شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

prinses

New member
داداش /خواهر
جواب با نقل قول دادم
رشتم امارزیستی رتبم 20:bunnyearsmiley:

- - - Updated - - -

وای عالیه 6 خیلی مبارکا باشه :thanks:

آلدوز

New member
بچه ها حالا که اینا نتایج رو با تاخیر دارن اعلام میکنن. یه سوال از شما دارم
من رتبم طوری بود که امیدی به تهران ندارم ولی اگه خوش شانس باشم میتونم اهواز قبول بشم که محل زندگی و کارم هست. شانس هم به این خاطر گفتم که مثلا رتبه هایی مثل من که در مشهد و تبریز و بندرعباس زندگی میکنن بخاطر بعد مسافت اهواز رو انتخاب نکنن و اگر هم میکنن بعد از دانشگاههای رتبه پایینتر نزدیک به خودشون انتخاب کرده باشن.
خواستم بدونم اینطوریه واقعا؟ شما چقدر نزدیک بودن به محل زندگی براتون مهمه

داداش /خواهر
جواب با نقل قول دادم
رشتم امارزیستی رتبم 20:bunnyearsmiley:

- - - Updated - - -

وای عالیه 6 خیلی مبارکا باشه :thanks:

مرسی عزیزم ولی ادم هر رتبه ای داشته باشه به همون اندازه توقعش هم بالا میره من قبل از اینکه جوابا بیاد حتی به شهرستان دور هم فکر کردم.ولی الان فقط میخوام تهران یا شهید بهشتی باشه.اگه رتبه مشترکم باشه که باید بریم پایین تر که به قول شما خیط شدنشم بیشتره.

من رتبم طوری بود که امیدی به تهران ندارم ولی اگه خوش شانس باشم میتونم اهواز قبول بشم که محل زندگی و کارم هست. شانس هم به این خاطر گفتم که مثلا رتبه هایی مثل من که در مشهد و تبریز و بندرعباس زندگی میکنن بخاطر بعد مسافت اهواز رو انتخاب نکنن و اگر هم میکنن بعد از دانشگاههای رتبه پایینتر نزدیک به خودشون انتخاب کرده باشن.
خیلی مهمه شک نکن که همینطوریه.من اراک رو زدم ولی اصلا شیراز رو نزدم به خاطر مسافتش.

khorsand

New member

بنظر من بیشتر داوطلبا بعد تهران دانشگاهی که نزدیکتر باشه رو میزنن نگران نباشین

prinses

New member
برای خییییلیا تو ارشد نزدیکی مهمه چون دو سه روز بیشتر ندارن و میخوان برگردن خونه ولی دور باشه نموتونن
یا ممکنه متاهل باشن یا ممکنه سر کار میرن یا خونواده ها به دختراشون اجازه شهر دور ندن ....
خیلیا شهر نزدیک براشون مهم تر از دانشگاهه رتبه 2 میشناسم که شهر خودش که در رشتمون اصولا 4 یا 5 امین درجه خوبی رو داره زده
و رتبه 1 که بازم شهر خودش زده و تهران نزده ولی اینا برای تهرانه خیلیا ریسک نمیکنن بیان تهران خب طرز فکرایی وجود داره که مفصله

khorsand

New member
خدا کنهوقتی نتیجه اومد هممون این شکلی باشیم : :thanks::4d564ad6:

به پرستارا به شکل غیر منصفانه ای بها نمیدن همین طور ماما هاچون شغلشون مستقیم کنار پزشکاست و تا وقتی دانشجو هستنم حتی دانشجوهای پزشکی بهشون زور میگن ، من شنیدم صحتشو نمیدونم

- - - Updated - - -

خیلی زحمت و ثوابش حتی پرستاری و مامایی بیشتره خدا عجرشونو میده ، هرکی مونده با عشق به کارش فقط ...ف

حالا به جز پزشکی و دندون و دارو و نفت توی این کشور به کدوم رشته و کاری بها دادن؟! حقوق معلما که از پرستارا بیشتر نیست.
به نظرم دارید الکی خودتونو ناراحت میکنید.توی کشور ژاپن حقوق معلم از پزشک هم بیشتره.

اهواز شهر عشق / عالی حتما حتما

مرسیییییییی... خدا کنه

- - - Updated - - -

مرسیییییییی... خدا کنه

- - - Updated - - -

مرسیییییییی... خدا کنه

آلدوز

New member
مرسی بچه ها خیلی امیدوار شدم
من بخاطر کار و زندگیم نتونستم بجز اهواز جایی بزنم. البته اهواز دانشگاهش واقعا عالیه امیدوارم قبول شم و همچنین شما هم هرجایی که علاقه دارید قبول شین

prinses

New member
حالا به جز پزشکی و دندون و دارو و نفت توی این کشور به کدوم رشته و کاری بها دادن؟! حقوق معلما که از پرستارا بیشتر نیست.
به نظرم دارید الکی خودتونو ناراحت میکنید.توی کشور ژاپن حقوق معلم از پزشک هم بیشتره.

موافقم 100 درصد ، واقعا ...

مرسی بچه ها خیلی امیدوار شدم
من بخاطر کار و زندگیم نتونستم بجز اهواز جایی بزنم. البته اهواز دانشگاهش واقعا عالیه امیدوارم قبول شم و همچنین شما هم هرجایی که علاقه دارید قبول شین
خواهش. رشتتون چی هست؟ کارشناسیتون رو جندی شاپور بودین؟!

prinses

New member
ببخشید اینجا میپرسم ، :smiliess (11):کسی میدونه بازی ستارگان ساعت چنده؟

prinses

New member
مرسی عزیز ملتی رو از بی خبری در اوردی تو خونه ما کسی نمیدونست منتظر بودیم همیطور:rose::auizz3ffy9vla57584x:smiliess (8)::ad54ad:

بالا