شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

love virology

New member
برادر من شایعه درست نکن نصف این جمع امشب سکته میزننا ...
سال دیگه هم خودت کنکور داری خداییش خودم میام استرس بارونت میکنم...صب کن خخخخ

من برگرفته از سخن صفحات قبل گفتم حرف خودم نیست استرس چی قاطعیت گفتم من ؟؟!!

fsma

New member
بچه ها ینی امشب دیگه امیدی به اومدن نتایچ نداشته باشیم ؟؟؟؟

امینی

New member
امسال گفتیم رتبه مون خوب شده دیگه زیاد برا قبولی استرس نداریم،فقط برا شهر،حالا ببین دارند چیکار میکنند،میترسم اصلا بگن قبول نشدی

s.hsh

New member
مثل اینکه فقط مال کسانی که قبول نشدن باز میشه. چون یکی از دوستای من باز شده و نوشته قبول نشده اید.

greenbook

New member
اگه نوشته بود قبول نشدید که اینجا نبودم سکته رو زده بودم.

خدا نکنه...

واسه من نوشته پذیرفته نشدید. یکی از بچه ها اونم با رتبه 78 نوشته پذیرفته نشده.حتی بین الملل زاهدان هم نیاورده.

من که از الان دارم با خودم فکر میکنم که برم کتابا مو دربیارم. وقتی فکرشو میکنم قلبم میگیره.

خدا کنه اشتباه شده باشه. خدا کنه

alireza-ja

New member
حالا بزنه فردا اطلاعیه بدن بدلیل پاره ای از تعمیرات نتایج تا 31 شهریور اعلام میشود.

چی میشه.

Hobbit

New member
1424120951916417.jpg

خب دیگه برین آروم بخابین...
مثل این::thumbsupsmileyanim:

آرامش-اعصاب.JPG

آخرین ویرایش:

nazanin...

New member
خدا نکنه...

واسه من نوشته پذیرفته نشدید. یکی از بچه ها اونم با رتبه 78 نوشته پذیرفته نشده.حتی بین الملل زاهدان هم نیاورده.

من که از الان دارم با خودم فکر میکنم که برم کتابا مو دربیارم. وقتی کرشو میکنم قلبم میگیره.

خدا کنه اشتباه شده باشه. خدا کنه
ارشد امسال کلا اعصاب خوردکنی بود اون از زمان امتحان که خیلی آوردنش جلو اونم زمان اعلام نتایج اولیه اینم از اعلام نتایج نهایی واقعا امسال شورشو دراوردن که کلا اعتبار وزارت بهداشت و سنجش پزشکی رو زیر سوال بردن. این حق الناسه که ماها رو اینقد عذاب میدن. من خونه نبودم غروب اومدم همین که رسیدم تو حیاط خونه فوری گوشیم رو دراوروم و رفتم سایت سنجش اما برام باز نمیشد داشتم سکته میکردم. نمیبخشمشون.

sepide.s

New member
خاک تو اون سرشون کنن.خاااااااااک.آخه بگو لعنتیا شماکه نمیخاین نتیجه هارو بزارین مریضین لینک میزارین اونم بصورت فعال!!!!!من که امروز انقد گریه کردم فک کردم تو انتخاب رشته م مشکلی پیش اومده بوده ثبت نشده. یا قبول نشدم

nazanin...

New member
خدایااااااا ما چه گناهی به درگاهت کردیم که باید اینطوری استرس بکشیم؟

بالا