سوالات خود را از پذیرفته شده آزمون بپرسید /لیسانس به پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dr.leader

New member
هر چه کامل تر بخونی بهتره ولی اگه وقت نکردید فقط واژه ها
1400 واژه انگلیسی هم بد نیست که اونم از تو سایت کتابناک بخش زبان انگلیسی دانلود میشه

dr.leader

New member
ژنتیک :
جواب های کتاب 6و نیم سال ازمون علوم پایه برای ژنتیک عالیه
بعدشم کتابی هست به اسم نکات برتر ژنتیک جلد بنفش که بیسش امریه
درسنامه میر و تیمور زاده خوبه البته اولویت در ژنتیک به چکیده هاست

dr.leader

New member
ژنتیک :
جواب های کتاب 6و نیم سال ازمون علوم پایه برای ژنتیک عالیه
بعدشم کتابی هست به اسم نکات برتر ژنتیک جلد بنفش که بیسش امریه
درسنامه میر و تیمور زاده خوبه البته اولویت در ژنتیک به چکیده هاست

goleyakh

New member
بهداشت:
برای بهداشت 2eبهداشت خوبه ولی کافی نیست
بهداشت تیمور زاده از همه نکاتش بیشتره فقط یه کم قدیمیه
حتما آمار حیاتی رو بخونید چون تو این آزمون حداقل از بیست طوال پانزده تاش امار بود ولی شاید امسال اینطوری نباشه
درسنامه ها هم بد نیس ولی بهداشتو باید از طریق تست هاش یاد گرفت

این آمار جزو بهداشته یا خارج از اونه؟

dr.leader

New member
دست گلتون واقعا .....ممنون دوست عزیز

وای ولی اینا که خیلی زیاد میشه ،یعنی وقت نمیشه!!!:13:
ماشالا شما چه مایه ای گذاشتین ... قبولیت حلالت ...:applause:

ممنون دوست عزیز
واقعا من همه اینا رو خوندم چه بسا خیلی بیشتر از اینا رو هم خوندم
میدونی وقنی میخوای به کاری انجام بدی باید پاش وایستی تا آخر شک نکن اگه بخوای و تلاشت رو بکنی برنده ای

امار تو همون بهداشت میاد سوالاتش با بهداشته

futuristic

New member
سلام بچه ها...من تو دوراهی گیرکردم.نمیدونم برا ی ارشد بخونم یا این آزمون.چون یه یه چیزی drive me crazy to study medicineازطرفی درسای ارشدم به جزیکیش تو این آزمون میاد.به نظرتون شدنیه واسه هردو بخونم.از یه طرفم میگم واسه پزشکی آزاد بخونم درکنار برای ارشد خوندن...من فقط میتونم تو آزمون لیسانس به پزشکی 93شرکت کنم.خیلی دو دلم

dr.leader

New member
سلام بچه ها...من تو دوراهی گیرکردم.نمیدونم برا ی ارشد بخونم یا این آزمون.چون یه یه چیزی drive me crazy to study medicineازطرفی درسای ارشدم به جزیکیش تو این آزمون میاد.به نظرتون شدنیه واسه هردو بخونم.از یه طرفم میگم واسه پزشکی آزاد بخونم درکنار برای ارشد خوندن...من فقط میتونم تو آزمون لیسانس به پزشکی 93شرکت کنم.خیلی دو دلم

میتونید شانس خودتونو امتحان گنید و توی ازمون کارشناسی ب پزشکی شرکت کنین ولی اگه عزم راسخی نداشته باشین و براش برنامه ریزی تکنین متاسفانه باید بگم قبولی توش غیر ممکنه

sohii

New member
سلام شما گفتیدحدود یک سال ونیم درس خوندید نمیدونم من اگه بخام ازالان شروع کنم میتونم همه درساروتموم کنم چون شما میگید فقط 4تا6 ماه واسه درسای ضریب 1 کافیه:33::33:

dr.leader

New member
سلام شما گفتیدحدود یک سال ونیم درس خوندید نمیدونم من اگه بخام ازالان شروع کنم میتونم همه درساروتموم کنم چون شما میگید فقط 4تا6 ماه واسه درسای ضریب 1 کافیه:33::33:

ببینید من به صورت پیوسته درس خوندم ولی قطعا شما با هشت ماه وقت و تلاش بیشتر میتونی قبول بشی میشه درسای یه واحدی رو فشرده تر خوند مثلا تو یه ماه و نیم کماندویی بزنی رو همه درسای یه واحدی

میخواید یه نکته ای بهتون بگم که خیلی تو قبولیتون کمک کنه ؟ یه نکته خیلی ساده

goleyakh

New member
ببینید من به صورت پیوسته درس خوندم ولی قطعا شما با هشت ماه وقت و تلاش بیشتر میتونی قبول بشی میشه درسای یه واحدی رو فشرده تر خوند مثلا تو یه ماه و نیم کماندویی بزنی رو همه درسای یه واحدی

میخواید یه نکته ای بهتون بگم که خیلی تو قبولیتون کمک کنه ؟ یه نکته خیلی ساده

بله بله بله حتما ....:rolleyessmileyanim:
نیکی و پرسش!

futuristic

New member
میتونید شانس خودتونو امتحان گنید و توی ازمون کارشناسی ب پزشکی شرکت کنین ولی اگه عزم راسخی نداشته باشین و براش برنامه ریزی تکنین متاسفانه باید بگم قبولی توش غیر ممکنه

من باید بهتون تبریک بگم واسه قبولیتون.انگیزه وتلاشتون ستودنیه...u surpass it.بعدش اینکه رشته ی تحصیلتون چی بوده واینکه آیا دانشگاه تهران بودین؟

dr.leader

New member
من باید بهتون تبریک بگم واسه قبولیتون.انگیزه وتلاشتون ستودنیه...u surpass it.بعدش اینکه رشته ی تحصیلتون چی بوده واینکه آیا دانشگاه تهران بودین؟

ممنون از محبتتون دوست عزیز
رشتم علوم آزمایشگاهی بوده و تهران هم نبودم

dr.leader

New member
بله بله بله حتما ....:rolleyessmileyanim:
نیکی و پرسش!

یکی از مهم ترین مسایل تو قبولی این ازمون اینه که حتما حتما حتما هیچ درسی رو رها نکنید و سعی کنید حتی اگه سطحی هم خوندین ولی همه سیزده ماده درسی رو بخونید کسایی بودن که روز و شب فیزیولوژی خوندن یا فقط رفتن درسای سه واحدی رو خوندن به امید این که اونا مهمه ولی بچه ها شما این اشتباه رو نکنین مثلا تو درسی مثل تغذیه یا روانشناسی اگه سطحی هم بخونید میتونید حداقل سه یا چهار سوال رو جواب بدید که این خودش میتونه معادلات رو تغییر بده

matin

New member
سلام

نظرتون در مورد درسهائی که تو علوم پایه نیست ولی در این آزمون هست چیه ؟؟؟ مثل آمار بخونیم ؟؟!! نخونیم ؟؟

dr.leader

New member
سلام

نظرتون در مورد درسهائی که تو علوم پایه نیست ولی در این آزمون هست چیه ؟؟؟ مثل آمار بخونیم ؟؟!! نخونیم ؟؟

توی اون ازمونی که من شرکت کردم از حدود بیست سوال بهداشت حدود پانزده سوالش امار بود و از اون همه مبحث بهداشت فقط پنج سوال اومده بود و این شوک بزرگی برای بچه ها بود منتهی من امار رو هم خونده بودم و تونستم بهتر باشم به نظرم اگه یه گوشه چشمی به امار داشته باشی بد نیست خدا میدونه که بهداشت یکی از وقتگیر ترین درس ها برای من بود ولی متاسفانه سوال های بهداشت خیلی سخت بود .
هر ساله بعضی از درس ها سخت میاد مثلا سالی که من شرکت کردم بیوشیمی و بهداشت سخت بود سال قبلش که از دیگران میپرسیدم میگفتن فیزیولوژی و بیوشیمی سخت بوده

goleyakh

New member
توی اون ازمونی که من شرکت کردم از حدود بیست سوال بهداشت حدود پانزده سوالش امار بود و از اون همه مبحث بهداشت فقط پنج سوال اومده بود و این شوک بزرگی برای بچه ها بود منتهی من امار رو هم خونده بودم و تونستم بهتر باشم به نظرم اگه یه گوشه چشمی به امار داشته باشی بد نیست خدا میدونه که بهداشت یکی از وقتگیر ترین درس ها برای من بود ولی متاسفانه سوال های بهداشت خیلی سخت بود .
هر ساله بعضی از درس ها سخت میاد مثلا سالی که من شرکت کردم بیوشیمی و بهداشت سخت بود سال قبلش که از دیگران میپرسیدم میگفتن فیزیولوژی و بیوشیمی سخت بوده

مگه ضریب هر درس تعیین کننده تعداد سوالات از اون درس نیس؟! من فک میکردم ازهر درس ضریب یک نهایتا 10 تا سوال بیاد!

dr.leader

New member
مگه ضریب هر درس تعیین کننده تعداد سوالات از اون درس نیس؟! من فک میکردم ازهر درس ضریب یک نهایتا 10 تا سوال بیاد!

بله اینجوریه ولی همیشه همبن هم صادق نیست مثل پارسال که سوالای بافت به نسبت ضریبش کمتر بود

dr.leader

New member

البته اگه منظورتون درس بهداشته باید بگم بهداشت دو بخشه:اصول خدمات بهداشتی و تنظیم خانواده حدود ده سوال و امار حیاتی و اپیدمیولوژیهم ده سوال که جمعا میشه بیست سوال
من همیشه بهداشت رو برای خودم یه درس دو واحدی در نظر میگرفتم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا