شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahsa khanum

New member
یه خبر فوری از کنکور ارشد 93

卂妝十夾太乗乗¥乗醂煅排埔泄覯狿母 墄嫺媯覛毎廿
卄廾丸毋忒娉溈毋牀姆才 媯覛毎廿 卄廾丸毋
忒娉溈毋牀姆才 媯覛毎廿 卂妝十夾太乗䅈乗¥
خدا به دادمون برسه إن شاء الله شایعه باشه :(
مکسین این مربوط ب کشور چین میشه مگه تو <تو کنکور کشور چین هم شرکت کردی؟؟؟؟اینجا بس نبود؟:5:
خخخخ

mahsa khanum

New member
تکذیب شد...
من چینیم زیاد خوب نیست اما احتمالا نوشته هر کسی سنجاق ته گردش رو پس نده 2 تا 102 سال محروم از امتحان میشه. توست ناظر جلسه هم تنبیه میشه :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
مجید الان که یکم دقت کردم آره همین میشه مظمونش ...چینیت خوبه ها؟؟؟؟؟؟/
خدایی نکرده خدایی نکرده اگه نخواستی تغذیه رو ادامه بدی برو تو همین فیلد:25r30wi:
البته اینم بگما من با دیکشنری و این ابزارا تونستم به ترجمه برسم یه روز طول کشید...:rolleyessmileyanim:

mahsa khanum

New member
یه چیز دیگه که منو هر لحظه درگیر میکنه اینکه میترسم همش فردای آزمونم پاشم برم آزمون:13:

همش میگم انقد که سرت گرمه یهو میبینی روز آزمونو از دست دادی :sadsmiley:

آخه دیگه آمار تاریخ و روز و ساعت و همه رو از دست دادم:wacsmiley:

آغا روز آزمونم بمن تذکر بدید روز 5ش عصر هستیم

miladphysio

New member
سلام
خوبین؟
بچه ها کارت ورود به جلسه رو گرفتین؟واسه شما هم موقع پرینت عکستون نمیفته؟گفتن اگه عکستون مشخص نیست همراهتون عکس باشه
خواه می کنم ازتون اگه تونستین کارت با عکس پرینت بگیرین بهم بگین چطوری اینکارو کردین
ممنون

واسه من اول عکس یک دختر اومد.سه بار زدم تا درست شد

مجید دیجی

مدیر بخش
یه چیز دیگه که منو هر لحظه درگیر میکنه اینکه میترسم همش فردای آزمونم پاشم برم آزمون:13:

همش میگم انقد که سرت گرمه یهو میبینی روز آزمونو از دست دادی :sadsmiley:

آخه دیگه آمار تاریخ و روز و ساعت و همه رو از دست دادم:wacsmiley:

آغا روز آزمونم بمن تذکر بدید روز 5ش عصر هستیم

بی خیال دیگه
مگه میشه آدم یادش بره
سخت نگیر
ان شاءالله یک ساعت قبل از آزمون میری سر جلسه همه تستا رو هم استادانه میزنی و میای توی تایپیک خوشحالی میکنی

zy zy

New member
یک پیشنهاد: بچه ها چون هر کدوم از رشته های مختلف هستیم لطفا بعد کنکور یک پیج جدید با عنوان شمارش معکوس تا نتایج بزنید یا هر عنوان دیگه که همدیگه رو گم نکنیم
آره فکر خوبیه ، من میگم اسمشو بذاریم بچه های انتظار!!!

zy zy

New member
منم امروز باید مرور شیمی 2 رو تموم کنم ، فردا فقط تست میزنم ، صبح پنج شنبه هم که فقط میخابم تا ظهر !! :smiliess (9):

jilla

New member
سلام
منم امروز تا هرجایی تونستم مرور میکنم
داییم اینا از شمال فردا میان خونه ما
پس فردا کلا تعطیلم
درضمن جمعه هم عروسی دعوتم فردا میرم بازار خرید کنم.

جای همگی خالی... :4d564ad6::4d564ad6::thanks::28:

rojiin

New member
بچه ها بعد از کنکور می خواید چیکار کنید ؟
من خودم می خوام بگردم دنبال یه کار پاره وقتی چیزی در کنارش زبان بخونم

من یه کوچولو توی راه دارم.احساس میکنم براش کم گذاشتم.میخوام توی این یه ماه باقی مونده اگه خدا بخواد بیشتر از قبل برم ورزش براش قران بخونم کتاب بخونم.گاهی بشیمون میشم که کلا امسال نباید به ارشد فکر میکردم باید فقط به بچه ام فکر میکردم.حقیقتش عذاب وجدان دارم.بچه ها برام دعا کنید.

آخرین ویرایش:

مجید دیجی

مدیر بخش
من یه کوچولو توی راه دارم.احساس میکنم براش کم گذاشتم.میخوام توی این یه ماه باقی مونده اگه خدا بخواد بیشتر از قبل برم ورزش براش قران بخونم کتاب بخونم.گاهی بشیمون میشم که کلا امسال نباید به ارشد فکر میکردم باید فقط به بچه ام فکر میکردم.حقیقتش عذاب وجدان دارم.بچه ها برام دعا کنید.

اتفاقا کار خوبی کردی درس خوندی چون پدر و مادر عالم مثل یه گنج نامحدود هستند...
نه ماه سختی کشیدی ،اون رو با خودت حمل کردی ،نصف شب از خواب پریدی، از آسایشت گذاشتی ،از تفریحت گذشتی اندامت رو به هم ریختی، خودت رو در معرض هزار جور بیماری قرار دادی بازم میگی عذاب وجدان دارم... به این میگن عشق مادری ... اما زیاد سخت نگیر... اون کوچلو وقتی اومد تا میتونی بهش توجه کن اما لوسش نکن....
موفق باشی و اینکه نتیجه قبولی ارشدتون و بدنیا امدن بچه توی یه روز باشه تا ما توی تایپیک یک تولد هم داشته باشیم
التماس دعا

hidena

New member
خیلی خوشحالم که داریم به 5 شنبه نزدیک میشیم...
من برخلاف اکثر بچه ها فرداروهم باید مرور کنم
آخه من یکسال درس نخوندم، از بعد از تعطیلات عید شروع کردم:ad54ad:

واسم دعا کنید...

neginb

New member
منم تا خود روز امتحانم رو مرورم عزيزم حالا از مهر استارت زدم اما خيلی فراره بايد تا لحظه آخر مرور كرد مخصوصا ژنتيک ناحيه های بيماری ها

*somaye*

New member
سلام صبح همگی بخیر
موافقم منم هستم
منم دیشب نشستم یه دور دیگه آنزیم های بیوشیمی رو زدم ایشالله هر سوالی که از ببیوشیمی دادن رو بزنم و بعدش فیزیولوژی و بعد تغذیه و در آخر زبان ... میدونید من قبلا بیوشیمی رو بلد نبودم اما الان خدا رو شکر به جاهای خوبی رسیدم...
اگه من تونستم بیوشیمی رو اینقدر خوب یاد بگیرم....
اگه ایران توی والیبال برزیل رو تو خاک خودش سه بر صفر برد
اگه "دنیل برایان" تو کشتی کج قهرمان دو تا کمر بند سنگین وزن شد( خودش قبلا گفته بود من اصلا در حد بقیه کشتی گیرا نیستم)
پس ما هم میتونیم به راحتی قبول بشیم.... به امید خدا

:tonguesmiley:میگن موفقیت 99 درصد تلاش و فقط یک درصد استعداده !!! راست و دروغشو نمیدونم ولی فکر کنم یک درصد استعدادو داریم :a2d3:

sepideeee

New member
شماها چقد با ک.ل.ا.س و با برنامه ریزی هستین :65d6a5d6s:
من روز اخرم رو گذاشتم واسه مطالبی که بیشتر از 24 ساعت تو حافظه نمی مونن .. ایشاله بعد امتحان استراحت می کنم :whistle:

*somaye*

New member

دوست خوبم احساسات منفی رو از خودت دور کن.......من آدم های موفقی رو میشناسم که در دوره دانشجویی بچه دار شدن و با وجود بچه تا دوره های تخصصی درسشون رو ادامه دادن .تازه بچه هاشونم موفق هستند.......دیگه اینکه : مدیری موفقه که بتونه چند تا کارو باهم انجام بده ...پس مدیر موفق زندگی خودت باش ....از هیچ چیز نترس.....:auizz3ffy9vla57584x
مساله آخر اینکه در 4 هفته آخر بارداری سعی کن بیشتر استراحت کنی ، چون نوشتی میخوام ورزش کنم (!)تغذیه ات رو تقویت کن و سبزی و میوه فراوون یادت نره ......سر جلسه کنکور از این ساندیسا که میدن نخوری ، با خودت کلوچه ببر و آب ،از همه چی بهتره !!:sarma:
بچه های گروه باید ببخشند دیگه ..........قربوووووووووووووووووووووووووووووون همتون:thanks:

infomdmir

New member
حالا باید روز شمار دو عوض کنیم ساعت شمار وصل کنیم.....:thumbsupsmileyanim:

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام شب خوش میبینم که سخت مشغولید آفرین به شماها که تا آخرین لحظه جنگیدید
ان شاء لله که نتیجش رو بگیرید
خیلی التماس دعا دارما
راستی بچه ها قرار شده به امید خدا بعد از کنکور توی تایپیک جدید جمع بشیم اینم آدرسش هست
" http://olumpezeshki.ir/thread13318.html "

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا