سیزدهمین کنگره تغذیه ایران و اولین کنگره بین المللی تغذیه

mehrshad.namdar

New member
اره 70 رو بده به من اصلا کنگره نیا. بیشتر هم خواستی بدی تعارف نکن دوست خوبم می پذیرم ... ولی جدای از شوخی میشه. بعضی مواقع بچه ها ثبتنام میکردن یکی دیگه از بچه ها بازاموزی شو براش میگرفت... البته امکانش ضعیفه

mahsaa

New member
بچه ها لطف کنین بیاین نظر بدین ک چ روزی باشه !؟ روزاول ! آخر ...کلا نظر بدین !؟
ولی ی مشکل بزرگم من دارم که بعضی استادا همچنان پایبند به کلا.س ها هستند و 2و3شنبه بعضی ساعت ها رو نیستم :dadad4:

نوتر

New member
من با چهارشنبه موافقم. روز آخر که نیمروزی هم هست احتمال زیاد.یکی از دوستان هم 4 شنبه میتونه بیاد

mahsaa

New member
من با چهارشنبه موافقم. روز آخر که نیمروزی هم هست احتمال زیاد.یکی از دوستان هم 4 شنبه میتونه بیاد

به نظر منم خوبه ! بله اتفاقا منم یادشون بودم گفتم اگ روز دیگه ای هم باشه قبل از قطعی شدن باهاش صحبت کنم که حتما بتونه بیاد:a2d3:

نوتر

New member
به نظر منم خوبه ! بله اتفاقا منم یادشونبودم گفتم اگ روز دیگه ای هم باشه قبل از قطعی شدن باهاش صحبت کنم که حتما بتونه بیاد:a2d3:

دوستانی که چهارشنبه میان لدفن دستا بالا (البته چهارشنبه قبل ظهر) :sarma:

دوستان اگه هزینه ای هم باشه قراره داش مهرشاد تقبل کنه. هزینه خورد و خوراک منظورمه :thumbsupsmileyanim: (کیسه خلیفه که میگن همینه)

mahsaa

New member
balloons.gif

وااای دستشون درد نکنه آقا مهرشاد واقعا راضی به زحمت نبودیما....ولی خب چون خیلی اصرار میکنین دیگـــــه چکار کنیم دیگـــــــــه خخخ
2vsj1nm.gif

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نوتر

نوتر

New member
لیست بچه هایی که برای چهارشنبه اعلام حضور کردند:

مهساا
نوتر
یه دوست انجمنی
ناتانائیل
...؟
...؟
...؟

آخرین ویرایش:

mehrshad.namdar

New member
دوستانی که چهارشنبه میان لدفن دستا بالا (البته چهارشنبه قبل ظهر) :sarma:

دوستان اگه هزینه ای هم باشه قراره داش مهرشاد تقبل کنه. هزینه خورد و خوراک منظورمه :thumbsupsmileyanim: (کیسه خلیفه که میگن همینه)

نوتر جان اگه به بضاعت مالی من و همون ی ابنبات چوبی که وسع مالیم اجازه میده بخرم برات راضی هستی اشکال نداره ... جهنم و ضرر... اونم میخرم نگی دست و دل باز نبود خخخخخخخخخخ

mehrshad.namdar

New member
balloons.gif

وااای دستشون درد نکنه آقا مهرشاد واقعا راضی به زحمت نبودیما....ولی خب چون خیلی اصرار میکنین دیگـــــه چکار کنیم دیگـــــــــه خخخ
2vsj1nm.gif

به روی چشم برای شما هم میخرم مهسا خانوم...کس دیگه ای نبود؟ دارم اسم مینویسم ها؟

natanaeel

New member
زمانش که به لطف دوستان مشخص شد ، مکانش هم بگین ؟
دقیقا کجا وایسم ؟
:riz277::idea_majidonline:

profsor

New member
خخخ یعنی میگین اعلام حضور کنم؟!! ای وا سوتی هامو چیکار کنم خخ ;-) :-d

mahsaa

New member
زمانش که به لطف دوستان مشخص شد ، مکانش هم بگین ؟
دقیقا کجا وایسم ؟
:riz277::idea_majidonline:

ناتانائیل جون کنگره توی پژوهشگاه نیرو برگزار میشه منم تاحالا نرفتم فک نمیکنم از بچه ها هم کسی رفته باشه ولی خب بچه ها همون دم درب داخلیش خوبه خخ!؟

آخرین ویرایش:

profsor

New member
مهسا جان پس این آدرس چیه؟شهرک غرب – بلوار شهید فرحزادی- خ شهید حافظی ( ارغوان غربی )-انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور– دبیرخانه کنگره سیزدهم تغذیه
فقط برای ارسال مقاله بوده؟
دوستان اگه کسی محل برگزاری رو میدونه لطفا راهنمایی کنه

mahsaa

New member
مهسا جان پس این آدرس چیه؟شهرک غرب – بلوار شهید فرحزادی- خ شهید حافظی ( ارغوان غربی )-انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور– دبیرخانه کنگره سیزدهم تغذیه
فقط برای ارسال مقاله بوده؟
دوستان اگه کسی محل برگزاری رو میدونه لطفا راهنمایی کنه
بله عزیزم این فقط آدس دبیرخونه کنگرست که توی دانشکده تغذیه شهیدبهشتیه !!

تهران - منطقه 2 - شهرک قدس (غرب) - انتهای بلوار دادمان- خیابان گل افشان شمالی - پژوهشگاه نیرو

آخرین ویرایش:

matyam91

New member
خوش به حالتون دوستان منم خيلي دوس داشتم بيام ولي نميتونم اميدوارم كلي بهتون خوش بكذره كلي هم به قول نوتر بخندين كلي مطالب جديد ياد بكيريد.....خلاصه خوبه ديكه !!!!!:riz304:

آخرین ویرایش:
بالا