سوالات خود را از پذیرفته شده آزمون بپرسید /لیسانس به پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

goleyakh

New member
از توضیحاتتون ممنون ولی ماها هنوز در استرس برگزاری یا عدم برگزاری ازمون هستیم..:(

شما خوبی؟!!!:5: اطلاعیه برگزاری رو مگه ندیدی؟ چرا دوس دارید واسه خودتون استرس درست کنید!!!!:wacsmiley:

arez

New member
شما خوبی؟!!!:5: اطلاعیه برگزاری رو مگه ندیدی؟ چرا دوس دارید واسه خودتون استرس درست کنید!!!!:wacsmiley:
منم مثل شما اصلا دوست ندارم استرسی در این مورد داشته باشم تو سایت دانشگاه تهران ندیدم :)

nursing113

New member
سلام . واقعا متشکرم از اینکه وقت خودتون را در اختیار ما قرار می دهید. من 3 سوال دارم : 1-تعداد شرکت کنندگان در آزمون چقدر است؟ 2-آیا معدل دیپلم هم برای آزمون لیسانس به پزشکی ملاک است ؟ 3 - و اینکه آیا هر رشته ای محدودیت پذیرش دارد یا نه؟ منظورم این است که ممکن است برای مثال همه ی پذیرفته شدگان از رشته پرستاری باشند ؟ سپاسگزارم

matrix222

New member
سلام . واقعا متشکرم از اینکه وقت خودتون را در اختیار ما قرار می دهید. من 3 سوال دارم : 1-تعداد شرکت کنندگان در آزمون چقدر است؟ 2-آیا معدل دیپلم هم برای آزمون لیسانس به پزشکی ملاک است ؟ 3 - و اینکه آیا هر رشته ای محدودیت پذیرش دارد یا نه؟ منظورم این است که ممکن است برای مثال همه ی پذیرفته شدگان از رشته پرستاری باشند ؟ سپاسگزارم

سلام دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم
1- حدود 200 300 نفر
2-معدل کل دیپلم ملاکه
3- محدودیت پذیرش نداره واسه رشته ها

arez

New member
بچه هاااااااااااااااا..این درسنامه که واسه ژنتیک و امار کافی نیست چی بخونیم؟؟؟!!
من خیلی از درسا عقب موندم ای خداااااااااااااااااااااااااااا !!!!

afsane1370

New member
شیوه نوین آموزش پزشکی : (بلوک)
این شیوه که برای سومین سال متوالیه که تو دانشگاه تهران برگزار میشه بر مبنای اعضای بدن هست برای مثال توی بلوک قلب : فیزیولوژی قلب . اناتومی اش و بافت شناسی و جنین شناسیش رو می خونید و امتحان میدید و میرید بلوک بعد .
کلا بلوک ها ایناست :
بلوک سلول و مولکول
بلوک بافت تکوین و عملکرد
بلوک قلب
بلوک تنفس
بلوک گوارش
بلوک غدد
بلوک ادراری
بلوک تناسلی
بلوک اندام
بلوک سر وگردن
بلوک نورواناتومی
بلوک حواس ویژه
....
این چند ماه مونده به آزمون تلاشتون رو خیلی بیشتر کنید ... موفقیت نزدیکه

Salam dr leader mamnooon k baramooon vaght mizarid. Mishre bhmooon bgid az har dars ba zaribAsh chandta soAl miAd ba tavajoh b inke boodje bandish ba oloompaye pezeshki motfavete

بوردا

New member
سلام من دانشجوی ترم 6 پرستاریم میخوام شروع کنم بخونم اما تافل ندارم به نطرتون میرسم همزمان هم بخونم هم برا تافل اقدام کنم؟

mahdi sh

New member
سلام من سال اول علوم آزمایشگاهی هستم.به نظرتون از امسال شروع کنم به خوندن خوبه؟تضمینی هست که سال های بعد هم برگزار بشه؟

dr.leader

New member
Salam dr leader mamnooon k baramooon vaght mizarid. Mishre bhmooon bgid az har dars ba zaribAsh chandta soAl miAd ba tavajoh b inke boodje bandish ba oloompaye pezeshki motfavete

سلام تقریبا
اناتومی ۲۸
فیزیو ۲۶
بافت و جنین ۱۵
بیوشیمی۱۸
ایمونو ۱۲
میکروب ۲۸
زبان ۲۰
بقیه دروس متغیر ۸_۹ سوال

اینای که میگم تقرییه کم و زیاد داره

dr.leader

New member
در رابطه با پستی که گذاشته بودن با خانم گرمارودی تماس بگیرین و مشکل طرح!!!
خانم گرمارودی نیست . گرگانرودی !!!
حالا زنگ میزنین اونجا میگن گرمارودی نداریم!!!
بعدشم تحقیقات ثابت کرده که از سیصد بار گرفتن شماره خانم گرگانرودی احتمال یک بار برداشتن شماره ش هست که اونم یه بنده خدای دیگه ای برمیداره و میگه ...

نگرانی تون بی مورده (البته این فقط نظر شخصی بنده ست و کسی بعدا نگه چرا گفتید و اینا ...) این موضوع طرح رو سال های قبل هم همین بوده منتها اطلاعیه ثبت نام رو بعد قبولی میدادن که الان از همون اول دو تا رو ادغام کردن .
آخه به نظر شما چند نفر هستن که رفته باشن طرح؟؟؟ اونم سن شون زیر ۲۵ سال ...
نگران نباشین مدارک ارسالی واسه ورود به دوره نیازی به طرح نداره . اگه ضروری بود بندشو توی شرایط ورود به دوره میذاشتن

برید توی سایت معاونت آموزشی و صفحه ۵ و ۶ رو در رابطه با لیسانس به پزشکی بررسی کنین . اونجا میبینین که تو شرایط قبلی ها هم بوده

از ته دل برای همه تون ارزوی موفقیت دارم .....

naeemeh

New member
واقعا متشکریم اقای دکتر لیدر برای راهنمایی ها و پیگیری ها و دلسوزی هاتون....

iranian girl

New member
هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن :thumbsdownsmileyani بچه هایی که تهران هستین لطفا در مورد مدرک طرح حضوری سوال کنید ما شهرستانیا دستمون کوناهه.. :28:

iranian girl

New member
بچه ها من امروز یه بار دیگه اطلاعیه رو تو سایت دانشگاه تهران نگاه کردم بند مربوط به ارائه مدرک طرح رو برداشتن.. :thumbsupsmileyanim:

bahar8

New member
اره راس میگه برش داشتن چه خوب!!! من اطلاعیه سال پیشو نگاه کردم اصلا همچین بندی نداشت

nili1991np

New member
سلام . واقعا متشکرم از اینکه وقت خودتون را در اختیار ما قرار می دهید. من الان ترم 7 هستم میخوام بدونم میتونم توی این آزمون شرکت کنم یا حتما باید فارغ التحصیل باشم؟

goleyakh

New member
سلام . واقعا متشکرم از اینکه وقت خودتون را در اختیار ما قرار می دهید. من الان ترم 7 هستم میخوام بدونم میتونم توی این آزمون شرکت کنم یا حتما باید فارغ التحصیل باشم؟

سلام.حتما باید فارغ التحصیل شده باشید و معدل کل لیسانس رو داشته باشید

dr.leader

New member
با سلام . بچه ها حتما برای اپیدمیولوژی اگه نرسیدین حداقل دو مبحث رو از روی این سایت دانلود کنید حتما سوالای زیادی ازشون میاد چون مباحث مهمی اند : اندازه گیری در اپیدمیولوژی و انواع مطالعات اپیدمیولوژیک . تب طب | هر انسانی با «تبِ طب» متولّد می شود؛ امّا نبُریدن این تب، دشوار است، دشوار…

این سایت خیلی مفیده حتما حتما برید ....

در ضمن میتونید از طریق سایت پزشکی 90بعضی از سوالات داخلی تهران رو دانلود کنید که اونم خالی از لطف نیست
((همیشه تو زندگی تون بهترین چیزها رو برای دوستانتون و در کل دیگران بخواید تا خدا هم رحمت و برکتش رو بر شما نازل کنه . زکات علم نشر اونه ....))

naeemeh

New member
اقای دکتر لیدر از نظر شما چه مبحث هایی از ژنتیک مهم تر و سوال برانگیزتره؟

bio-92

New member
با سلام به نظر شما تو این زمانی که اعلام شده میرسیم ک بخونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!:(50)::33::65d6a5d6s:
حتی اگه اینجوری بخونیم:smilies-azardl (181
خوندن های بچه های پزشکی چطوره؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا