سیب موفقیت را گاز بزن!

مریم68

New member
من امروز صبح زود از خواب بيدار شدم. از كارهايي كه بايد انجام دهم هيجان زده هستم. مسئوليت هايي دارم كه بايد تمام تلاش خود را براي انجام آن به كار بندم. من مهم هستم. شغلم انتخاب است. انتخاب اينكه امروز چگونه روزي باشد.
امروز مي توانم از باراني بودن هوا نالان باشم. يا اينكه بخاطر آبياري باغچه كوچكم و تميز شدن هوا سپاسگزار باشم.
امروز بخاطر اينكه جيبم خالي است، مي توانم غمگين و نااميد باشم يا اينكه از سرمايه گذاري كه انجام داده ام خوشحال و اميدوار باشم. و اين را فراموش نمي كنم كه بزرگترين سرمايه من سلامتي من است.
امروز بخاطر كسالتي كه دارم مي توانم شاكي باشم يا اينكه از زنده بودنم خوشحال باشم. و براي بهبودي بجنگم.
امروز مي توانم بخاطر همه آن چيزهايي كه پدر و مادرم در اختيار من قرار ندادند شاكي باشم يا اينكه بخاطر فرصت زندگي كه به من دادند قدردان آنها باشم.
امروز بخاطر تنهايي و نداشتن دوستان خوب مي توانم ماتم بگيرم يا اينكه مي توانم از فرصتي كه براي پيدا كردن يك دوست خوب دارم هيجان زده باشم.
امروز مي توانم بخاطر سر كار رفتن غرغر كنم يا اينكه فريادي از شادي بكشم چون داراي يك شغل هستم. و مي توانم براي پيشرفت شفلي يا پيدا كردن شغل بهتر با فراغ خاطر تلاش كنم.
من مي توانم بخاطر مدرسه رفتن شاكي باشم يا اينكه ذهن خود را آماده كنم تا دانش كافي بدست آورم. و براي آينده سرمايه سازم.
امروز مي توانم بخاطر انجام كارهاي خانه بي حوصله باشم يا اينكه بخاطر داشتنن پناهگاهي از خداوند سپاسگزار باشم.
امروز گل من آماده است و انتظار مرا مي كشد تا به آن شكل دهم. و من مجسمه سازي هستم كه مي خواهم بهترين تنديس خود را بسازم.
اينكه امروز چگونه روز باشد بستگي به من دارد. و من مي خواهم روزي بسازم كه آن را دوست دارم.

setareh4

New member
ا[COLOR="#0000FF"[SIZE=5][COLOR="#0000FF"]]امروز ما فردایی است که دیروز در انتظارش بودیم[/COLOR][/COLOR][/SIZE]:rose:

مریم68

New member
چگونه موفق شويم؟

چگونه موفق شويم؟
How to succeed

PLAN while others are playing

(برنامه ريزي کن وقتي که ديگران مشغول بازي کردنند)

STUDY while others are sleeping
(مطالعه کن وقتي که ديگران در خوابند)

DECIDE while others are delaying

(تصميم بگير وقتي که ديگران مرددند)

PREPARE while others are daydreaming
(خود را آماده کن وقتي که ديگران درخيال پردازيند)

BEGIN while others are procrastinating
(شروع کن وقتي که ديگران در حال تعللند)

WORK while others are wishing
(کار کن وقتي که ديگران در حال دعا کردنند)

SAVE while others are wasting
(صرفه جويي کن وقتي که ديگران در حال تلف کردنند)

LISTEN while others are talking
(گوش کن وقتي که ديگران در حال صحبت کردنند)

SMILE while others are frowning
(لبخند بزن وقتي که ديگران خشمگينند)
PERSIST while others are quitting

(پافشاري کن وقتي که ديگران در حال رها کردنند

بالا