زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bittta

New member
بچه ها منم واقعا ناراحت شدم:sadsmiley:....اما راوی جون راست میگه ..همه چیز تو دانشگاه وزارت بهداشت خلاصه نمیشه:dadad4:

آخرین ویرایش:

rawy

New member
گاهی گمان نمی کنی و می شود
گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی استجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت یار نمی شود
گاهی تمام شهر گدای تو می شود

ainazhz

New member
بچه ها من فکر کنم ایلین الان ناراحت باشه ...:sadsmiley: اخه اگر خوشحال بود میومد
کاش ندونه
راوی از فانوسی خبر بگیر

Aye

New member
کم کم دارم برا آیلین نگران میشم هاااا
خدایا قبول شده باشه

mosaffa7

New member
سلام دوستان
من الان رسیدم و نتایج رو دیدم
هنوز نوشته های قبلیتون رو نخوندم بجز چند صفحه آخر رو...
به بیتا جان تبریک ویژه میگم ولی بیش از اینکه خوشحال باشم جهت قبولی خودم ناراحتم از قبول نشدن دوستان عزیزی که ندیدمشون ولی برام خیلی عزیزن... تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که یه خسته نباشید جانانه به همه ی دوستانی که این همه مدت با هم بودیم بکنم، همه تلاش کردیم، همه استرس و فشار رو متحمل شدیم، همه سختی کشیدیم، همه به هم کمک کردیم...حالا هم یه عدد و رتبه نمیتونه از ارزش و عمق صمیمیت ما کم کنه...امیدوارم همه؛ چه اونایی که قبول شدن و چه نشدن همیشه شاد و سالم باشن
با تقدیم احترام به همه ی دوستان:riz304:

parand

Well-known member
ایلین نمیاد.......
الی و جناب مصفا هم که هستن جواب نمیدن.........:sadsmiley:

rawy

New member
بچه ها من فکر کنم ایلین الان ناراحت باشه ...:sadsmiley: اخه اگر خوشحال بود میومد
کاش ندونه
راوی از فانوسی خبر بگیر

فانوسی داره می ره کافی نت
ولی گفت اون دوستش که میانگینش از خودش بالاتر بوده قبول نشده :sadsmiley:

Aye

New member
ایه همه قبولیم چیه. شما که قبول شدی تهران . برو . از دست نده .

- - - Updated - - -

بارلی جون متاسفم . :14:
آیناز من درباره می خونم آخه 1 سال مرخصی بی حقوق می گبرم تهران رو می رم ولی فقط یه اصرار شوهرم

ainazhz

New member
سلام دوستان
من الان رسیدم و نتایج رو دیدم
هنوز نوشته های قبلیتون رو نخوندم بجز چند صفحه آخر رو...
به بیتا جان تبریک ویژه میگم ولی بیش از اینکه خوشحال باشم جهت قبولی خودم ناراحتم از قبول نشدن دوستان عزیزی که ندیدمشون ولی برام خیلی عزیزن... تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که یه خسته نباشید جانانه به همه ی دوستانی که این همه مدت با هم بودیم بکنم، همه تلاش کردیم، همه استرس و فشار رو متحمل شدیم، همه سختی کشیدیم، همه به هم کمک کردیم...حالا هم یه عدد و رتبه نمیتونه از ارزش و عمق صمیمیت ما کم کنه...امیدوارم همه؛ چه اونایی که قبول شدن و چه نشدن همیشه شاد و سالم باشن
با تقدیم احترام به همه ی دوستان:riz304:
ااا چه حلال زاده
دکتر مصفا تبریک میگم خیلییییییییییییییییییییییییییییی همیشه موفق باشین

کجا قبول شدین؟

ainazhz

New member
آیناز من درباره می خونم آخه 1 سال مرخصی بی حقوق می گبرم تهران رو می رم ولی فقط یه اصرار شوهرم
افرین برو حتما . مطمئن باش بری تهران اینقدر درس داری که دیگه بیخیال کنکور میشی... اونجا هم موفقی .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا