شوخی با دختر خانما و آقا پسرای گل و بلبل انجمن

MAHSABANOO

New member
نوتر خوشم میاد اعتراف میکنی از این اخلاقت خوشم میاد یاشا هم زبانیم
giggle-animated-animation-giggle-smiley-emoticon-000389-large.gif

نوتر

New member
کلا من موندم این خانما چه جوری مینویسن!!:(50):

عاغا با سرعت برق مینویسن که از استاد نستعلیق ایران هم خوش خطتره!!!
تازه حواسشونم سر ک ل ا س ه.
هم مینویسن! هم گوش میدن! هم به استاد خوب و دقیق جواب میدن!

یه بار فقط یه بار منو دوستم تصمیم گرفتیم مستقل بشیم و خودمون بنویسیم( منت همون خانم فلانی سرمون نباشه(که البته خدا وکیلی هیچ وقتم منت نذاشت))
عاغا دو نفری حرفای استادو نوشتیم. بعد من رفتم تو خوابگاه دیدم وای من اصلا باید بریم پیش کارشناس خط بهمون بگه چی نوشتیم:smilies:

و بدین صورت نادم برگشتیم پیش خانم فلانی و گفتیم آبجی دستم به دامنت همون جزوتو لطف کن خدا اجرت بده نخواستیم بنویسیم:sadsmiley:.

آخرین ویرایش:

helena

New member
پسرها و تقلب در امتحانیک.jpg

حتی اگر تجهیزاتتان را بگیرنددو.jpg

حتی اگر تفتيش بدنيتان کردند سه.jpg

تک تک لباسهايتان را وارسی کنندجهار.jpg

[b]و شما را بی دفاع مقابل برگه امتحان بگذارند[/b]پنج.jpg

[b]باز هم ميتوانيد...!!![/b]شش.jpg

esi01360

New member
سلام برو بچ خوبین
کاری ندارما حس ناسیونالیستی هم مثل خانمای گل انجمن ندارم ولی خدایی
یه چیزای درمورد تقلب این موجودات خوب خدا دیدمو شنیدم مخم سوت کشید یه کارای میکنن به عقل چن هم نمیرسه چه برسه پسرای زرنگ مرنگ روزگار:bunnyearsmiley:با هم دوستیما انتقاد پذیر باشین :thanks:

ghazal26

New member
اینا همش ادعاس. هر کدومتون یه پک بزنید به سیگار یا قلیون تا فردا عصرش سرفه میکنید و چشاتون قرمز میشه.

از قدیم گفتن مرد و سیگارش:motat:

خب معلومه كه حالمون بد ميشه :5: من يكي از كنارم رد شه و بوي سيگار بده دلم ميخواد بزنم پس گردنش! برادر اين بلاي خانمان سوزو كنار بزار همه از همين يه پك دو پك شرو كردنااااا از ما گفتن بود :a2d3:

cheshmak

New member
کلا من موندم این خانما چه جوری مینویسن!!:(50):

عاغا با سرعت برق مینویسن که از استاد نستعلیق ایران هم خوش خطتره!!!
تازه حواسشونم سر ک ل ا س ه.
هم مینویسن! هم گوش میدن! هم به استاد خوب و دقیق جواب میدن!

یه بار فقط یه بار منو دوستم تصمیم گرفتیم مستقل بشیم و خودمون بنویسیم( منت همون خانم فلانی سرمون نباشه(که البته خدا وکیلی هیچ وقتم منت نذاشت))
عاغا دو نفری حرفای استادو نوشتیم. بعد من رفتم تو خوابگاه دیدم وای من اصلا باید بریم پیش کارشناس خط بهمون بگه چی نوشتیم:smilies:

و بدین صورت نادم برگشتیم پیش خانم فلانی و گفتیم آبجی دستم به دامنت همون جزوتو لطف کن خدا اجرت بده نخواستیم بنویسیم:sadsmiley:.

:25r30wi:.......................................

red nazi

New member
خب معلومه كه حالمون بد ميشه :5: من يكي از كنارم رد شه و بوي سيگار بده دلم ميخواد بزنم پس گردنش! برادر اين بلاي خانمان سوزو كنار بزار همه از همين يه پك دو پك شرو كردنااااا از ما گفتن بود :a2d3:
akhe hajiiiii joon sigar keshidanam eftekhar dare.???????????heeeeeeeeeeeeeeeee

red nazi

New member
اشتباهت همین جاس دیگه مهسا بانو

من 4 سال کارشناسی و 2 سال ارشد اصلا خودکار نداشتم که بنویسم. خخخخ
همش پشت گفتیمو خندیدم. البته تو دوره ی کاشناسی
آخه تو ارشد همه ی هم ک ل ا س ی ام خانم بودن:sad::sarma:

همه ی مراحلت اضافین. اون یه مورد که هایلایت کردم بسه

ماشالله اون پسری که توصیفش کردی چه درس خونو و مثبته خخ

vase hamine k pesara hamishe tu hame chi aghabtar az dokhtaran dg

arshad246

New member
کارایی که پسرای ایرونی عمرا نتونن انجام ندن!

ـ با داشتن هیکلی ضایع تی شرت تنگ نپوشن!!!

ـ از پنجم دبستان سه تیغه نکنن و after shave نزنن!!!!

ـ جلوی مدرسه دخترانه نایستن !!!!!!!

ـ با دیدن یک فروند دختر جو زده نشده و تیکه جواتی بار نکنن!!!!!

ـ در مقابل دختر ها احساس بامزه بودن نکنن !!!!

ـ ادعای با معرفتی و با مرامی وخلاف سنگین نکنن!!!!!

ـ کت وشلوار صورتی با پیراهن زرد نپوشن و کروات قهوه ای نزنن!!

ـ در آن واحدبا N تا دختر رفیق نباشن و به هر N تاشون قول ازدواج ندن!!!!!!!

ـ از ۹ سالگی پشت ماشین باباشون نشینن !!!!!!!

ـ احساس خوش تیپی نکنن و خود را دختر کش ندونن!!!!!!

و از همه مهمتر : پس از خوندن این مطالب جنبه خود را نشون نداده و مرام و با حالی خود را اثبات نکنن!!!!!!!

سلام دوست عزیز
سرفا هت اتلاعتون عرض کنم اون دو کاری رو که قرمز کردم انجام دادم و مابقی رو خیرررررررررررررر!کلی هم با جنبه هستیم اگه طرف مقابلم جنبه داشته باشه

ZIYA1366

New member
توجه كردين كه دخترا ديكه دارن نفر اول كنكور ميشن ؟
يا ديكه كارآفرين برتر و مدير برتر و نماينده مجلس و وزير و معاون وزير ميشن ؟؟؟؟؟ توجه كردين ديكه حتمأ ؟؟؟؟؟
جامعه شناسان با توجه به اين بيشرفت شكرف زنان ايراني اميدوارند كه زنان شريف ايران بتونن بارك دوبل ماشينشون رو خودشون انجام بدن بدون زدن خسارت به ماشين ديكران .

red nazi

New member
توجه كردين كه دخترا ديكه دارن نفر اول كنكور ميشن ؟
يا ديكه كارآفرين برتر و مدير برتر و نماينده مجلس و وزير و معاون وزير ميشن ؟؟؟؟؟ توجه كردين ديكه حتمأ ؟؟؟؟؟
جامعه شناسان با توجه به اين بيشرفت شكرف زنان ايراني اميدوارند كه زنان شريف ايران بتونن بارك دوبل ماشينشون رو خودشون انجام بدن بدون زدن خسارت به ماشين ديكران .
hamchin harf mizani har ki nadoone fek mikone hame marda ranandegishoon20!!!baba bikhial bazi az shoma az zanam batarin.man khodam eshghe ranandegiam .100 ta mardam too ranandegi mizaram tu jib koochikam

آخرین ویرایش:

ZIYA1366

New member
hamchin harf mizani har ki nadoone fek mikone hame marda ranandegishoon20!!!baba bikhial bazi az shoma az zanam batarin.man khodam eshghe ranandegiam .100 ta mardam too ranandegi mizaram tu jib koochikam

منكر رانندكي خوب بعذي اض خانوما نميشيم و همجنين منكر رانندكي بد بعضي از آقاييون هم نيستيم . اكثريت قريب به اتفاق حرف قبلي من رو تأييد ميكنن، خودتون شاهد بودين حتمأ .

Maryam7313

New member
خدایی رانندگی خانما اما نه همه بهتر مرداست. من که هم رانندگیم خوبه هم پارکم. تازه یه ماشینم چپ کردم. قلیونم میکشم بدون سرفه. سن 25 به بعدم می بینم. چون با این اوضاعی که از بعضی از اقایون می بینم ازدواج نکنیم بهتره

ZIYA1366

New member
خدایی رانندگی خانما اما نه همه بهتر مرداست. من که هم رانندگیم خوبه هم پارکم. تازه یه ماشینم چپ کردم. قلیونم میکشم بدون سرفه. سن 25 به بعدم می بینم. چون با این اوضاعی که از بعضی از اقایون می بینم ازدواج نکنیم بهتره

:5:
يه ماشين جب كردين دقيقأ يعني جي ؟ اكه ماشين خودت جب شده ك رانندكيتون حرف نداره اكه باعث جب شدن يكي ديكه شدي كه بازم حرفي توش نيست.

Maryam7313

New member
:5:
يه ماشين جب كردين دقيقأ يعني جي ؟ اكه ماشين خودت جب شده ك رانندكيتون حرف نداره اكه باعث جب شدن يكي ديكه شدي كه بازم حرفي توش نيست.
mashine khodamo chap kardam, pa na fk kardi mese in pesar sosola ke cheraghe mashine dadishono mizanan taze feshareshon miofte haleshon bad mishe to 100 sorakham ghayem mishan ke babahe ba kamarband nazandeshon

ZIYA1366

New member
mashine khodamo chap kardam, pa na fk kardi mese in pesar sosola ke cheraghe mashine dadishono mizanan taze feshareshon miofte haleshon bad mishe to 100 sorakham ghayem mishan ke babahe ba kamarband nazandeshon

بس اكه اينطوريه ك رانندكيتون خوبه خوبه خوبه بس .:25r30wi:
اكه بسرا جراغ ماشين و بزنن ميترسن و قايم ميشن دليلش اينه كه كسي ازشون انتظار نداره ماشينشونو بزنن،ولي مثﻻ خود شما ماشين و زدي تركوندي اونوقت رفتي خونه يكمي حالت غش و ضعف بخودت كرفتي همه كفتن فداي سرت ...

بالا