صندلی داغ با حضور داخ اقای ad1986

نحوه پاسخ دهی علی به سوالات????

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eeeeeeehsan

New member
مشالا ببیـن مجری چیکار کرده... بابا دو دقه اومدیم خودت رو ببیـنیم همش تو آشپزخونه بودی.. :)

اینم قطاب و لوز باقلوا.. داش علی بزن دهنت شیرین شه. چایی هم مهسا واست آوورد.

ghotab1.jpg

baghelava1.jpg

ad1986

New member
بابا عجب توانی داری تو، ماشالا.. 6 ساعته یه سره نشسته داره جواب میده!!!!! o_O

اییییییییییییییییییییییییییش چش نزنیاااا

داداش احسان یه مرغ شیکم پری چیزی ... گشنمه آخه
انصافی خیلی سخته جواب دادن به این همه سوال...بعضی وقتا اصلا سوال رو متوجه نمیشم خخخ

هانیه

Well-known member
خیلی وقته بازی نکردم مهسا....
مهسا سوهانارو نده به مهمونا بزار تو یخچال شب خودم همشونو میخورم خوووو...طبقه بالای یخچال بزار که دست هانی بهش نرسه..قایمش کن ..هانی نفهمه هااا

من سوهان دوست نمیدارم فقط پسته هایش را به صورت نیمه حرفه ای با چاقو جداکرده ونوش جان میکنیم....:whistle:

ad1986

New member
سلام آقا علی-از اول پاسخ هاتونو خوندنظرت ددرمورد من و رشتم چیه؟

سلام پرستار تبریز...خوبی؟ خسته نباشی...مرسی زحمت کشیدی
رشتت یکی از سخترین رشته ها هس... و چون به جای اینکه برا هر بیمار یه پرستار داشته باشیم و یا استاندارد قابل قبول، در ایران برای هر چند بخش یه دونه هس و این کارتون رو سخت تر میکنه

والا قبلنا زیاد میومدین جدیدا کم میاین....
دختر خوش قلب و مهربونی هستی :)

mahsa.

New member
65287380667671330432.jpg

94902225857963154447.jpg

35764761246832139063.jpg

بااااااااااااااااااااااااقلواااااااااااااااااا​

ad1986

New member
حیف که نشد امتیاز منفی بهت بدم گوشیم ارور داد
وقتی ادرس مخفی گاهتو.به چوبین و اجودانای ارتش دادم میفهمی
عمزنم برات کمپوت بیارم. سرباز فراری
مهسا اخه برونکا شد مهمون ایشش

امتیاز منفی میدادی همون یک سلولتم میکشتم آمیییییییییییییییب
آدرس مخفیگاهمم بلد نیستی... نمیدونی که تو غار علی صدریم خخخخ
کمچوت نیار موز بیار فرقی نداره خخخخ
ایییییییییییییش حسود

eeeeeeehsan

New member
وقتی ساندیس میخوری وقتی به صدای پخ پخ تهش میرسه میندازیش سطل آشغال یا تا آخرین پخش میخوری یا نگاه می کنی ببیـنی کسی نگات میکنه یا نه تا آخرین پخش رو بخوری؟
وقتی به صدای پخش رسیدم زاویه نی رو عوض میکنم تا اون تهش چیزی نمونه...بعد با دستم محکم مچالش میکنم و میمکمش ... یه قطرشم نباید بمونه..... اسرافهههه اسراف

داش علی با تک تک جوابات خیلی خیلی حال کردم، دمت گرم. ولی این تیکش خدا بود.. :25r30wi:

یادم رفت بگم احسان... داداش احسان یه پا آشپز ماهر هم بید... عین داداشم احمد
معلومه با سلیقه و با حوصله هم هستی :)
:riz277:

لطف داری، قربونت تو :28:

داداشم من دیگه بیشتر از این اذیتت نمی کنم، خیلی خیلی گلی.. تعریف های نوتر معلومه الکی نبوده.

آخرین سوالم؛ میخوام یه نصیحت به عنوان یه دادش بزرگتر بهم بکنی همیشه داشته باشمش.

انشالا همیشه تو همه مراحل زندگیت اینقدر خوشبین و شاد باشی.
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ad1986

mahsa.

New member

انصافی خیلی سخته جواب دادن به این همه سوال...بعضی وقتا اصلا سوال رو متوجه نمیشم خخخ

39838125968842221296.jpg

94451314303609715098.jpg

ad1986

New member
عاغا راستی گفتن بهت بگم "تی بلا میسر" علی جان
:28::28:

هااا؟ نوتر من بی سوادماااا
اما هر چه از دوست رسد نکوست...مرسی ممنونم
تو هم بهشون بوگو "تی بلا میسر too"

- - - Updated - - -

در گوشتو بیار

علی ایشششششششششش اینشون رویا خدایی رشته تحصیلی شیمی

اون یکی سمیه خدایی رشته تحصیلی بهداشت حرفه ای اهل زنجان

پس رویا خانوم با سمیه خانوم فرق فوکوله

ایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییش مرسی مرضی :)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepid71

ad1986

New member
ب ترکی چی میشه؟ :smiliess (11):

دیشدیح چیه؟ :smiliess (11):

حسود هم نیستممممم

به ترکی پیشیه بزمه میشه...یعنی گربه آرایش شده .. نوتر بیا توضیح بده خووووو خخخخخخخخخ

دیشدیح... نوترررررررررررررر بیا توضیح بده.... وقتی اولین دندون بچه میاد بیرون خخخ یه آشی میپزن اسمش دیشدیح هس (دیش=دندون)
توش گندم...نخود..لوبیا.. عدس... پسته..گردو.. کشمش و ... میریزن

خو حسود چرا خودتو لو میدی خخخخخخخخخخخ

ad1986

New member

قبول نیست من هم دست خط میخام هم لینک اهنگ و هم عکس آپ شده دکستاپ اخر صندلی میزاری وگرنه خودم له خونتو میارم سرجات
حالا خود دانی علی

چشم اگه وقت شد حتماااا... بدجور خسته شدم انصافی... سرعت داغونه آدم رو خسته میکنه

ad1986

New member
درود

قدرت خان من نبودم....تازه تشریف آوردم...اینا رو هم جواب بده
خیلی خوش اومدی...گیاها چجوری راه میرن هووووووووووم؟

* تا حالا برق گرفتتت؟........آخه من چند بار با میکروبای آزمایشگاه مریض شدم.....
خخخخخخ :25r30wi: آرع خیلی

* چرا هموطنان عزیز آذری علاقه ی وافر به نون بربری دارن؟
اشتباه نکنین..ما آذری نیستیم..تورکیم... تورک با آزری خیلی فرق داره..اگه تو تی وی هم میگن یا بعضی از تورکا میگن ما آزری هستیم اشتباه میکنن و تاریخ رو نخوندن... ما یک کلمه آزری نداریم همشون تورکی هس....
خو بربری خیلی خوشمزه هس... البته تنوع نون کم هس

* بیت زیر را کامل کنید.....

آن مان نوارا...دو دو اسکاچی .........

چند نمره بود؟؟؟ بلد نیستم :((((((((

* نطرت راجع به اینکه هفته ی گذشته...پدیده توانست تراختور را شکست دهد چیست؟...واقعا رسوایی نبود؟...خخخخ
نه بابا ...یاشاسین تراختور... امروز 3-0 زد بازی قبلی اون بازی گه 2-0 عقب بود رو 4-2 کرد.... یه مشکلاتی بود که قول رفعش رو دادن از اون روز به اینور 7تا گل زده خخخخخ... پدیده هم تیم خوبیه... من عاشق تراختورم و همه تیمای شهرستانی رو دوس دارم ..پدیده هم یکیشونه...
امیدوارم پدیده افت نکنه... چون پرسپولیس تو بحرانه مساوی کرد تراختورم روزش نبود... سپاهان و فولاد و استقلال سخترن..امیدوارم جلو اونام نتیجه های خوبی رو بگیره و نتیجه گیریش مقطعی نباشه.......

تو یادت نمیاد اون موقع بذر بودی فک کنم..یه بار برق شیراز نیم فصل اول قهرمان شد ... نیم فصل دوم فک کنم فقط یه امتیاز گرفت (اونم از پرسپولیس) و سقوط کرد

* نظرت راجع به گیاهان مخصوصا نوع انجمنیش؟؟؟

خخخخخخخ ارادت خاصی به گیاهان دارم... اکسیژن سازن نباشن زمین نابود میشه... نباشن انجمنم نابود میشه خخخ

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ad1986

New member
فارسیش دندونکه خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

اره دیگه پس چی فک کردی الکی دارم میپرسم همهس والام با دلیل پرسیده شدن و هموشن حساب شده میباشن بله :motat:

اون یکمم فک کنم نبوداخخخخخخخخخخخخخخخخ
k32047.png

خخخ دندونک.... خخخخ خو من میگم فارسیش پیشیح بزمه میشه دیگهههه

خخخخ پس همشون حساب شده بید :25r30wi:

لباس رنگش یادم نمیمونه اما زیاد آنرمال باشه توجه میکنم :tonguesmiley:

eeeeeeehsan

New member

داشی مگه بادی بیلدینگ نمیری؟؟ خب یکم فکر شیش پکات باش چربی نیاد روش دیگه!! خخخخخخ

امشب غذای رژیمی میدم بهت:

سالاد ایتالیایی

fff91f99-be39-4d52-81cb-7bfec0952a18.jpg

salad4.jpg

آب پرتقال هم بزن جیگرت خنک شه :) من خودم میمیرم واسه آب پرتقال.

Orange-juice-fruits.jpg

ad1986

New member
اوزون بولرسن نینیسن اله یعنی موافق نیستی دیگه انقده بدم میات از این کلمه چون تو خانواده من اگه با چیزی موافق نباشن این کلمه رو میگن ایشششششششششش

خب من اون جمله رو طوری نمیگم که بهشون بر بخوره... من اون جمله رو بعد اینکه راه کارام رو گفتم میگم... و اون حرفم جهت این میگم که اختیار دست خودته...
دوستایی که زیاد باهم بودیم و چند ساله منو میشناسن خوب منظورمو میدونن...
فرق میکنه با اونی که خونواده ها میگن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا