زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fanoosi

New member
می دونم عزیزم . این روزا واقعا سخت میگذره و همچین پست هایی هم واقعا ادم وبه استرس می اندازه ... برای ما که با 2شماره بالا یا پایینترممکنه شانسمون واز دست بدیم هر خبر تازه ای نفسگیره...
عزییییییییزم که سمت معاونی رو از ان خودت کردی. یواشکی تبریک من و داشته باش...:smilies-azardl (113

منم مثل خودت مرزی ام (لب مرزم....منظورم خدای نکرده اختلال شخصیت مرزی نیستااااا!!!:25r30wi:)
ممنون....منم یواشکی تشکر میکنم...فقط به گوش راوی نرسه که اگه برگرده حتما گوشمو می پیچونه!:25r30wi::smiliess (3):

fanoosi

New member
چشم.خدایی اگه آدم به یکی از بزرگترین اهدافش برسه ی شیرینی پزه رابندازه همرو شیرینی بده بازم کمه.بوقتش میگم آدرسو بفرستید پست کنم

آخ جوووووووووووووونمی:4d564ad6:
بچه ها همگی آدرس ها روی میز لطفا...:25r30wi: من که تک خور نیستم جناب یزدان!!:25r30wi:

fanoosi

New member
هیچ الگوی خاصی وجود ندارهخ.ممکنه ی سالی همه حساس باشن و بخوان زود بیان تو سیستم و ی سالی همه بیخهیال
من دونفرو میشناسم از بچه های خودمون که حدودآ رتبشون15 میشه و توسیستم نیومدن.درکل بین 0 تا 50 بعید میدونم بیشتر لز 10 نفر باشن.امسال گروه ما برخلاف سال گذشته خیلی تو سایت فال بودن و بیشتر نفرات اصلی با سایت در ارتباط بودن و با سیستم هم آشنا هستن(به این میگن دیدن نیمه پر لیوان)

کدوم بچه ها؟!!!
لو بدین لطفا!!!:New (6):

fanoosi

New member
گنجشک دوس میدارم....
(مخصوص راوی جونم...چون میدونم گنگش دوس داره!! اصلا هم نمیخوام منو معاونش کنه هااااااااااا:25r30wi::25r30wi:)

bahram-68

New member
بچه ها کلید نهایی چرا تو سایت سنجش پزشکی نیست؟جاش کلید اولیه اس
یعنی میخوان دوباره تغییر بدند؟

yazdan

New member
بچه ها کلید نهایی چرا تو سایت سنجش پزشکی نیست؟جاش کلید اولیه اس
یعنی میخوان دوباره تغییر بدند؟

نه بدون شک ی نقص مدیریتیه.تغییری درکار نخواهد بود. حتی اگه براشون محرض بشه هم ایتکارو نمیکنن.اگه کلیدو لازم داری از سایت علوم پزشکی هم میتونی بگیریش

آخرین ویرایش:

yazdan

New member
گنجشک دوس میدارم....
(مخصوص راوی جونم...چون میدونم گنگش دوس داره!! اصلا هم نمیخوام منو معاونش کنه هااااااااااا:25r30wi::25r30wi:)

بیش از اونچه که فکرشو بکنی این تصویر برای من تاثیر گذار بود.تصادفآ همین الان داشتم سر همین موضوع باکسی بحث میکردم.الان شکستش میدم

aylinn

New member
سلام فانوسی عزیزم خوبی؟
توی تاپیک تخمین رشته دیدم بچه ها گفته بودن که رتبه اصلی با رتبه تخمین متفاوته. صفحه 16 تاپیک و ببین ... امیدوارم اینطوری نشه :sad:

سلام بارلی جانمسلما رتبه تخمین رتبمون با رتبه اصلیمون متفاوتخواهد بود چون همه افرادی که تو کنکور شرکت کردن تو تخمین رتبه که شرکت نکردن مثلا تو رشته ما فقط97 نفر تو تخمین رتبه شرکت کردن که البته به جز کسانی که خوب کنکور دادن منتهی ازاین سایت مطلع نبودن اکثر کسانی که تو تخمین رتبه شرکت کردن احتمال قبولیشون روبالا میدیدن.بنابراین کسانی که تو تخمین رتبه رتبشون بالای30 هست رتبه اصلیشون 2 برابر یا نزدیک به دو برابر خواهد شد . رتبه کسانی که توتخمین رتبه بین 10 تا 30 هستن حدودا 10 الی 20 نفر اضافه میشه و رتبه کسانی که توتخمین رتبه تک رقمی بودن به احتمال زیاد تک رقمی باقی میمونه یا حداکثر تا 15میشه.رتبه من پارسال تو تخمین رتبه 70 بود و رتبه اصلیم 120 شد.به هر حال امیدوارم رتبه های امسالمون به رتبهتخمین رتبمون نزدیک تر باشه.

YekRaha

New member
پارسال تخمین رتبه خیلی خوب عمل کرد....مثلا من توی تخمین رتبه 6 بودم و رتبه ی اصلیم هم 7 بود .... برای بقیه ی بچه های کلاسمون هم همینطور بود

aylinn

New member
پارسال تخمین رتبه خیلی خوب عمل کرد....مثلا من توی تخمین رتبه 6 بودم و رتبه ی اصلیم هم 7 بود .... برای بقیه ی بچه های کلاسمون هم همینطور بود

سلام
خوب بله در مورد کسانی که تک رقمی هستن رتبه تخمین رتبشون به رتبه اصلیشون خیلی نزدیکه ولی هر چی که رتبه بالاتر میره فاصله بین رتبه اصلی با رتبه تخمینی بیشتر میشه.

بارلی

New member
سلام بارلی جانمسلما رتبه تخمین رتبمون با رتبه اصلیمون متفاوتخواهد بود چون همه افرادی که تو کنکور شرکت کردن تو تخمین رتبه که شرکت نکردن مثلا تو رشته ما فقط97 نفر تو تخمین رتبه شرکت کردن که البته به جز کسانی که خوب کنکور دادن منتهی ازاین سایت مطلع نبودن اکثر کسانی که تو تخمین رتبه شرکت کردن احتمال قبولیشون روبالا میدیدن.بنابراین کسانی که تو تخمین رتبه رتبشون بالای30 هست رتبه اصلیشون 2 برابر یا نزدیک به دو برابر خواهد شد . رتبه کسانی که توتخمین رتبه بین 10 تا 30 هستن حدودا 10 الی 20 نفر اضافه میشه و رتبه کسانی که توتخمین رتبه تک رقمی بودن به احتمال زیاد تک رقمی باقی میمونه یا حداکثر تا 15میشه.رتبه من پارسال تو تخمین رتبه 70 بود و رتبه اصلیم 120 شد.به هر حال امیدوارم رتبه های امسالمون به رتبهتخمین رتبمون نزدیک تر باشه.
سلام ایلین عزیزم . مرسی از توضیحی که گذاشتی... با این حساب بهتره برم دنبال همون کارهای پذیرش ... واقعا حوصله درس خواندن برای سال دیگه را ندارم...:13:

aylinn

New member
سلام ایلین عزیزم . مرسی از توضیحی که گذاشتی... با این حساب بهتره برم دنبال همون کارهای پذیرش ... واقعا حوصله درس خواندن برای سال دیگه را ندارم...:13:

بارلی جون تا نتایج نیومده چیزی مشخص نیست انشالله که قبولی.

aylinn

New member
خواب دیدم دانشگاه قبول نشدم نه علوم نه بهداشت...
bc2.gif
نوشته بود شما اصلا انتخاب شهر نکرده بودین ......
be9.gif
واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی چه خوواب بدی بود .. واسه هیچ کس پیش نیاد
bf1.gif
آیناز جون منم با فانوسی جون موافقم
تعبیر خوابت برعکسه یعنی تو هر دو قبولی .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا