شنیدین ناصرالدین شاه رو pcr کردن؟

پیچک

New member
["]
درود

این ماجرا رو یکی از استادامون تعریف کرد (ایشون هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران هستن )....منم به نقل از ایشون براتون می نویسم.

یه روز تو اتاقم تو دانشگاه نشسته بودم که در اتاقم باز شد و یه نفر اومد تو

گفت دانشجوی ارشد باستان شناسیه و واسه ی پایان نامش میخواد PCR یاد بگیره....تعجب کردم PCR چه ربطی به باستان شناسی داره؟

گفت: آره آقای دکتر قراره ناصر الدین شاه رو PCR کنم ...
73542_eynak.gif

یهو کیفشو باز کرد ...یه برگه در آورد گفت ببین...این کاریوتایپ ناصرالدین شاست خودم درآوردم
572121_LaieA_029.gif

من که خیلی تعجب کرده بودم ... راهنماییش کردم و فرستادمش پیش یکی از همکارا...

پیش خودم فک کردم...این ژن ناصرالدین شاه رو از کجا آورده؟.... بعد این همه سال اگه نبش قبر هم کنن استخون هم نمونده ؟!!!

دوباره صداش کردم و ازش پرسیدم...

نشست و ماجرا رو برام تعریف کرد

ناصرالدین شاه 50 سال بر ایران حکومت کرد ...سال 50ام...دستور داد ایران رو آذین ببندن و جشن بگیرن....

روز جشن جناب شاه داشته سخنرانی میکرده....یهو میرزارضای کرمانی از وسط جمعیت پا میشه شاه و به رگبار میبنده ( ببینین دارم تاریخ هم یادتون میدم )

حالا خون بود که از شکم شاه فواره میزد....یک نفر تو اون شلوغی یه تیکه پارچه فرو میکنه تو سوراخ گلوله که جلوی فواره خون و بگیره ....با سلام و صلوات شاه و میبرن مریض خونه

ولی میمیره......

ناصرالدین شاه رو دفن میکنن.....اون تیکه پارچه ی خونی رو ...میبرن کاخ گلستان میزارن یه جای محفوظ جلو دید ...مردم که میرفتن اونجا پارچه رو ببینن و یاد شاه شهید بیوفتن و های های گریه کنن:65d6a5d6s:

الان از همون تیکه پارچه ... DNA و نمونه خون و خلاصه همه ی جیک و پوک شاه شهید و در آوردن

حالا قراره PCR کنن ببینن مرض دیگه هم داشته ؟[/COLOR]

وقتی اینا رو نوشتم ...اینجا رو پیدا کردم ببینین : خبرگزاری میراث فرهنگی - صندلی خونین ناصرالدین شاه به نمایش در می آید

آخرین ویرایش:

رها45

New member
اولین تاپیکت مبارک پیچک جون حالا اومدیم پا گشا شیرینی نمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پیچک

nanaz

New member
:25r30wi::25r30wi:حالا دنبال چه مرضی بودن ؟؟؟؟ هدفشون چی بوده آخه ؟ این همه مواد PCR و وقت صرف همچین کاری کردن که چی ؟
خیلی بامزه بود :25r30wi::25r30wi:

N@RVIN

Well-known member
آورین برای نکات تاریخی که آوردی خخ :)

اما ناصر الدین شاه رو در حال زیارت یکی از امام زاده های تهران فکر میکنم شاه عبدالعظیم حسنی میرزای کرمانی از فاصله یکی دو متری با بهانه ی دادن یه نامه که توش اسلحه بود به رگبار بست :) (خخ اطلاعات و تکمیل کردم)

مریضخونه هم که نه.. بردنش قصر در حالیکه وزیرش با تکون دادن دست شاه سعی در پنهون کردن حال بدش داشت :) دکترا همون جا اومدن دیدنش خخ

راستی تاپیک اولتم مبارک پیچی:) :tonguesmiley:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پیچک

'Reza'

New member
:25r30wi::25r30wi:
خوب تو تاپیک طنز میخندن دیگه
قراره اینجا هم مثل تاپیکای دیگه عصا قورت بدن؟:painting::smiliess (7):

بالا