شروع مطالعه و برنامه ریزی جهت آزمون ۹۲ لیسانس به پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Maryam.A

Well-known member
سلام خسته نباشید میشه منابع مناسب برا دروس و بگید؟

سلام،کی از خبر لغو آزمون خبر قابل اطمینان داره؟آخه ظاهرا یه عده به بهانه تقلب در آزمون باعث شدن که به احتمال قوی آزمون از امسال حذف بشه هر کی خبر داره منم ئاز این نگرانی در بیاره.:smiliess (12):

goleyakh

New member
سلام،کی از خبر لغو آزمون خبر قابل اطمینان داره؟آخه ظاهرا یه عده به بهانه تقلب در آزمون باعث شدن که به احتمال قوی آزمون از امسال حذف بشه هر کی خبر داره منم ئاز این نگرانی در بیاره.:smiliess (12):[/QUOسلام.من زنگ زدم دانشگاه تهران پرسیدم و گفتن هنوز اصلا معلوم نیست و چیزی بهشون ابلاغ نشده و خبری بشه خودشون اعلام میکنن...

sohii

New member
یعنی امسال هنوز معلوم نیس برگزار میشه یا نه؟؟؟

آخرین ویرایش:
نمیدونم منم همین خبر رو شنیدم و کلی بهم ریختم،کی میتونه با حرفاش یکم بهم روحیه بده که قوی تر از قبل به درس خوندن مشغول بشم؟

alma123

New member
بابا بيخيال...وقتي ميكن پنجاه پنجاهه چرا همه به پنجاه درصد برگزار نشدنش فكر ميكنن؟اگه برگزار شد چي؟؟؟افسوس تايم از دست رفته رو نميخوري؟من مطمئنم برگزار ميشه...وقتي سال 85 خودشون گفتن برگزار شدن آزمون ديگه براي هميشه قطعي شده...چرا بايد برگزار نشه؟؟

آخرین ویرایش:

shaparak-p

New member
سلام بچه ها منم میخوام تو این مطالعه گروهی شرکت کنم . ولی از امروز می خوام شروع کنم به خوندن، یه راهنمایی میکنید که تو برنامه ریزی کلیم چه جوری بخونم ، منظورم اینه که همه رو با هم شروع کنم یا اول از 3 واحدی و 2 واحدی ها شروع کنم یا با روش دیگه ای بخونم...
بعد واسه هر درس به صورت جزیی چه جوری بخونم الان دقیقا 2 ساعته من فیزیولوزی رو گذاشتم جلوم ولی اصلا نمیدونم اول گایتونو بخونم یا درسنامه میر و یا چیزدیگه ای رو ، ممنون میشم اگه تو این دو تا زمینه راهنماییم کنید :smiliess (2):

vida

New member
بچه ها یه چیز هست که همش به آدم استرس میده آیا برگزار میشه یا نمیشه ؟؟؟؟

به نطر من کنکور سراسری مسیر مطمئن تری و راحتتری هست و البته وقت گیر تر

mahdi sh

New member
منم شنیدم خیلی ها از این آزمون شاکی هستن.میگن توش خیلی تقلب میشه.من رشته خودم علوم آزمایشگاهی.به نظرتون بعد فارغ التحصیلی با ارشد آزمون بدم و برم هماتو یا ایمونو یا دوباره کنکور سراسری بدم و برم پزشکی
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

afsoon

New member
سلام و وقت به خیر
ممنون بابت حقایقی که مطرح کردید
من الان دانشجوی ترم 6 هستم و چند ماهی بود که سر دو راهی کنکور دوباره یا شرکت در امتحان لیسانس به پزشکی گیر کرده بودم. البته این آزمون هم که در حال لغو شدنه و واقعا معلوم نیست تکلیف ما چیه!!!!!
حرفای شما موضوع رو خیلی روشن کرد.ممنون.
شما چه قدر سر این امتحان وقت گذاشتید؟ توصیتون اینه که عمرمونو واسه این آزمون نذاریم؟؟؟؟

sodoko

New member
سلام اون موقع ها که تصمیم گرفته بودم تو این ازمون شرکت کنم وقتی حرفای شمارو تو انجمن خوندم گفتم نه مگه میشه کسی بخونه وقبول نشه؟؟؟؟با چنان انرژی درس میخوندم که فقط خدامیدونه همه درسا رو از رو رفرنس خونده بودم با خلاصه نویسی فقط برا اناتومی 6و7 تا کتاب خونده بودم طوری که درسنامه ها برام مسخره میومد.سرجلسه هم ب نظرم بد ندادم نمیگم اون ضریب یکا سخت بود ولی براهمه اینطوری بود اما حالا اسمم نیست اصلا باورم نمیشد!!!!!!!!!!!حالا میفهمم چه اشتباه بزرگی کردم ارشدم ندادم !!!!!!!حالا هم کارنامه بی کارنامه! حالا هم فقط این بهم ارامش میده حتما اون 20 نفر ازمن بهتر بودن!!!!!!!!!!!!!!!!

afsane1370

New member
سلام اون موقع ها که تصمیم گرفته بودم تو این ازمون شرکت کنم وقتی حرفای شمارو تو انجمن خوندم گفتم نه مگه میشه کسی بخونه وقبول نشه؟؟؟؟با چنان انرژی درس میخوندم که فقط خدامیدونه همه درسا رو از رو رفرنس خونده بودم با خلاصه نویسی فقط برا اناتومی 6و7 تا کتاب خونده بودم طوری که درسنامه ها برام مسخره میومد.سرجلسه هم ب نظرم بد ندادم نمیگم اون ضریب یکا سخت بود ولی براهمه اینطوری بود اما حالا اسمم نیست اصلا باورم نمیشد!!!!!!!!!!!حالا میفهمم چه اشتباه بزرگی کردم ارشدم ندادم !!!!!!!حالا هم کارنامه بی کارنامه! حالا هم فقط این بهم ارامش میده حتما اون 20 نفر ازمن بهتر بودن!!!!!!!!!!!!!!!!
دقیقا منم از ارشد استریت گذشتم.... الانم دقیقا همونچیزی که واسه ارامشت بهش فک میکنی منم فک میکنم ولی حتی اگه یه نفر با پارتی رفته باشه نمیگذرم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا