::: سوالات و اشکالات کاربران از سیستم انجمن و امکانات

abtin13

New member
یکی از مسئولین سایت لطفا من رو روشن کنه.جریان این ارور چیه؟:smiliess (11)::New (6)::New (6):
وقتی خواستم وارد یه تاپیک بشم این اخطار رو داد

mv2poi.jpg

eeeeeeehsan

New member
خب تو این صفحه یه مالور بوده کرومت شناخته اینطوری شده.

این صفحست مال من ایراد نگرفت.

Untitled.png

یه ویروس کشی بکن سیستمت رو.

AWWA

New member
سلام سید جان

منم یه مشکلی دارم، البته مطمئنم مشکل همست و سایتای دیگه هم پراکنده به این مشکل برخوردم؛

جست و جوی پیشرفته عمل نمی کنه، مثلن مطالعه گروهی بعد از مدتی دنبال یه پست می گشتم هرچی جست و جو کردم نوشت نتیجه ای در پی نداشت.
در صورتی که یه لحظه یادم اومد و یک کلمه انگلیسی wanted رو همونجا سرچ کردم و پستی که دنبالش می گشتم رو پیدا کردم.

فکر کنم کلید این مشکل دست ادمین باشه.

فک میکردم فقط "جستجوی پیشرفته "من کار نمیکنه.....پس برا همه اینطوریه. منم هر وقت میخوام دنبال یه مطلب قدیمی تو انجمن بگردم با مشکل مواجه میشم،اینطوری تعداد تاپیکای تکراری زیاد میشه.

eeeeeeehsan

New member
دیشب یهو انجمن واسه دقایقی جنّی شد :smiliess (15):

من تو این انجمن پیر شدم،
یکی از مشکلاتم اینه هی لایک می کنم فرداش میام می بینم لایک نکردم!!!
720_dash1.gif

کسی هست اینطور مشکلی رو داشته باشه؟؟
البته فاکتور بگیریم از زمانی که سرعتمون پایینه.

شفق بانو

New member
دیشب یهو انجمن واسه دقایقی جنّی شد :smiliess (15):

من تو این انجمن پیر شدم،
یکی از مشکلاتم اینه هی لایک می کنم فرداش میام می بینم لایک نکردم!!!
720_dash1.gif

کسی هست اینطور مشکلی رو داشته باشه؟؟
البته فاکتور بگیریم از زمانی که سرعتمون پایینه.

بله دقیقا/ چندتا از پستهایی که دیشب ارسال کردم نیست.

نه من مشکل لایک ندارم.گویا زمان به عقب برگشته:smilies: خدایاشکرت ساعت برنارد نداشتیم که !! حالا به لطف انجمن این امکانات رو داریم :black_eyed:

eeeeeeehsan

New member
بله دقیقا/ چندتا از پستهایی که دیشب ارسال کردم نیست.

نه من مشکل لایک ندارم.گویا زمان به عقب برگشته:smilies: خدایاشکرت ساعت برنارد نداشتیم که !! حالا به لطف انجمن این امکانات رو داریم :black_eyed:

خخ یادش بخیر ساعت برنارد :)

احتمالن واسه دیتا بیس انجمن مشکلی پیش اومده بوده دیشب.

ولی قضیه لایک من جدیه، خیلی زیاد پیش میاد لایک می کنم بعدن میام می بینم لایک نشده. :smilies:

eeeeeeehsan

New member
دوستان کسی هست با سرعت لود انجمن مشکل داشته باشه؟؟؟
من چند روزیه انجمن رو خیلی کند لود می کنم وگهگاهی اصلن لود نمیشه.
فکر کنم مشکل از سرورش باشه، چون سایتای دیگه رو خیلی روون لود می کنم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

N@RVIN

Well-known member

منم دارم این مشکلو

- - - Updated - - -

منم دارم این مشکلو

کینز

New member

دقیقا منم همین مشکل رو دارم

necrotizing fasciitis

Active member
من نمیتونم از طریق آدرس عکس آپلود کنم باید آپلود از کامپیوتر رو بزنم :|
یه پیشنهاد هم اینه که ورژن انجمن رو ارتقا بدین الان 5 هم اومده ولی اینجا 4.2.1 :)

eeeeeeehsan

New member
من نمیتونم از طریق آدرس عکس آپلود کنم باید آپلود از کامپیوتر رو بزنم :|
یه پیشنهاد هم اینه که ورژن انجمن رو ارتقا بدین الان 5 هم اومده ولی اینجا 4.2.1 :)

من پیشنهادم اینه دور ضمیمه کردن عکس رو خط بکش. خیلی ساده لینک عکس رو بذار جای نقطه چین و پست بذار.

necrotizing fasciitis

Active member
من پیشنهادم اینه دور ضمیمه کردن عکس رو خط بکش. خیلی ساده لینک عکس رو بذار جای نقطه چین و پست بذار.

حاجی دقیقا منم همینجوری عکس میذارم ولی نظرم باید درست بشه، اونم اگه ارتقا پیدا کنه درست میشه :riz304:

- - - Updated - - -

حاجی دقیقا منم همینجوری عکس میذارم ولی نظرم باید درست بشه، اونم اگه ارتقا پیدا کنه درست میشه :riz304:

eeeeeeehsan

New member
hanas68 گفت:
سلام
من نمی تونم تو بعضی تاپیک ها پست بذارم، یا عکس ارسال کنم. با تبلت اندرویدی میام. با لپ تاپ مشکلی ندارم ولی با تبلت نمی تونم به هیچ طریق پست بذارم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوستان کسی دیگه ای هم هست که با تبلت یا موبایل بیاد و اینطور مشکلی رو داشته باشه؟
ایشون خیلی وقته نمی تونن پست بذارن، حتی داخل این تاپیک. دوستان اگه کسی دیگه ای هم هست که اینطور مشکلی رو داشته لطفن راه حلش رو بگه شاید کمکی کرد.. من تبلت ندارم خودم تست کنم.

سپاس

hebe.nurse

New member
دوستان کسی دیگه ای هم هست که با تبلت یا موبایل بیاد و اینطور مشکلی رو داشته باشه؟
ایشون خیلی وقته نمی تونن پست بذارن، حتی داخل این تاپیک. دوستان اگه کسی دیگه ای هم هست که اینطور مشکلی رو داشته لطفن راه حلش رو بگه شاید کمکی کرد.. من تبلت ندارم خودم تست کنم.

سپاس
احسان اگه یادت باشه من و چنتا از دوستان هم این مشکلو داشتیم. با تبلت و گاهی موبایل به خصوص با نت خوابگاها که فیلتر دارن و ایراد از شبکه اس نمیشه وارد شد. من که به هردری زدم نشد دوستامم همین مشکل منو داشتن ولی با لپ تاپ مشکلی نداره. البته تاکید میکنم بعضی وایرلس های عمومی. وگرنه من تو خونه راحت با تبلت وارد میشم و مشکلی نداره اصا.

- - - Updated - - -

hebe.nurse

New member
سلامی مجدد
حس می کنم اینجا دارم با خودم حرف میزنم، مورچه هم پر نمیزنه، دریغ از یه دونه لایک :rolleyessmileyanim:

خب بگذریم..

ادمین جان یه تو قسمت پیام خصوصیمون من چندتا پوشه باز کردم و برخی از پیامایی که میخوام نگه دارمشون رو میذارم داخلشون.
مشکل اینجاست که پیامای توی پوشه "دریافت شده" رو فقط میشه انتقال داد، پیامای داخل پوشه "ارسال شده" رو نمیشه به پوشه هامون انتقال داد.

هرچند این ربط داره به نوع استایل انجمن و اصلن مشکل به حساب نمیاد، ولی گفتم شاید قابل اصلاح باشه.

:rose:

احسان مگه میشه پیامای خصوصی رو به پوشه ای انتقال داد به طوریکه اون حد مجاز رو هم اشغال نکنه؟؟؟ چجوری؟؟ من خیلی به این نیاز برخوردم.......

eeeeeeehsan

New member
احسان اگه یادت باشه من و چنتا از دوستان هم این مشکلو داشتیم. با تبلت و گاهی موبایل به خصوص با نت خوابگاها که فیلتر دارن و ایراد از شبکه اس نمیشه وارد شد. من که به هردری زدم نشد دوستامم همین مشکل منو داشتن ولی با لپ تاپ مشکلی نداره. البته تاکید میکنم بعضی وایرلس های عمومی. وگرنه من تو خونه راحت با تبلت وارد میشم و مشکلی نداره اصا.

- - - Updated - - -
خب پس مشکل از اینترنته نه گوشیشون. تشکــر هبی :rose:
هناس جان راه حلت پیدا شد.

احسان مگه میشه پیامای خصوصی رو به پوشه ای انتقال داد به طوریکه اون حد مجاز رو هم اشغال نکنه؟؟؟ چجوری؟؟ من خیلی به این نیاز برخوردم.......
آره میشه ولی اون حجم رو اشغال می کنه، فقط برای دسته بندی پیام های ضروری کاربرد داره.
راه حلش هم اینه میری تو صندوق دریافتت و یه گزینه ست به نام ویرایش پوشه ها، روش کلیک می کنی و پوشه می سازی و نام گذاری می کنی. خواستی بگو با عکس نشون بدم واست.

شوکا88

New member
هبه جان من وایرلسم خصوصیه اما با تبلتو گوشی نمیتونم وارد بشم
فقط یک گوشی هس ک میشه باهاش وارد شد ک اونم کار نمیکنه:))
نمیدونم مشکل ازچیه ولی همیشه اینجوربوده

eeeeeeehsan

New member
هبه جان من وایرلسم خصوصیه اما با تبلتو گوشی نمیتونم وارد بشم
فقط یک گوشی هس ک میشه باهاش وارد شد ک اونم کار نمیکنه:))
نمیدونم مشکل ازچیه ولی همیشه اینجوربوده
خب ببین مشکل هبه و هناس پست گذاشتنه، مشکل تو میگی وارد شدنه. فرق داره مشکلت :))

بالا