شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

digoxin

New member
سلام دوستان اگه نتایج اومد و قبول شده بودین از کارنامه ی قبولی اسکرین شات بگیرید بذارید تا بچه ها ببیننو یا اینکه بگید چی قبول شدین . من داوطلب امسال نبودم داوطلب سال آینده هستم

اگه دو تا رشته قبول شدیم هر دوتارو نتونیم بریم پس برای چی گفتن دو رشته رو امتحان میشه داد.ادم که برای رد شدن امتحان نمیده.میشه یکیتون جواب منو بده؟
هر کدوم رو که قبول شدین برید ثبت نام کنید! تنها توی یه رشته قبول میشید. مثلارشد علوم هست.شما چند رشته انتخاب میکنید ولی فقط توی یکی قبول میشین.

khorsand

New member
شانس ماست بخدا!وگرنه سالای گذشته همیشه زودتر هم میزدن!

mmdreza.psy

New member
بهتر بود اسم وزارت رو ‌میذاشتن وزارت پزشکی و دندان پزشکی...
واسه اینا اگه نیم ساعت تاخیر اعلام حتی اطلاعیه داشته باشن کلی عذرخواهی میکنن....
اما حالا که نوبت ماست تلفن سنجش رو از صبح اشغال کردن و حتی حال ندارن دو خط اطلاعیه که برامون بزنن...

زینبی

New member
سلام بچه ها. یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
کسی خبر داره مدارک مورد نیاز چه چیزهایی هست؟ حالا برای بهداشت یاعلوم؟ مرسی.:ad54ad:

prinses

New member
سنجش پزشکی که اطلاعیه ای نزده٬ احتمالا شما سایت سنجش وزارت علوم رو دیدین که نوشته نتایج علوم دوشنبه ۹ام میاد..

سلام ایشون میگن که وزارت علوم 9 ام میاد پس بهداشت به این زودیا نمیاد امید نرداشته باشیم ،
چون اون ززطور که منم شنیدم تو دو سه روز فاصله از هم جوابا رو میدن ....

prinses

New member
یعنی واقعا هنوز بعضیها سایت سنجش پزشکی رو از سازمان سنجش تشخیص نمیدن؟از نظر خودشون میان یه خبر داغ رو میذارن و میرن

ایشون همون سنجش وزارت علوم رو گفتن و گفتن که پس بهداشت امیدی نیست این هفته بده مثل نتایج اولیه 1 هفته تاخیر داره

منم شنیدم هر سال توی دو یا 3 روز فاصله از هم میاد جواب دوتا وزادت خونه منم فکنم تا 4 روز دیگه نمیاد جوابا

love virology

New member
واسه اینا اگه نیم ساعت تاخیر اعلام حتی اطلاعیه داشته باشن کلی عذرخواهی میکنن....
اما حالا که نوبت ماست تلفن سنجش رو از صبح اشغال کردن و حتی حال ندارن دو خط اطلاعیه که برامون بزنن...

مگه شک دارید وزارت پزشکی هست دیگه

love virology

New member
سلام بچه ها. یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
کسی خبر داره مدارک مورد نیاز چه چیزهایی هست؟ حالا برای بهداشت یاعلوم؟ مرسی.:ad54ad:

اکثر دانشگاه ها 2سری ثبت نام ثبت نام اولیه که فرستادن یکسری اسکن مثله شناسنامه و کارت ملی و فرم هایی تعهد و ریز نمرات دانشگاه / حضوری هم فرم های هسته گزینش / البته تا پارسال دانشگاه مثل شیراز و تهارن و اینا اینجوری بود / بعضی دانشگاه ها کلا باید حضوری میرفتی کل مدارک براشون میبردی / براساس علوم پزشکی گفتم

love virology

New member
اگر امروز نیاد تا 7 الی 8 میاد چون ثبت نام از 12 به بعد شروع میشه پس 1هفته فاصله باید باشه برای جور کردن مدارک

love virology

New member
اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد

قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های پزشکی سال 94 دانشگاه علوم پزشکی ایلام

ضمن تبریک لازم است کلیه پذیرفته شدگان این دانشگاه ، جهت ثبت نام در تاریخ های 14 و 15 شهریورماه سال جاری با به همراه داشتن مدارک لازم به معاونت آموزشی -اداره امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی- واحد پذیرش و ثبت نام مراجعه نمایند.
آدرس: ایلام –انتهای بلوار پژوهش-مجتمع آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام
مدارک مورد نیاز:
1- عكس 4 × 3 پشت نویسی شده 6 قطعه
2- اصل و كپي از تمام صفحات شناسنامه (2 سري)
3- اصل و كپي كارت ملي (2 سري)
4- اصل و كپي دانشنامه ، ريز نمرات يا مدركي كه نشان دهنده فراغت از تحصيل در مقطع قبل(در صورتي كه مقطع قبلي كارشناسي پيوسته باشد) و دو مقطع قبلي (در صورتي كه مقطع قبلي كارشناسي ناپيوسته باشد).
5- اصل و كپي مدركي مبني بر چگونگي وضعيت نظام وظيفه (كارت پايان خدمت ، كارت معافيت ، ....) .
6- اصل و كپي حكم استخدامي رسمي يا پيماني (براي پذيرفته شدگان كارمند).
7- موافقت نامه بدون قيد و شرط از بالاترين مقام مسئول اداري جهت ادامه تحصيل براي كليه كارمندان اعم از
شاغلين رسمي و پيماني وزارت بهداشت و يا ساير موسسات بدون در نظر گرفتن سهميه قبولي آنان.
8- مدرك نشان دهنده استفاده از سهميه رزمندگان، سهميه استعداد درخشان، ...............
9- گــواهي پايان طـرح ، معافيت و يا ترخيص از طرح جهت افرادي كه در حال گذراندن طــرح نيروي انساني
مي باشند.
10- ارائه حكم مرخصي استحقاقي و يا بدون حقوق ساليانه حداكثر تا پايان اولين نيمسال تحصيلي براي پذيرفته
شدگان شاغل رسمي و پيماني

mmdreza.psy

New member
اگر امروز نیاد تا 7 الی 8 میاد چون ثبت نام از 12 به بعد شروع میشه پس 1هفته فاصله باید باشه برای جور کردن مدارک

به نظر منم همینطوره...چون ۲۱ام شروع رسمی هاست...البته درسته ماها نمیریم ولی خب بالاخره باید۷-۸نهایتا بیاد تا چیزی بهم نریزه:smiliess (14)::riz277:

hosseintorabi

New member
من ریز نمراتمو از دانشگاه نگرفتم پارسال!!!!... چکار کنم الان یعنی باید پاشم برم دانشگاه؟!!!!!!!!! نههههه!!!!

RBC!

New member

تلفن سنجش پزشکی چند روزه اشغاله. زنگم میخوره و بخش مورد نظر رو انتخاب میکنی، باز به بوق اشغال میرسی!

کلا اون تلفن اونجا چیکاره ست، معلوم نیس.

زینبی

New member
خیلی ممنون از اطلاع رسانی تون ;love virology
اینطور که من دیدم نوشته ریزنمرات یا مدرکی که نشانه فراغت از تحصیل باشد. میشه همون مدرک که بهمون دادن برای پایان دوره لیسانس دیگه. پس اگه برای وزارت علوم هم توی همین مایه ها باشه برای من راحته فقط باید ببرم و یکجا کپی بگیرم. اینطوری خیلی خوبه.

hosseintorabi

New member
خیلی ممنون از اطلاع رسانی تون ;love virology
اینطور که من دیدم نوشته ریزنمرات یا مدرکی که نشانه فراغت از تحصیل باشد. میشه همون مدرک که بهمون دادن برای پایان دوره لیسانس دیگه. پس اگه برای وزارت علوم هم توی همین مایه ها باشه برای من راحته فقط باید ببرم و یکجا کپی بگیرم. اینطوری خیلی خوبه.

دقیقا مشکل آقایون اینه نه مدرکی میدن نه هیچی!!... الان یعنی خیلی ظلمه اگه باید پاشم برم دانشگاه ریز نمرات بگیرم برگردم!!!

khorsand

New member
بچه ها منو چی میگین که از دانشگاه هیییچی نگرفتم!!یعنی الان هیچ مدرکی ندارم از لیسانسم!هیییی دوباره نامه بازی و اداره کاری...!

mmdreza.psy

New member
بچه ها منو چی میگین که از دانشگاه هیییچی نگرفتم!!یعنی الان هیچ مدرکی ندارم از لیسانسم!هیییی دوباره نامه بازی و اداره کاری...!

من که دانشگام تا خونمون ۶۰۰کیلومتر راهه !!اونم اهواز که ۵۰درجه ست و هیچ مدرکی از لیسانسم ندارم چی بگم
:tsimuzpzwoap1t9y3o7:smiliess (2):

بالا