شروع کتاب لزگی از 17 اسفند (هر کس تا حالا شروع نکرده بیاد)

آیا هر هفته 1 مهارت بخونیم ؟

• مجموع رای دهندگان
    0

samira68

New member
سلام دوستان من تمام این هفته مریض بودم تا متن 6خوندم ایشال... این هفته جبران میکنم

samira68

New member
سلام کیانا جان ممکنه برای من هم بفرستی. .samira-lashgari68@gmsil.com

yosram

New member
سلام خواهش میکنم کمکم کنید من زبانم زیاد خوب نیست میخوام برای سال دیگه از همین الان شروع کنم به خوندن زبان کتاب زبان عمومی گروه ارشد پزشکی و زبان لزگی رو دارم همه لغاتشو تبدیل به فلش کارت کردم اما همه درسا قاطیه میخوام از جعبه لاینتر استفاده کنم اما نمی دونم چه جوری شروع کنم اگر بخوام اول لغات یک مهارتو بخونم بعد برم سراغ ردینگ نمی شه چون کلمات دو کتابو قاطی کردم نمی دونم چکار کنم خواهشا کمکم کنید یه راه حلی نشونم بدید

melinaa

New member
کیانا جونم منظورت از درصداتون چیه؟؟مگه قراره آزمونی برگزار بشه؟؟؟

kiana

New member
سلام خواهش میکنم کمکم کنید من زبانم زیاد خوب نیست میخوام برای سال دیگه از همین الان شروع کنم به خوندن زبان کتاب زبان عمومی گروه ارشد پزشکی و زبان لزگی رو دارم همه لغاتشو تبدیل به فلش کارت کردم اما همه درسا قاطیه میخوام از جعبه لاینتر استفاده کنم اما نمی دونم چه جوری شروع کنم اگر بخوام اول لغات یک مهارتو بخونم بعد برم سراغ ردینگ نمی شه چون کلمات دو کتابو قاطی کردم نمی دونم چکار کنم خواهشا کمکم کنید یه راه حلی نشونم بدید

دوست عزیز به نظرم به جای اینکه لغات متن ها رو در بیاری اگر زبانت ضعیفه اول کتاب لغات 504 یا اسنشیال تافل رو بگی که همش لغته اول اونارو به روش لایتنر بخون بعد لزگی رو شروع کن مطمئن باش متن های لزگی برات خیلی راحت تر میشه.

kiana

New member
کیانا جونم منظورت از درصداتون چیه؟؟مگه قراره آزمونی برگزار بشه؟؟؟

منظور از آزمون اون یه بخش آخر مهارت که نوشته شده نمونه ای از سئوالات سنوات گذشته 2 تا ریدینگ داره و چند تا لغت. اونو تستاشو بزن بعد از این که مهارتو تموم کردی درصداشو بذار تا اینجا که درصدا خیلی شبیه به هم بود.

امین18

New member
ن لغت خیلی مشکل دارم واسه همن درصد نگرفتم بچه ها باید بگم من با عذر خواهی از کروهتون جدا میشم :14:

sepideeee

New member
تو اینجا چی کار می کنی ؟؟؟ می ری اونور از دست کتابای اختصاصی شکایت می کنی .. میای اینور از زبان :13:

رونـاک

New member
:applause::applause:

منم خیلی دوس دارم شروع کنم ولی فعلا نه وقت دارم نه لزگی!!!
ولی خودمو بهتون میرسونم، سرعت مطالعه م بالاس:ad54ad:

natanaeel

New member
با سلام خدمت همه ی دوستان گلم ...منم از این هفته به جمعتون اضافه میشم انشالله.
و تا اخر هفته دیگه مهارت 1 و 2 رو میخونم.
راستی چیو باید گزارش بدیم؟ چیو ایمیل کردین برای هم؟:idea_majidonline:

PMN

New member
بچه ها شما جوری که لزگی گفته لغتارو فلش کارت میکنین؟

nbio

New member
سلام بچه ها مهارت 1 تموم شد یکم عقب بودم ولی بالاخره تونستم تمومش کنم درصد ازمونک 40 درصد شد.

nbio

New member
بچه ها کسی از خلاصه ی منابع جدید که تو سایت گفتن میاد بازار خبر داشت اطلاع رسانی کنه ممنونم.

sepideeee

New member
بچه ها کسی از خلاصه ی منابع جدید که تو سایت گفتن میاد بازار خبر داشت اطلاع رسانی کنه ممنونم.

منم دنبالشم اتفاقا
:sad:

- - - Updated - - -

منم دنبالشم اتفاقا
:sad:

بالا