شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rahajoon

New member
یه روز بخونید
بعد دو روز نخونید
همینطوری پیش بره یه فرجی شاید بشه

fatemeh.rgh

New member
شما فقط مشکلت زبانه ینی؟
زیاد رو یه درس کلیک نکن بیشتر بهت استرس میده ضعیفتر میشی ، معمولا همه بچه ها یه درسشون ضعیفتر از بقیه درساس

حالت چرا دعوا دارى عزير؟فکر کنم حق دارم سولامو بپرىم و شما مجبور نيستى جواب بدى

telmix

New member
با سلام خدمت همه دوستان بابا بیخیال جر و بحث نداره خخخ دوستانه به توافق برسید .....دوستان عزیز درس زیان یه نقطه قوت هستش برای هر دواطلب که بتونه درصد بالا بزنه ، اما اگه کسی زبانش خوب نباشه یا درصدزبانش پایین باشه در حدود همون 20 درصد باز هم واسه خودش 20 درصدههههه بابا خیلی ها همین 20 درصد رو نمی زنن . کلا بستگی به شرکت کننده های داره بعضی از رشته داوطلباش و نفرات برتر آزمون اون رشته درصد زبانشون رو بالا میزنن و بعضی از رشته انیجوری نیست. مثال میزنم خخخخ یکی از دوستام نفر اول رشته هماتولوژی شد پارسال زبان رو 81 درصد زده بود ، نفر اول کنکور مهندسی بهداشت حرفه ایی زبانش رو 35 زده بود پارسال ولی سالهای قبل 70 بودن ، یکی دیگه از دوستام مهندسی بهداشت محیط بودش دقت کنید زبانش رو 77 زده ولی قبول نشدش ، یکی دیگه از دوستام ارشد مدیریت توانبحشی رتبه 20 و خورده ایی داشت زبانش رو 10 درصد زده بودش ، یکی دیگه ارشد فیزیوتراپی زبانش صفر بود.
نتبجه گیری با خودتون لطقا واقع بین باشین و توی این وقت باقی مونده سعی کنید آرامش خودتون رو حفظ کنیدو به داشته های خودتون توی هر درس اکتفا کنید و ایشالا به امید خدا بتونید بهترین نتیجه رو در حد خودتون بگیرید.
من شخصا هیچ استرسی ندارم خخخخخ شده باشه سر کنکور هم نمیرم آخه من کنکور وزارت علوم شرکت کردم بودم و رتبه م خوب شد و احتمال زیاد همون وزارت علوم برم .

fatemeh.rgh

New member
دستت درد نکنه بابت متالهات و دلگرميت.خيلى خوبه که انسانها بجاى نااميدکردن طرف مقابل اميد رو ىهش نشون بدن و اين يعنى انسانىت.بازم تشکر

zy zy

New member
من که به اعصاب خودم مسلسلم :smiliess (3)::smiliess (3):
آخرش دوتا حالت بیشتر نداره یا موفقیت یا شکست که شکست هم خودش تجربه و پلی هست برای پیروزی ، به هرچی خدا قسمت کنه راضی ام به خوش توکل کردم و شروع کردم اما درکنار این توکل سعی خودمو میکنم که به هدفم برسم
انشالا که همه موفق میشن

telmix

New member
دستت درد نکنه بابت متالهات و دلگرميت.خيلى خوبه که انسانها بجاى نااميدکردن طرف مقابل اميد رو ىهش نشون بدن و اين يعنى انسانىت.بازم تشکر

خواهش میکنم کاری نکردم ، من هم مثل شما نگران بودم که حتما زبان رو بالا بزنم و درک میکنم که چه حسی دارید ، ولی واقعیت این هستش که درصد هایی که سرجلسه میزنیم با توجه به درصد های بقیه شرکت کنندگان که اونا چقد زده باشن سنجیده میشن مثلا توی یک درس ممکنه شما 60 بزنی توی نگاه اول میگی بابا 60 زدممممم چقد بالا ولی خبر نداری که بابا بقیه داوطلبا 80 به با زدن پس اینجا شما نسبت به بقیه عقب هستید . ولی ممکنه توی یک درس شما 35 درصد بزنی بگی چقد کم زدم اینجا باز خبر نداری بیشتر داوطلبا زیر 30% زدن اینجا شما از بقیه جلو هستی . همین قضیه توی درس زبان کامل صدق میکنه . ایشالا که بتونید بهترین نتیجه رو بگیرید واسه ما هم دعا کنید قبول بشیم حالا با هر درصدی که زده باشیم.

ROJO

New member
حالت چرا دعوا دارى عزير؟فکر کنم حق دارم سولامو بپرىم و شما مجبور نيستى جواب بدى

منظور همه ی دوستان یکیه، اینکه ی درست یکم پایینتر باشه ولی درسای دیگت بالا باشه ک اونم بکشه بالا، ولی مثل حکایت مولانا شده ک همه منظورشون انگور بود ولی یکی میگفت عنب میخوام یکی میگفت استافیل :)))

اینم برای رفع خستگی :

چار کس را داد مردی یک درم

آن یکی گفت این به انگوری دهم

آن یکی دیگر عرب بد گفت لا

من عنب خواهم نه انگور ای دغا

آن یکی ترکی بد و گفت این بنم

من نمی‌خواهم عنب خواهم ازم

آن یکی رومی بگفت این قیل را

ترک کن خواهیم استافیل را

در تنازع آن نفر جنگی شدند

که ز سِرّ نام ها غافل بدند
.....

:thanks::thanks::thanks:

ROJO

New member

Screenshot_2014-05-23-06-36-42.jpg

:thanks:الهی مرا آن ده که مرا آن به:thanks:

Ana67

New member
بچه ها به نظر من زبان رو اخر جواب ندین.متنهای اخر سنگین و سخته.خسته اید.احتمال اشتباه وارد کردن زیاده.مثلا بعد یه درس اخصاصی جواب بدین.
امتحان ما هم بعدازظهره و خوابالو میشیم.
یه چیز دیگه سعی کنین تعداد غلط ها کم باشه.اگه مطمئنین جواب بدین.
انشالله همه موفق بشن و بعد کنکور همه خوشحال♥♥

zy zy

New member
با این غذاها استرس را قورت بده

آجیل: استرس خود را با مصرف آجیل‌های سالم مخصوصا پسته، قورت دهید! این دسته مواد غذایی، نه تنها برای رفع استرس به شما كمك می‌كنند، بلكه به احساس بهتر شما می‌انجامند و برای سلامتی دستگاه قلبی – عروقی شما نیز مفید هستند.

دوری جستن از كافئین: شاید شما فكر می‌كنید كه نوشیدن یك فنجان قهوه قبل از صبحانه یا ناهار، به رفع استرس و خستگی شما كمك می‌كند، اما از سوی دیگر باید به یاد داشته باشید که نوشیدن كافئین با معده خالی، احساس ناخوشی و رنجش شما را زیاد می‌كند.
پس مطمئن شوید قبل از اینكه قهوه صبحگاهی‌تان را لاجرعه بالا می‌كشید، معده‌تان خالی نباشد.

شكلات: امروزه محققان بر این باورند كه شكلات می‌تواند تا میزان زیادی در كاهش استرس شما تاثیرگذار باشد. این شكلات، اگر تلخ (dark) هم باشد كه چه بهتر! پس این ماده غذایی را هم امتحان كنید. در واقع شكلات‌ها، منبع خوبی از منیزیم هستند كه به كاهش اضطراب كمك می‌كنند.

غذاهای تند: این نوع غذاها در واقع رشته‌های عصبی شما را آرام می‌كنند. غذاهای تند، محرك آزادسازی اندورفین هستند، بنابراین شما را واقعا آرام می‌كنند.

