سم شناسی های 93 حرکت!!!!!!!!!!!

pichak

New member
بچه ها لطفا به منم کمک کنید من میخوام بیوشیمی دکتر احسانی بخونم بنظرتون کافیه؟

sanaz d

New member
سلام خسته نباشید بچها من پارسال خیلی درس خوندم ولی تمام وقتمو روی زبان گذاشتم و فایده ایم نداشت چون ده درصد زدم اشتباه کردم اگه بیوشیمی بجاش میخوندم الان دانشگاه تهران بودم الانم که ازاد علوم دارویی تهران قبول شدم ترم سه هستم اگه سوالی دارین درخدمتم راستی ما تو کلاسمون رتبهای خیلی خوبی هستا رقیباتون سرسختن من خودم فکر نمیکردم که تو ازاد درصدای بالای 50 باشن ولی بودن حتی 60 درصد هم داشتیم که زیست زده8 بود ولی خب نگران نباشین چون اون فقط دانشگاه تهرانومدرسو انتخاب کرده بود بعد ازادو زده بود .موفق باشین:bunnyearsmiley:

sanaz d

New member
سلام بچه ها یه کتابی اقای امیر قادری نوشتن بنام درسنامه سم شناسی که درمورد زیست و شیمی بیوشیمی و دارو هستش ایشون سال پیش با رتبه 12 سمشناسی مشهد قبول شدن که این کتابو نوشتن اگه چاپ شد برین ببینیدش فکر میکنم کمک بزرگی میکنه بهتون تا قبول شین

Maryam-87

New member
سلام بچه ها...
منم امسال، سال اولم بود و قبول نشدم.
یه سوال مهم: من چون تو دانشگاه اصلا بیوشیمی نداشتم، بییوشیمی خیلی برام سخته میخوام برم ... به نظرتون بهترین استاد برای بیوشیمی کدومه؟؟؟
ممنون میشم سریع راهنماییم کنین :tsimuzpzwoap1t9y3o7

roshan

New member
بچه ها لطفا به منم کمک کنید من میخوام بیوشیمی دکتر احسانی بخونم بنظرتون کافیه؟

کتاب خوب و روونیه ولی به نظرم در کنارش از رفرنسها هم بخونی بهتره .... البته تا نظر کسایی که قبول شدن چی باشه ؟

roshan

New member
سلام بچه ها...
منم امسال، سال اولم بود و قبول نشدم.
یه سوال مهم: من چون تو دانشگاه اصلا بیوشیمی نداشتم، بییوشیمی خیلی برام سخته میخوام برم ... به نظرتون بهترین استاد برای بیوشیمی کدومه؟؟؟
ممنون میشم سریع راهنماییم کنین :tsimuzpzwoap1t9y3o7

سلام به روی ماهت
اغلب ماها یا اصلا و یا خیلی کم در حد یکی دو واحد بیوشیمی خوندیم نگران نباش .... فکر کنم بهترین استاد آقای جعفرنژاد باشن

bahram-68

New member
سلام به روی ماهت
اغلب ماها یا اصلا و یا خیلی کم در حد یکی دو واحد بیوشیمی خوندیم نگران نباش .... فکر کنم بهترین استاد آقای جعفرنژاد باشن

مهندس خوبی؟
از الان میخوای شروع کنی واسه سم؟

roshan

New member

roshan

New member
گزارش این هفته :

فصل کربوهیدراتها ( ساختار و متابولیسم ) از کتاب لنینجر + جز.وه هام + بیوشیمی برای کنکور و در آخر هم تستای همین مبحث رو در کتاب پاسالار

مهارت اول لزگی رو هم خوندم

آخرین ویرایش:

bahram-68

New member
ایول به این روحیه،احسنت
ایشالا سال بعد بهترین جا قبول میشی
منابع کامل در اختیار داری؟

- - - Updated - - -

ایول به این روحیه،احسنت

roshan

New member
ایول به این روحیه،احسنت

- - - Updated - - -

ایول به این روحیه،احسنت

ممنون
مرسی از لطفتون ...
بله پارسال همه منابع رو داشتم به جز بیوشیمی لنینجر که امسال دیگه این کتابم تهیه کردم و دارم میخونم

bahram-68

New member
ممنون
مرسی از لطفتون ...
بله پارسال همه منابع رو داشتم به جز بیوشیمی لنینجر که امسال دیگه این کتابم تهیه کردم و دارم میخونم

پس خیلی عالیه
امیدوارم هرجا که دلتون میخواد قبول شید
اگه امری هم داشتید درخدمتتون هستم

pichak

New member
مرسی روشن جان.....خواهش میکنم از کسانی که قبول شدید بیایید اینجا و ما رو راهنمایی کنید..و بگید از چه منابعی استفاده کردید؟

pichak

New member
سلام
کاربر محترم bahram-68 میشه لطف کنید و بگید از چه منابعی استفاده کردی؟ من هنوز منابعما کامل نکردم به کمتون نیاز دارم..لطفا.....

آخرین ویرایش:

لبخند

New member
سلام دوستان.شما نمیدونی کدوم آموزشگاه آزموناش واسه سم بهتره؟

bahram-68

New member
سلام
کاربر محترم bahram-68 میشه لطف کنید و بگید از چه منابعی استفاده کردی؟ من هنوز منابعما کامل نکردم به کمتون نیاز دارم..لطفا.....
سلام دوست عزیز
من ارشد حرفه ای امتحان دادم
فک نکنم منابع من واستون بدرد بخوره

لبخند

New member
گزارش این هفته :

فصل کربوهیدراتها ( ساختار و متابولیسم ) از کتاب لنینجر + جز.وه هام + بیوشیمی برای کنکور و در آخر هم تستای همین مبحث رو در کتاب پاسالار

مهارت اول لزگی رو هم خوندم

آفرین روشان خیلی عالیه ولی من هنوز شروع نکردم فعلا تا آخرشهریور میخوام لغات لزگی رو بخونم.

بالا