شوخی رو جدی تر بگیریم یا زندگی را؟

rainsavor

New member
ما اغلب وقتی مریض میشیم که خودمون و زندگی رو بیش از اندازه جدی می گیریم...

êآیا زندگی رو بیش از حد به خودتون سخت نگرفتید؟ هیچ توجه کردید که شما ممکنه بخاطر مسئله ای، خواب یک هفته خودتون رو خراب کنید،

اما دوست شما برای همون مسئله یک ثانیه هم وقت نذاره و فکر نکنه؟!

این بخاطر اینه که ما بیش از اندازه زندگی رو به خودمون سخت می گیریم. هر لحظه ممکنه بدترین اتفاق برای ما بیفته که بسیار هم ناراحت کننده و غم انگیزه، اما باید اینو در نظر داشته باشیم که دنیا به آخر نرسیده و هنوز زندگیمون داره به جریان خودش ادامه میده.​

ê
شوخی روش خوبی برای رسیدن به آرامش است، پس شوخ طبع باشید.

ما اغلب وقتی مریض میشیم که خودمون و زندگی رو بیش از اندازه جدی می گیریم.

تصور می کنیم تمام دنیا ما رو زیر نظر دارند. اما اینطور نیست و تازه اگر هم باشد چه؟اینکه دیگران چه فکر می کنند مهم نیست، زیرا در هر صورت آن فکر را خواهند کرد
.
مهم اینه که بدون شک همه ما به بهترین نحوی که می دونیم زندگی کنیم.

زندگی اون قدرها هم که فکرش رو می کنیم جدی نیست پس بیایید شوخی رو جدی تر بگیریم...

raha 24

New member
با این تایپیکت شدیدا موافقم رین سیور. گاهی اوقات انقد به خودم سخت می گیریم و به دیگران آسون، که خودم خسته می شم.

nanaz

New member
زندگی اون قدرها هم که فکرش رو می کنیم جدی نیست پس بیایید شوخی رو جدی تر بگیریم...

به شدت موافقم . دو هفته هست که با تمام وجود اینو درک کردم تا قبل از این خیلی به خودم سخت میگرفتم

parnian24

New member
با اینکه اصن دلم نمیخواد اینو بگم ولی اعتراف میکنم که حرفیه که خیلی به دل میشینه.راس میگن ارزش حرف به گوینده نیست ارزش حرف به خود حرفه!

ninol

New member

به شدت موافقم . دو هفته هست که با تمام وجود اینو درک کردم تا قبل از این خیلی به خودم سخت میگرفتم

خوش به حالت که تونستی

mehran35

New member
با اینکه اصن دلم نمیخواد اینو بگم ولی اعتراف میکنم که حرفیه که خیلی به دل میشینه.راس میگن ارزش حرف به گوینده نیست ارزش حرف به خود حرفه!
:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi: تو که پاک گوینده رو بردی زیر سوال!!!!!!

mehran35

New member
ولی اینم قبول کنید بعضی وقتا اینقدر دنیا به آدم سخت میگیره که خنده هاتم از نوع تلخشه....
خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است ....کارم از گریه گدشتس به آن میخندم

بالا