سؤالات رايج درمورد نحوه ثبت نام

aaaa

New member
بچه ها پلیژ هلللللپپپپ مییییییی...من اومدم اینجا استرس گرفتم و یه عالمهههههه سوال برام ایجاد شده.تو رو خدا راهنماییم کنید. باور کنید هم کلی سرچ کردم و هم زنگ زدم به یونی که جواب نمیده...
1)علوم پزشکی یزد و جایی نزده که تاریخ دیگه جز 13-14...اگه جایی عنوان نکرده تاریخش همون میشه؟؟
2)من هممه مدارگو دارم به جز مدرک مربوط به طرح.چون طرح ما اجبارب نیست و موقع ثبت نام خم مدرکی ندادم..البته توفق طرح زدم که نامه ش تو بیمارستتن محل طرحمه که الان ممی تونم ببرم.چون تو شهر خودمونه و 1400 کیلومتر ازم دوره.یعنی برای رشته بدون طرح اجباری هم لازمه؟؟
3)این قضیه گواهی محضری چیهههههه؟؟؟؟؟؟؟؟برای خوابگاه لازمه؟؟بابام جان من اینجا ضامنم کجا بوده آخههههه؟؟؟؟
4 )اینکه آدم گواهینامه موقت داره یعنی با دانشگاهش تسویه حساب کرده دیگه.مگه نههه؟؟؟؟

5)ریز نمراتو نداشته باشیممم بدبختتتتت میشیم؟؟؟
6)اگع مدارکمون کامل نباشه ولی سوگند یاد کنیم در اولین فرصت ممکن ببریم بدیم،میشهههه؟؟؟؟؟
بچه ها خیلی ممنونتون میشم کمکم کنید:((((((
؟؟
سلام دوستم.
واسه یزد اره همون تاریخ برو میدون باهنر چیزی هم کم و کاستی داشتی بعدا میاری زیاد گیر نمیدن.
طرحت اگه اجباری نیست پس لازم نیست چون معنی نداره که!
گواهی محضری واسه وام و خوابگاه هست. اگه این دو تا را میخوای باید گواهی ببری اونم من خودم بعدا بردم. ضامن هم یه بازنشته یا هر کسی دیگه میتونه باشه کسی که بتونن از حقوقش بردارن دی:
از نظر ما اره.چون اگه از صندوق رفاه تسویه نکنی گواهی که نمیدن این خودش دلیلی بر اینه که شما طرح ندارین یا نیازی نیست. چون بدون طرح گواهی نمیدن. اره ولی برای محکم کاری برگه تسوی یا قسط بندی پیشت باشه
ریزنمراتو خود دانشگاه ها می فرستن فقط شما باید پیگیری کنید مثلا واسه من تو این یزد درس لحظات اخر فارغ التحصیلیم اومد.
اره بابا یزد سخت نمیگیره حتی من خودم معافیت از تحصیلیم نداشتم بعد دو سال بردم زیاد نگران نباش.

elmi

New member
سلام دوستان کسی اطلاع داره اگه از مقطع ارشد روزانه انصراف بده جریمه مالی میشه یانه؟:33:

فیندیخ

New member
وآیییییی دوسسسسسسسست جونم یه دنیا ممنونممممم ازتتتتت:*:*:*خیالمو راحت کردی:*:*فقط دانشگاه تبریز برگه تسویه اینها هیچچی بهمون نداد.فقط گواهینامه موقت تحصیلی...ولی اگه گیر بدن آبان که قراره برم براشون میارم.بازم ازت ممنونم.خیلی استرس گرفته بودممم:*:*

aaaa

New member
وآیییییی دوسسسسسسسست جونم یه دنیا ممنونممممم ازتتتتت:*:*:*خیالمو راحت کردی:*:*فقط دانشگاه تبریز برگه تسویه اینها هیچچی بهمون نداد.فقط گواهینامه موقت تحصیلی...ولی اگه گیر بدن آبان که قراره برم براشون میارم.بازم ازت ممنونم.خیلی استرس گرفته بودممم:*:*

از قضا دانشگاه قبلیم هم تبریز بود!!!!!
می فرستن نگران نباش ولی به خودتون چیزی نمیدن

bacillus.bs

New member
سلام دوستم.
واسه یزد اره همون تاریخ برو میدون باهنر چیزی هم کم و کاستی داشتی بعدا میاری زیاد گیر نمیدن.
طرحت اگه اجباری نیست پس لازم نیست چون معنی نداره که!
گواهی محضری واسه وام و خوابگاه هست. اگه این دو تا را میخوای باید گواهی ببری اونم من خودم بعدا بردم. ضامن هم یه بازنشته یا هر کسی دیگه میتونه باشه کسی که بتونن از حقوقش بردارن دی:
از نظر ما اره.چون اگه از صندوق رفاه تسویه نکنی گواهی که نمیدن این خودش دلیلی بر اینه که شما طرح ندارین یا نیازی نیست. چون بدون طرح گواهی نمیدن. اره ولی برای محکم کاری برگه تسوی یا قسط بندی پیشت باشه
ریزنمراتو خود دانشگاه ها می فرستن فقط شما باید پیگیری کنید مثلا واسه من تو این یزد درس لحظات اخر فارغ التحصیلیم اومد.
اره بابا یزد سخت نمیگیره حتی من خودم معافیت از تحصیلیم نداشتم بعد دو سال بردم زیاد نگران نباش.

گواهي محضري از كجا بايد بگيريم؟
توي مدارك لازم براي ثبت نام دانشگاه شيراز چيزي ننوشته بود!!!

فیندیخ

New member
چهههه جالببب...چه شباهتی داریما.اگه رشته هامون هم یکی بود دیگه خیلی خیلی باحال میشد.بازم ممنون عزیزم...ایشالللله خبر قبولی دکتراتو بشنویم

aaaa

New member
گواهی محضری را تو این دفترخونه ها که مثل قارچ تو همه جای شهر هستن.
شناسنامه و کارت ملی خودتون و ضامن + فرمی که دانشگاه تو سایتش قرار داره را پر کنید
سپس هر دو تاشو ببرین دفترخونه بقیه کاراشو خودشون بلدن.
فقط: حضور خودتون و ضامن برای امضای سند الزامی است. به اون خاطر قبل اینکه برید به محل تحصیلتون تو همون شهر خودتون کارشو ردیف کنید تا بعدا مجبور نشین دوباره برگردین

mehrsan

New member
باسیل جونم شیراز میگه تعهدی در قبال ارایه خوابگاه نداریم واسه همین تعهد محضری نخواستن...:smiliess (12):

bacillus.bs

New member
مهرسان ولي ميگند ميدند
يكم شايد اذيت كنند ولي ميدند
حالا نمي دونم راسته يا نه
اخه توي سايت دانشگاه زده براي هيچ مقطع تحصيلي تعهدي نداره
اخه مگه ميشه
تازه يكي از بچه ها ميگفت خوابگاه مربوط به مراحل بعد از ثبت نام هست

mehrsan

New member
مهرسان ولي ميگند ميدند
يكم شايد اذيت كنند ولي ميدند
حالا نمي دونم راسته يا نه
اخه توي سايت دانشگاه زده براي هيچ مقطع تحصيلي تعهدي نداره
اخه مگه ميشه
تازه يكي از بچه ها ميگفت خوابگاه مربوط به مراحل بعد از ثبت نام هست
باسیل جونم امیدوارم بدن..اگه هم ندادن مطمینن فقط واسه ترم 1 هستش

bacillus.bs

New member
ازشون ميگيريم يعني چي كه نميدند
مهرسان ثبت نام اينترنتي رو كي انجام ميدي؟

mehrsan

New member
ازشون ميگيريم يعني چي كه نميدند
مهرسان ثبت نام اينترنتي رو كي انجام ميدي؟

امروز دیگه انجامش میدم..واسه مدرک هم میخوام همون فرم شماره 2 سازمان سنجش رو بزارم که تایید کرده فارغ التحصیلی رو با معدل..

aaaa

New member
امروز دیگه انجامش میدم..واسه مدرک هم میخوام همون فرم شماره 2 سازمان سنجش رو بزارم که تایید کرده فارغ التحصیلی رو با معدل..
این فرم دو کجای دفترچه سنجش هستش؟ همون که خودمون پر کردیم و دادیم به دانشگاه؟!!

بالا