عسل: چرا وقتی احساس كمبود انرژی می‌كنید، از یك قاشق عسل استفاده نمی‌كنید؟ عسل نه تنها به شما احساس بهتری می‌دهد، بلكه برای سلامت عمومی شما هم خوب است. عسل دارای خصوصیات آنتی‌اكسیدانی است كه باعث ارتقای سطح سیستم ایمنی شما نیز می‌شوند. همیشه به یاد داشته باشید كه عسل نیز مانند شكلات هرچه تیره‌تر باشد، برای شما بهتر است و خواص آنتی‌اكسیدانی بیشتری نیز دارد.

برنج قهوه‌ای: تمامی غلات مانند جو و برنج قهوه‌ای، حاوی مقادیر زیادی ویتامین B هستند. همچنین سروتونین لازم را برای تولید كربوهیدرات‌ها فراهم آورده و سطح قند خون را نیز افزایش نمی‌دهند. همچنین حاوی سطح بالایی از فیبر نیز هستند.

غذاهای حاوی ویتامین B: این دسته از موادغذایی، اثرات آرام‌بخشی خوبی بر بدن دارند، احساس استرس و اضطراب را در شما ذوب کرده و باعث بالا رفتن خلق و خوی شما می‌شوند.

انبه: میوه‌ها و سبزی‌هایی كه دانه‌های نارنجی و زرد دارند، در واقع حاوی فولات، ویتامین A و C هستند كه به بالا بردن خلق و احساس شادابی و نشاط كمك فراوانی می‌كنند.

فلفل قرمز: این طعم‌دهنده غذا دارای ویتامین‌های A و ‍C و فولات است و به داشتن انرژی بیشتر در شما كمك می‌كند. همچنین باعث ترمیم سلول‌های آسیب‌دیده در اثر استرس خواهد شد.

دانه آفتابگردان: این ماده غذایی به علت با داشتن ویتامین E و فولات، خلق و خوی شما را بالا برده و انرژی بیشتری به شما می‌بخشد، پس در طول روز خواهید توانست زمان بیشتری صرف خود و خانواده‌تان كنید.

برگه زردآلو: این ماده غذایی غنی از منیزیم است كه شكننده استرس محسوب می‌شود. حتی بعضی اظهار می‌دارند كه منیزیم به كاهش ضربان قلب آنها كه در اثر استرس زیاد می‌شود، كمك می‌كند. همچنین منیزیم یك آرام‌بخش عضلانی نیز هست. زردآلو منبع خوبی از فیبر و ویتامین‌ C نیز به شمار می‌آید. البته در خوردن آن نباید زیاده‌روی كرد، زیرا حاوی فروكتوز هم هست كه به افزایش قندخون می‌انجامد.

بوقلمون: بوقلمون حاوی آمینواسید ال – تریپتوفان است كه باعث آزادسازی سروتونین (ماده‌ای شیمیایی كه احساس خوبی به مغز می‌بخشد)، می‌شود. دلیل اینكه افراد با خوردن گوشت بوقلمون احساس آرامش دارند، همین امر است. ال - تریپتوفان در واقع خاصیت آرامش‌بخشی دارد.
البته سعی كنید آن را به صورت سرخ شده مصرف نكنید، زیرا بدن چنان سرگرم هضم چربی ناشی از سرخ كردن آن خواهد شد كه نصیبی از مزایای آن نخواهید برد.
سبزی‌های تیره‌رنگ: سبزی‌هایی كه رنگ سبز تیره دارند، غنی از ویتامین‌های ‍C، A و B هستند. همچنین منبع خوبی از پتاسیم، منیزیم و فسفر محسوب می‌شوند كه همگی در نگهداشت عملكرد بدن نقش مهمی دارند. بعضی از برگ‌های سبز تیره، مانند اسفناج حاوی مقادیر متنابهی از ویتامین K نیز هستند كه به لخته شدن درست خون كمك می‌كنند.

موز: موز از دسته میوه‌هایی است كه واقعا معجزه می‌كند. این ماده غذایی نه تنها شما را سرشار از انرژی می‌كند، بلكه به راحتی و به سرعت نیز خورده می‌شود، بنابراین وقت زیادی از شما نمی‌گیرد. احتیاج به پختن هم ندارد، پس تنها آن را پوست کنده و نوش‌جان كنید.

چای زنجبیل: اگرچه خود زنجبیل ماده غذایی نیست، واقعا یك چاره‌ساز فوق‌العاده برای آرام كردن شما، مخصوصا در یك روز سرد زمستانی به شمار می‌آید. طرز آماده كردن چای زنجبیل: یك اینچ از ریشه زنجبیل را در 3/2 فنجان آب جوش برای مدت 5 تا 10 دقیقه بجوشانید. سپس شكر قهوه‌ای به آن افزوده و حالا بنوشید. معجزه‌ای در آن خواهید یافت که فکرش را هم نمی‌کردید.

kiana

New member
دوستان کسایی که مدارکشون از همون اول کامل بوده که نیاز به ویرایش و پرداخت پول ندارن درسته؟؟؟؟؟

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام
امروز جمعه هست و تجربه نشون داده جمعه ها بعضی بچه کمتر درس میخونن
اما از اونجایی که امروز یک روز از شمارش معکوس کم میشه، پیشنهاد میکنم اصلا به جمعه بودن توجه نکنید
یا اگر واقعا نمیشه درس خوند کاری کنید که حال و هواتون عوض شه مثلا یه دوش آب سرد یا یه استخر کوچلو برید یا نماز با حال بخونید و...
برای سر جلسه هم اعصابتون رو خط خطی نکنید ناهار سبک بخورید ، قبلش یه دوش آب سرد بگیرید ، اگه امکانش هست یه فلاسک چای کوچلو با خودتون ببرید ، میگن چای سبز هم خوبه ، اگه بتونید یه بطری آب تگری با خودتون ببرید سر جلسه هم خوبه
پیروز باشید و از زمان باقی مانده استفاده کنید
ما رو هم دعا کنید

fatemeh.rgh

New member
خواهش میکنم کاری نکردم ، من هم مثل شما نگران بودم که حتما زبان رو بالا بزنم و درک میکنم که چه حسی دارید ، ولی واقعیت این هستش که درصد هایی که سرجلسه میزنیم با توجه به درصد های بقیه شرکت کنندگان که اونا چقد زده باشن سنجیده میشن مثلا توی یک درس ممکنه شما 60 بزنی توی نگاه اول میگی بابا 60 زدممممم چقد بالا ولی خبر نداری که بابا بقیه داوطلبا 80 به با زدن پس اینجا شما نسبت به بقیه عقب هستید . ولی ممکنه توی یک درس شما 35 درصد بزنی بگی چقد کم زدم اینجا باز خبر نداری بیشتر داوطلبا زیر 30% زدن اینجا شما از بقیه جلو هستی . همین قضیه توی درس زبان کامل صدق میکنه . ایشالا که بتونید بهترین نتیجه رو بگیرید واسه ما هم دعا کنید قبول بشیم حالا با هر درصدی که زده باشیم.
ايشالاه همه قبول شن و از خدا ميخوام به هممون ارامش درونى بده.پس به اىن نتىجه رسىدم صرفا درصد خودم مهم نى.واسم دعا کنيد.من تو شراىط سختى درس خوندم.

Mohammad gh

New member
ىعنى با زىان 20-30 درصد شانسى هست اىشاالله:rose:
دوست عزیز ضریب زبان بیوتک ۳ هست و ارزش هرسوالش ۱.۵ برابر ارزش سوالات سایر دروس
با درصد ۲۰ یا ۳۰ بعید میدونم دانشگاهای سطح اول شانس بیارید!!
باز برید بالای ۴۰ هرچند
که باز کمه اما امیدی هست

پی نوشت:بیوتک رو با توجه به رشته ی مورد علاقتون نوشتم

آخرین ویرایش:

pashmak

New member
بچه ها من معمولن زبان یا اول میزنم یا دومین درسه بنظرم بهتره نظر شما چیه؟
روز شمارم که کسی نمیزنه قدرت خدا
۲۰ روز دیگه
حالا میفهمم که چه زود دیر میشود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا