سریال مادرانه

BBT

New member
از این به بعد فیلم هر کی حدس درست بزنه تا پایان فیلم به قید قرعه یک جایزه نفیس بهش تعلق میگیره
نفر اول این ماشین رو میدم بهش
gmc-012.gif

با راننده اش

majid45

New member
بنظرتون تو این فیلم گشت ارشاد کجای کار قرار داره؟ بنظرم یا سریال حریم سلطان رو میبینن یا یوزارسیف

آخرین ویرایش:

k-b

New member
فیلم خروس که شورش رو در اورده از سعید آقا خانی از این بیشتر انتظار می رفت من کاراشو دوست داشتم ولی این یکی واقعا بده ...
اتفاقا فیلم نامه دودکش ضعیف نیست خیلی واقعی اغراق نشده یه زندگی ساده و معمولی و با مشکلات روزانه داره نشئن می ده خیلی جالبه واقعییه

فیلم خروس قرار بوده عید نوروز پخش بشه که نشده . دقت کنین میبینین که 12 قسمت اولش بد نبود یعنی قسمتی که بابای جواد رضویان از بیمارستان مرخص شد قسمت آخرش بود ولی خب چون پخشش افتاده واسه ماه رمضان مجبور شدن 12 قسمت دیگه بهش اضافه کنن که خب معلومه مجبور میشن الکی کشش بدن!!!:65d6a5d6s:

bahar9368

New member
تاریخی ترین دیالوگ سریال های ایرانی !!!
دیالوگ سریال مادرانه :
مادر هنگام ورود به اتاق مریم: از کی تا حالا با روسری میخوابی !!
خخخخخخخخخخخ
باید مریم جوابشو میداد : از وقتی که تو جلوی شوهرت روسری سر می کنی!

Nike313

New member
:image170::5:
الان یکی به من بگه اخرش چی شد؛
رعنا چی شد
مريم و اردلان چي شدن
گل بانو چي شد
برادر زادش كار گير اورد؛ازدواج كرد يانه

چقد نامفهوم تموم شد:smiliess (12)::smiliess (11):

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsa.

ketabsabz

Well-known member
تاریخی ترین دیالوگ سریال های ایرانی !!!
دیالوگ سریال مادرانه :
مادر هنگام ورود به اتاق مریم: از کی تا حالا با روسری میخوابی !!
خخخخخخخخخخخ
باید مریم جوابشو میداد : از وقتی که تو جلوی شوهرت روسری سر می کنی!

واقعا این دیالوگ چی بود آخه ؟؟؟؟ خیلی خنده داره

آخر فیلم رو هم دیگه دیدیم به قول نایک 313 همه چیز نامفهوم بود فکر ما رو نمیکنن آخه
من دیگه شبا خوابم نمیبره فکرم مشغوله این فیلمه :4d564ad6:

majid45

New member
تو فیلم مادرانه فرزاد به مادر پیرش که آفتاب لب بوم هم هس میگه مامان خوشگلم! اونوقت مریم به اون خوشکلی و رعنا به اون خوش تیپی رو اردلان با نگاهشم جواب نمیده بنظرم عند نا عدالتیه

آخرین ویرایش:

BBT

New member
:image170::5:
الان یکی به من بگه اخرش چی شد؛
رعنا چی شد
مريم و اردلان چي شدن
گل بانو چي شد
برادر زادش كار گير اورد؛ازدواج كرد يانه

چقد نامفهوم تموم شد:smiliess (12)::smiliess (11):

فیلمای ایرانی قضیه شون مثل اون نموداراست که میکشن بقیه اش نقطه چین باید خودش ادامه اش بدی
رعنا مثل این که تو تنهایی خودش موند
اردلان و مریم هم ظاهرن مثل اون رویای اردلان براشون اتفاق میافته دیگه ( چون فکر کنم وکیلی که حاج اثا ثانی معرفی کرد کارش درست بوده )
گلبانو هم که رفت شیراز
برادرزادش هم محوریتی نداشت

b.nafas

New member
سریال رو به شکل واقعا بدی جمع کردن فکر کنم خودشون هم کم آورده بودن

bahar9368

New member
واقعا این دیالوگ چی بود آخه ؟؟؟؟ خیلی خنده داره

آخر فیلم رو هم دیگه دیدیم به قول نایک 313 همه چیز نامفهوم بود فکر ما رو نمیکنن آخه
من دیگه شبا خوابم نمیبره فکرم مشغوله این فیلمه :4d564ad6:

شاید گذاشتن مادرانه 2 رو سال دیگه بسازن و ادامشو ببینین .:riz481:

حیف شدا من میشه همه سریالا فقط قسمت آخرو میدیدم که بدونم آخرش چی میشه این فیلمه رو از دس دادم :13:

darya63

New member
راستي فيلم خروسو كه نميبينم نظر بدم اما فيلم دودكش با وجود فيلمنامه ضعيفي كه داره به خاطر بازيگراي خوبش به دل من ميشينه خيلي، مخصوصا بازي آقاي هومن برق نورد چقدر اين مرد هنرمند و دوست داشتنيه! اصلا لب كه باز ميكنه من روده بر ميشم از خنده. :25r30wi:

فیلم خروس که روم به دیوار اصلا فیلم نبود...افتضاح داغون خراب چرت ...بود
اما فیلم دود کش...به نظرم عالیه !همه چیش عالیه ...مخصوصابازی اقای فیروز:4d564ad6:
اتفاقافیلم نامه اش با دیالوگ های خاص و دوست داشتنیش محشر شده...برای یه فیلم طنز عالیه هم دردهای جامعه اشاره شده هم خنده هم صفا ودوستی همچی به اندازه توش هست
واقعا دستشون درد نکنه :riz304:

ketabsabz

Well-known member
شاید گذاشتن مادرانه 2 رو سال دیگه بسازن و ادامشو ببینین .:riz481:

حیف شدا من میشه همه سریالا فقط قسمت آخرو میدیدم که بدونم آخرش چی میشه این فیلمه رو از دس دادم :13:

واقعا ممنونم ازت بهار جان منو از نگرانی دراوردی ، امشب دیگه سرمو راحت میذارم رو بالش میخوابم :5:

بالا