایی و فقط بنا به صلاحدید شخصی کسی بتونه این کارو انجام بده بیاد اینجا منو بکشه :)

در نهایت بیاییم یکم به مخاطب و بلوغ کاربر و عقلانیتش احترام بذاریم ، و مطمئن باشیم اینجا هیچی نقطه ی استراتژیکی نیس که کسی به خودش اجازه ی کنترل پیام خصوصی کسی رو حتی از طریق چک کردن تو آنلاینا بده . خب فرزندم کسی اگه لازم بدونه خودش میاد گزارش میده . میگم دیگه فوقش مزاحمت هستش یا طرف خودش به مزاحمت راضیه و این دیگه به خودش مربوطه یا نیست و میاد گزارش میده اگرم نداده لابد خودش تونسته قضیه رو حل و فصل کنه :))

در کل یه پیشنهاد مدیرتیی دارم برا ملت .. اگر این فضای مجازی در حدی نقطه استراتژیکی هست که ملت انقد بهش حساسن میتونن برنامه ریزی استراتژیک طراحی کنند :| و خودشون رو برای شرایط بحران آماده کنند و مثل یک مدیر واقعی آماده ی کودتا و خونریزی و مزاحمت برای ملت باشن نه به صورت غیر حرفه ای و غیر اخلاقی با تجاوز به حرز ملت اونم بر خلاق قوانین کشور اسلامی مون .

خیلی ادامه تحصیل داشتما اما میدونید نتونستم جلو خودمو بگیرم :)))))

در کل بگذارید و بگذرید این بحثا ره به جایی نداره :)))

]

آخرین ویرایش:

a_67

New member
اهم
یاالله
نقل قول از ابتین
خب خب خب.کچل خودمون.خداییش خودتم فهمیدی چی نوشتی.کسی فهمید این چی نوشته.اگه کسی فهمید این کامنت رو لایک کنه.
خب از اولش شروع میکنیم.گفتی همه کامنتهای من رو داشتی میخوندی اونم بعنوان یه یوزر نه مدیر.کدوم یوزری تو انجمن هست که همه کامنتای منو نشسته یکی یکی خونده؟ انی بادی؟ فک نکنم کسی انقد بیکار بوده باشه که بشینه همچین کاری بکنه یا شایدم یه هدفی از اینکارش داشته.اونشو خودت باید بگی. (پاراگراف اول کامنت قبلیم اشاره کردم و میگم)
این عین جمله ت: به مکالمه هایی کوتاه ' اگر اشتباه نکنم دقیق خاطرم نیس'.مگه با اما و اگر و یادم نیست و نمی دونم میشه کسی رو متهم کرد.اگر این مکالمه های کذایی واقعا وجود دارن تو که دقیق همه کامنتای منو با دقت تعقیب میکردی لابد یادتم هست ک چی بودن یا شاید اسکرین گرفتی.خب اگه اینطوریه اینجا بنویس تا استفاده بکنیم اگر نه ک آب قطعه (اسکرین نگرفتم، پیام خصوصی م با شفق رو هم پاک کردم(هر چند تو اون پیام خصوصی از من خواسته نشد که نام کاربرا و تاپیک رو بگم (شایدم گفتم خاطرم نیس)به همین بسنده شد که در جریان هستم و حواسم بهش هست و تذکر هم بهش دادم)، اون موقع اما و اگری بصورت قطعی نبود ولی مطمئن باش به قدری بوده که من بگم پیام های خصوصی مبادله شده اگر چک بشه بهتره) من اگر میدونستم که قراره چنین قضیه ی حساسی به صورت عمومی بیاد اونم به این شکل بازگو بشه که "بی دلیل" همچین گزارشی داده، مطمئن باش از تک تک حرفام مدرک تهیه میکردم. اعتماد کردم به مدیریت.
تا جایی ک یادم میاد کاربر خانم،این طور به نظر میرسید که کاربر خانم.بازم ک زدی تو جاده خاکی.آخه کدوم آدم عاقلی با به نظر می رسید(گفتم به نظر میرسید، یعنی اینکه اینا خودشون رو خانم معرفی کرده بودن، از کجا معلوم خانم جا نزده باشن؟ منظورم این بود) و تا جایی ک یادم میاد یکی دیگه رو متهم میکنه؟ مدرک داری رو کن نداری ک بازم آب قطعه.
نشون دهنده مشکل بود،نوشته ها واضح نبودند ولی صرف مشکلات معمولی و ارتباطی هم نمیشه برداشت کرد.خداییش خودت به این چیزا ک نوشتی خنده ت نگرفت؟ من قبلافک میکردم زبون زیرو رو نمیفهمم اما الان نیاز به مترجم رو بیشتر حس میکنم. خانم های انجمن هر کس با من همچین مکالمه خیالی داشته بیاد و اعلام بکنه.و دقیقا بگه اون موقع مشکلش با من چی بوده.
زمان گزارش دقیق یادم نمیاد.خب تو چی یادت میاد ک اینم یادت مونده باشه.از همون اول بیانیه ت با اما و اگر و شاید و فک میکنم شروع کردی تا آخرشم همینطوری خواهی رفت.نکنه اینارو خواب دیده باشی؟
بعد از دریافت تذکر از شفق برای من.آهان حالامعلوم شد ک قضیه چیه.خب خانم مدیر سابق عزل شده.میشه بگی واسه چی اخطار گرفته بودی؟ کی گزارش تو رو ردکرده بود؟ برای کی مزاحمت ایجاد کرده بودی ک اخطار گرفته بودی؟(عجله نکن دارم اینا رو هم مینویسم، من دارم صداقت بخرج میدم میتونی باور نکنی) چرا همه ابن کاراگاه بازیات از موقعی ک اخطارگرفتی شروع شد؟ قبلش تهدید محسوب نمیشدم؟ یا اینکه خواستی حال منو بگیری.(اگر بنای حالگیری بود که مدرک جمع میکردم نه اینکه الان دستم خالی باشه)البته بزرگتر از تواش هم نمیتونن حال منو بگیرن چ برسه ب تو جغله
مواردی وجود داره ک نیاز داره بررسی بشه.یه چنتا از این موارد رو بعنوان مثلا اینجا بگو تا من خودمم یکم از سردرگمی در بیام و البته بقیه کاربرا.چون تا حالا هیچ کس نفهمید چی گفتی.(یکی از مواردی که نیاز به بررسی دارن اگر بخوام رک بگم موارد اخلاقی هستش؛ یه ماه پیش هم یکی طی پیام خصوصی گفت "این یکی فقط دختربازی میکنه توی انجمن" دقیقا همین رو گفت در مورد شما منم گفتم اگر شما موردی دارید گزارش کنید تا مدیریت رسیدگی کنه، چون شفق قبلا گفته بود از طرف کاربرا باید گزارش داده بشه تا رسیدگی بشه) این یکی رو اسکرینش رو دارم منتها اسم طرف رو رو نمیکنم. چون جوابش رو دادم. ممکنه خیلیا پشت سر یکی صحبت کنن، منم اون موقع طیق صحبت ها به شفق گفتم اونم گفت تا گزارش نشه قابل پیگیری نیست و طبق همین رویه به طرف جواب دادم.
من تمام کامنتای این کاربر رو خوندم.خداییش همه شو خوندی؟ حالت خوبه الان؟ بستریت ک نکردن؟ فک کنم این عکس العمل هان هم نتیجه خوندن کامنتای منه ک باعث شده مخت داغ کنه.رفتم مشهد واست دخیل می بندم

امروز هم میدونستم مدرک رو خواهی خواست، وقت گذاشتم برای جستجو ولی خب قضیه قدیمیه، و چون یادم نمونده بود دقیقا چه کلماتی استفاده شده بود تو اون متنا، جستجو نتیجه ای نداشت. شاید کامنتا پاک شدن شاید اسپم بودن. منم چون خبرش رو گرفتم که همچین حرفی زده شده که بی دلیل بنده این پیام رو به ایشون دادم خیلی حرفه. اگر اون موقع این حرف رو اینجا مطرح میکردن هم پیام خصوصی هام رو و هم اسکرینش رو تهیه میکردم اما الان چی؟ هیچی
فقط میشه گفت اونی که دسترسی داره به پ.خ بیاد و اونا رو رو کنه تاریخشم حول و حوش 2014.9.3 به بعد باید باشه حداکثر تا 7 روز بعدش جستجو کنه پیداش میکنه.
میتونستم بالکل نیام و هیچی نگم چون مدرک هم دستم نیس ولی تصمیم گرفتم حرفامو و کلیات رو با صداقت تمام مطرح کنم.
گفتم بعد شخصی قضیه هم هست میخوام در مورد اون بنویسم جواب سوالات باقی مونده رو داره.

a_67

New member
Abtin13:نوشته های مشکوک،قضیه حساس.������������������������������������این خیلی باحال بود.خیلی خندیدم بهش.یکی از بیرون نگاه بکنه فک میکنه داشتم واسه استعمارگرا جاسوسی میکردم.ک تو سر بزنگاه رسیدی و دست من رو رو کردی.خدا فهمیده ک ب خر شاخ نداده.خوبه ک توام یه سمت مدیرتی و اجرایی واقعی نداری وگرنه همه رو بدلیل فعالیت های مشکوک و زیرزمینی اعدام میکردی.دایی جان ناپلیون ک میگن تویی پس.
فک کنم درمود خوندن کامنتای این کاربر.مطمین نیستم یادم نمیاد.خب اگه فک میکنی و مطمین نیستی و خوب یادت نمیاد غلط میکنی ک از خودت اظهار نظر بکنی ک کی به کی چی گفته.مثل بچه آدم بگو مطمینم فلانی فلان چیز رو به فلان کس گفت.اگه مطمین نیستی پس ببند.( اون موقع دقیق میدونستن کی به کی چی گفته ازم خواسته نشد بگم منم فراموش کردم و رد شدم از کجا میدونستم قراره برای این صحبت مدیریتی اینجا جواب پس بدم؟ جواب پس دادنی باشه برای اون قسمته نه اینجا چون اینجا مطرح نشده، اگر اینجا مطرح میشد اون زمان منم هر چی دیده بودم اسکرینش رو میدادم)
من حواسم بهش هست.خب معلومه ک سوپرمودراتور حواسش ب کل انجمن و کاربراش هست ایکی یو سان.اینو خودت تنهایی کشف کردی؟اگه حواسش نبود ک چرا این همه کاربر بن میشن به هر دلیل حالا یا پستا ویرایش میشن؟ این دلیل نمیشه ک سوپرمودراتور شب و وروز اینجا کشیک بکشه و حواسش فقط ب من باشه.این دیگه آخر توهم بود.من هر چی میدونستم گفتم دیگه قضاوتش با خودت

فک کنم قضیه دیگه برای همه روشن شده باشه ک هدف کلی از این همه کاراگاه بازی کینه ای بوده ک این مدیر سابق به خاطر گزارشی که من به سوپر مودراتور داده بودم بابت مزاحمت با پ خ توسط این مدیر سابق از من به دل گرفته (اگر اینطوری بود اگر کینه ای بوده چرا بخوام ارتباطم رو با تو بهتر کنم؟ که مدرک جمع نکرده ی بیشتری جمع کنم؟).حالا هم با اما و اگرو شاید و فک میکنم و استفاده از دوتا لفظ مزاحمت ای خانمها اونمبرای ایجاد حساسیت بیشتر خواسته مثلا حال منو بگیره.(نه من نامرد نیستم اگر میخواستم میتونستم با پ.خ همون موقع نوشته های اونا رو هم بیارم و به اصطلاح شما حالگیری کنم، حالگیری نیست قضیه من دارم مو به مو تا جایی که یادم مونده میگم اتفاقات رو) ضمنا تا یادم نرفته بگم ک اگه حرفای منو قبول ندارین میتونین از سوپرمودراتور بپرسین.البته سوپرمودراتور هم خودش همین چند وقت پیش مسجای مزاحمت مدیر سابق واسه من رو میخواست ک بازم میتونین ازخود سوپرمدراتور بپرسین.
(این مسیج ها آرشیوش بود تا چند وقت پیش اگر داشتم میخواستم بیارم برای گفتن "بعد خصوصی" قضیه ولی چند وقت پیش چشمم بهشون خورد و گفتم موردی نداره باقی بمونه چون دیگه مشکلی نیست، داشتم صندوق پ.خ رو پیاما رو پاک میکردم ولی خلاصه ش رو میگم ولی اینکه اینا به چه کار سوپرمودریتور بیاد نمیدونم همون موقع که به من تذکر داد بهش گفتم جریان خاصی نشده و سر یه اختلاف نظر یکم بحث شده اگر میخوای برات فورواردشون کنم اینو من اون موقع بهش گفتم)ودر نهایت دوباره از خانمایی ک واسشون مزاحمت ایجاد کردم میخوام بیان اینجا و اعلام وجودکنن
از آتشین هم بابت گذاشتن پیام های من اینجا تشکر میکنم.سوپرمودراتور لطفا بنش نکن.
.....................................................................................

آتشین

Well-known member
قال ابتین ۱۳:
اسم طرف رو نمیتونی رو کنی؟ چرا؟ خب اسمش رو بگو تا ببینیم کی بوده ک بعنوان گشت ارشاد داشته تو انجمن فعالیت میکرده.اسمش رو بگو تا از خودش بپرسیم ک از کجا فهمیده من دارم دختربازی میکنم؟ ایا مدرکی داره ک من داشتم دختربازی میکردم؟ از خانمای انجمن کسی بهش چیزی گفته؟ اگه گفته کی بوده؟ بیاد و دوباره من رو جلوی چشم همه متهم کنه. چرا فقط این کاربر خاص قضیه رو متوجه شده؟ چرا کس دیگه ای همچین گزارشی رد نکرده؟ من ک میگم همشو از خودت درمیاری.اگه واقعا این گزارش برای تو رد شده خب اسکرین اسم اون طرف بزار تا ماهم ااستفاده بکنبم و از زبون خودش قضیه رو بشنویم.این بهتر نیست تا اینکه با نمیتونم رو کنم و این حرفا فقط خودت رو مسخره کنی؟ فک نمیکنم کس دیگه ای هم تو انجمن تا اسم طرف رو نگی حرفات رو باور کنه.
اصلا بر فرض دختربازی کردم.خب اگه هیچ کدوم از دخترای انجمن گزارشی مبنی بر مزاحمت از طرف من رد نکردن معنیش چیه؟ یا همچین اتفاقی اصلا نیفتاده یا افتاده و طرف خودش راضی بوده ک چیزی نگفته یا اینکه هم اتفاق افتاده و هم طرف راضی نبوده ک اگه همچین چیزی هم بود حتما گزارش میداد.حالا نیایی بگی ک خجالت کشیده و شرم دخترونه و از این چرت و پرتا.چون هر کسی همچین اتفاقی اینجا بیفته حتما گزارش میکنه.کسی هست از خانم ها ک همچین اتفاقی براش بیفته و گزارش نکنه؟ اگه هست بیاد بگه.حالا اون طرفی ک راضی بودی اگه اینجایی بیا بگو ک فلانی با من داشته لاس میزده .اگه خجالت میکشی ب سوپرمودراتور مسج بده.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Taraa

TUMS

Well-known member

بهتر بود پاک میشدن خخخخ

آخرین ویرایش:

a_67

New member
عکس رو برای ادمین پ.خ میکنم.اگر خواستی ازش بپرس و اگر صلاح دونست بهت میگه.
در ضمن، با فرض راضی بودن طرف مقابل و... دلیل نمیشه قانون زیر پا گذاشته بشه.
طرفیهم که این پیامو داده و اون حرف رو زده از آقایون بوده نه از خانوما. مدرکی ارایه نداده طرف فقط گفته منم جوابش رو دادم که اگه چیزی میدونی گزارش کن.
همین گفتن رو دقیقا گفتم چی گفته. صرف اینکه بدونی راست میگم گفتنِ طرف رو بصورت عکس به ادمین فرستادم. وگرنه این عکس دلیلی بر این نیست که حتما شما مشکلی داری.

پ.ن:
دیگه در این مورد صحبتی نمیکنم چون هر چی لازم بود گفته بشه گفتم و صداقت هم داشتم میخوای قبول کن میخوای نکن.

آخرین ویرایش:

a_67

New member
دیگه حرفی باقی نمونده.
تو این مدتی که اینجا بودم هم روزای خوبی بود و هم بد.
تجربه های زیادی کسب کردم و یاد گرفتم؛ ممنونم از همه چه اونایی که دلگیرم کردن و چه اونایی که شاد.
در مورد انتقادهایی که ازم شده بود(حرفای شفق) برای ادمین پیام میفرستم و اینبار خوشبختانه چیزی به اسم مدرک برای اثبات گفته هام هست(غیر از مورد اخیر، که خود ادمین اگر بخواد میتونه حقیقتش رو بفهمه)
و فقط یکجا قانون مدیریت رو شکستم و اون توی این صندلی داغ بود و صحبت از یک اسکرین بود.این همه نشکستم ولی دیگه چاره ای پیدا نکردم جز اینکه اصلش رو دست ادمین بدم.
حقیقتش اینکه باید برم و برای همین ازتون خدافظی میکنم و اگر کسی از من ناراحتی ای داره، ازش میخوام من رو ببخشه بیشتر از این در توانم نیست.
موفق و شاد و پایدار باشید.
67

ba ba barghi

Well-known member
جه غروب غم انكيزي :|

آزاده , از من بدر ,به توي كجل نصحيت :

نياز نيست خودتو به ديكران ثابت كني ....بذار هرجوري دوست دارن قضاوتت كنن ...... تو مسئول فكر اونا نيستي...مسئول كردار و كفتار خودتي ....

نايك آب بده بابا,تشنم شده بود بيدار شدم

a_67

New member
جه غروب غم انكيزي :|

آزاده , از من بدر ,به توي كجل نصحيت :

نياز نيست خودتو به ديكران ثابت كني ....بذار هرجوري دوست دارن قضاوتت كنن ...... تو مسئول فكر اونا نيستي...مسئول كردار و كفتار خودتي ....

نايك آب بده بابا,تشنم شده بود بيدار شدم
ممنونم برقی
نصیحتت رو همیشه تو ذهنم خواهم داشت.
این همه بحث و گفتگو رو برای این انجام دادم و تحمل کردم تا من هم به سهم خودم بگم یه جای کار میلنگه در این انجمن. همه سهیم هستیم منتها بعضیا سهمشون موثرتره.
حرف هایی زده شد و ارجاعاتی داده شد مخصوصا به ادمین عزیز.
مستندات حرف های من رو اگر خواستید از ادمین پیگیری کنید. ادمین از همینجا اعلام میکنم حق دارید به تمام پ.خ های بنده دسترسی پیدا بکنید. مشکلی نیست به هیچ عنوان.
که اگر این حرف ها صحت داشته باشه، و به درستی شون پی ببرین اون موقع دیگه خودتون مختارید در قبال خانه ی مجازی خودتون تصمیم گیری کنید.

ba ba barghi

Well-known member
ممنونم برقی
نصیحتت رو همیشه تو ذهنم خواهم داشت.
این همه بحث و گفتگو رو برای این انجام دادم و تحمل کردم تا من هم به سهم خودم بگم یه جای کار میلنگه در این انجمن. همه سهیم هستیم منتها بعضیا سهمشون موثرتره.
حرف هایی زده شد و ارجاعاتی داده شد مخصوصا به ادمین عزیز.
مستندات حرف های من رو اگر خواستید از ادمین پیگیری کنید. ادمین از همینجا اعلام میکنم حق دارید به تمام پ.خ های بنده دسترسی پیدا بکنید. مشکلی نیست به هیچ عنوان.
که اگر این حرف ها صحت داشته باشه، و به درستی شون پی ببرین اون موقع دیگه خودتون مختارید در قبال خانه ی مجازی خودتون تصمیم گیری کنید.

ما قبولت داريم , نياز نيست جيزي رو برامون ثابت كني ....البته من خودمو ميكما....بقيه هم به من جه ...:دي

مشكل ما اينه كه اين خانه ي مجازيو زيادي بزركش كرديم درسته,روزها و شبا و اوقات خوشي رو داشتيم اينجا ....دوستاي خوبي بيدا كرديم ...ولي دليلي نيس كه اعصاب خودمونو با اين خونه ي مجازي خراب كنيم ..........
بذار خونه خراب شه .....نه اعصاب صاحب خونه :d

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a_67

ba ba barghi

Well-known member
منم خوابم مياد هزيون ميكم ,شبت خوش

واي خدا كشنم شد :p

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
آزاده داداش داری میری ؟ :(((

منم با بابا موافقم ول کن ینی هر دو طرف ول کنید غمگین نشید :) . شاید اگر جای تو بودم خصوصی به خود کاربر اصل موضوع رو میگفتم . کلا شفافسازی لازمه اما نه در حدیکه که به پرده دری و باز کردن مسائل غیر لازم منجر بشه که یکی مثل تورو یا هر کسی دیگه رو مجبور به دفاع علنی کنه . در مواقع خشم و عصبانیت مراقب رفتارمون باشیم :))) ( پیشنت به همه از جمله خودم البته خودم بهش عمل کردم پز پز :) )

در نهایت هم انسان ممکن الخطاست ولی بیایید سعی کنیم جایز الخطا نباشیم :)بابا ته مونده ی آب رو هم بده من بخورم تشنه م بود سر زدم:riz481:

برو بسلامت داداش . خوبی که زیاد دیدی ولی اگه بدی ازم دیدی حلالم کن :) انشاله هر جا که هستی موفق و سربلند باشی:
rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا