شده تا حالا...؟؟؟

zErOOn3

Well-known member
بـــاژم سلام ...

شــده تــا حالا مــــرگــــــ ـــــو ........

یــواش یوــاش داری تمــوم می کنـــی و ....

چشــات تار می بینـــه ....

قــدرتــــتـــــو از دس میــدی ....

نمی تـــونی تکون (جم) بخــوری ...

......................................................

احســـاســــش ـــــو ....

حــداقل یه مــاه طــول کشیــد تــا فــرامــوش شـــه ....

:riz513:

parnian24

New member
سلام ...

شـــــده تــا حال ســـــوتــــی بــــــــــــــــدی ــــن ...

ســــــــــــوتی کــــــــــــ ....

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! داشتـــــه باشـــه ....................... وا3 خــــــــــــــودمون ..................

خــدارو شکــر هیشکدمشــونو نمیشناسیـــم (جهرشون ـــو یادمون نــی ... ندیدیــم خــو)

...........................................................................................................................................................................

احســاسشــو ....

...........................................................................................................................................................................

واااااااااااااای ...!دق میدی آدمو با این طرز نوشتنت!:14:

sakar

New member
شده واسه خودت یه کاری کنی بعد نتیجه نده بگی که نباید اونکارو میکردی اما باز دنبال راه حل باشی دوباره تکرار کنی بعد دوباره بفهمی اشتبا کردی ودر اخر به هیچ نتیجه ای از تلاشت نرسی بعد بگی که به خاطر اونکارایی که انجام دادی به نتیجه نرسی و اگه هیچکاری نمیکردی خودبخود درست میشد و در همون حال هم به فکر راه حل جدید باشی و این احساس دست از سرت بر نداره................
:j58r36j3gcr4suxymup

setayesh71

New member
شده تا حالا یکی بیاد کلی بهت بد و بیراه بگه و تو با آرامش هیچی بهش نگی بعد بره به همه دنیا بگه مشکل از تو بوده ؟؟ و تو به خاطر اینکه نمیخوای نظر دیگران نسبت بهش بد بشه به هیچ کسی راجع به مشکل اصلی چیزی نگی ؟؟؟.
ولی اون یه نفر همچنان پر رو تر و گستاخه تر بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینا دارن خفم می کنن
.:dadad4::sad:

bacillus.bs

New member
تاحالا شده خودت رو زیر سنگ قبر، توی تاریکی و بدون نفس کشیدن تصور کنی،

bacillus.bs

New member
تا حالا شده به اين فكر كني اگر از دنيا بري دوستاي علوم پزشكيت از كجا ميفهمند اصلا ميفهمند يا نه

waria

New member
تا حالا شده به اين فكر كني اگر از دنيا بري دوستاي علوم پزشكيت از كجا ميفهمند اصلا ميفهمند يا نه
آره قبلا بهش فکر میکردم:smiliess (3):...ولی الان در مورد من که میفهمن...زنگ میزنن به گوشیم بعد مامانم بهشون میگه،بعد اونام میان به بقیه میگن:rolleyessmileyanim:روحم شاد...

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member

من خیلی به این موضوع فکر کردم...
در مورد اینکه دوستای مجازیم متوجه این قضیه میشن یا نه
برا همین تصمیم گرفتم بعدا پسوردمو ب خواهرم بدم، بیاد بگه حداقل فاتحه بخونن برام:sad:

nusha

New member
شده تا حالا تو شرایطی باشی ک باعث شه ، نفست بالا نیاد ، قلبت بسوزه ، نای راه رفتنم نداشته باشی ، بغض لعنتی ولت نکنه ، سرت مدام گیج بره ....

امیدوارم برات پیش نیومده باشه و نیاد @-}--

ZOT

New member
شده تاحالا اینقد ناراحت باشی و بغض داشته باشی ولی نتونی گریه کنی؟

setayesh71

New member
من خیلی به این موضوع فکر کردم...
در مورد اینکه دوستای مجازیم متوجه این قضیه میشن یا نه
برا همین تصمیم گرفتم بعدا پسوردمو ب خواهرم بدم، بیاد بگه حداقل فاتحه بخونن برام:sad:

خدا نکنه دختر خوب

setayesh71

New member
آره قبلا بهش فکر میکردم:smiliess (3):...ولی الان در مورد من که میفهمن...زنگ میزنن به گوشیم بعد مامانم بهشون میگه،بعد اونام میان به بقیه میگن:rolleyessmileyanim:روحم شاد...

وای این حرفا چیه بچه ها ؟؟؟ خدا نکنه

z*a*h*r*a

New member
شده تا حالا دلت بخواد زمین و زمانو بهم بریزی تا یکی رو ببینی اما نتونی؟

بالا