زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ainazhz

New member
سلام به همه دوستان
خوبید همه؟میبینم که انجمنو مجبور کردید سروراشو تغییر بده از بس که تند پیش میرید
امیدوارم همه خوب باشید.طاعات اون دسته ز دوستان که روزه هستند هم قبول باشه
بچه ها با دیدن روند پیش رفتن این تاپیک و سایر شبکه های اجتماعی این سوال ذهنمو مشغول کرده که چی باعث میشه برخلاف دنیای مادی که روابط روز بروز کمتر و مصنوعی تر میشه روابط کاربران این شبکه ها هرروز داره گسترده تر میشه؟
آیا بزودی شاهد این هستیم که دیگه کسی با کسی دست نده؟کسی تو خیابون با کسی سلام و احوالپرسی نکنه؟

به به جناب یزدان.. خوبین؟ اقا پس این عکسی که هی میگین با لباس کار بزارم کو پس؟ بزارین دیگه. شک و شبه ها رو برطرف کنین :tonguesmiley:

yazdan

New member
به به جناب یزدان.. خوبین؟ اقا پس این عکسی که هی میگین با لباس کار بزارم کو پس؟ بزارین دیگه. شک و شبه ها رو برطرف کنین :tonguesmiley:

حالا بعدآ تو کتاب زندگینامم میذارمش.بذارید اون تصویری که ازمن با کت و شلوار دارید خراب نشه:smiliess (8):

mosaffa7

New member
این هم برای راوی عزیز:

شنیده ها: تیم اقتصادی آقای روحانی در حال بررسی تک نرخی کردن ارز در محدوده قیمتی 3100 تومان هست.

بیشترین دلیل برای تک نرخی کردن قیمت روی 3100 ، حمایت از صادرات است.

rawy

New member
این هم برای راوی عزیز:

شنیده ها: تیم اقتصادی آقای روحانی در حال بررسی تک نرخی کردن ارز در محدوده قیمتی 3100 تومان هست.

بیشترین دلیل برای تک نرخی کردن قیمت روی 3100 ، حمایت از صادرات است.

مرسییییییییییییییییییییییییییییی
:thumbsupsmileyanim:
57021_LaieA_009.gif
2uge4p4.gif
19.gif

rawy

New member
اینو قبلا گذاشته بودم ولی چون خودم همین الان داشتم از خوندنش احساس آرامش می کردم
و برای تشکر, دوباره سرچ کردم و پیداش کردم
تمیرین نیروی حال
:rose:

rawy

New member
جای پرند خالی هر روز این موقع بود

بیتای عزیزم هرچند همیشه مثله میگ میگ زودی می اومد و می رفت, ولی خیلی وقته نیومده

ainazhz

New member
جای پرند خالی هر روز این موقع بود

بیتای عزیزم هرچند همیشه مثله میگ میگ زودی می اومد و می رفت, ولی خیلی وقته نیومده
سلام راوی جونم . خوبی؟:(40):
پرند کجایی ؟ چرا نیستی؟ دیشبم نبودی
:21:

شفيع

New member
بچها الان چن بار كتابارو دور كردين؟اوناييكه امسالم قبول نشدن يا منظورم پارساله ها اونارم ميگم

eliii

New member
شیرینی های الی جوووون که نرسید.... این شرینی خوشگلا تقدیم به فانوسی جونم
http://meme.zenfs.com/u/e4ae83c1f6abfc86c48a677ea1c4ca920b8b5b33.jpeg

http://www.sooran.com/learn/cooking/image-cooking/شیرینی-اتابکی-.jpg

ای واااااای ببخشید همه شیرینی ها خودم خوردم که یه وقت مسموم نباشه ، اصلااااااا دوست ندارم برای شما ناراحتی کسالتی پیش بیاد ولی همه رو خوردم و سالم بود خیالتون راحت

rawy

New member
بچها الان چن بار كتابارو دور كردين؟اوناييكه امسالم قبول نشدن يا منظورم پارساله ها اونارم ميگم

ما خرداد امتحان دادیم, نتیجه ها هم شهریور میاد
هنوز قبولی ها مشخص نیست, هرچند هرکسی تقریبا خودش می دونه چی کار کرده و قبولی ها که خیالشون راحته و قبول نشده ها هم کم کم شروع کردن به خوندن, اما هنوز منسجم و با برنامه نیست و تو این ماه هم خیلی نمی شه درس خوند

rawy

New member
شیرینی های الی جوووون که نرسید.... این شرینی خوشگلا تقدیم به فانوسی جونم
http://meme.zenfs.com/u/e4ae83c1f6abfc86c48a677ea1c4ca920b8b5b33.jpeg

http://www.sooran.com/learn/cooking/image-cooking/شیرینی-اتابکی-.jpg

ای واااااای ببخشید همه شیرینی ها خودم خوردم که یه وقت مسموم نباشه ، اصلااااااا دوست ندارم برای شما ناراحتی کسالتی پیش بیاد ولی همه رو خوردم و سالم بود خیالتون راحت

:25r30wi: خسته نباشی واقعاااااااا, شرمندمون کردی انقد زحمت کشیدی
سلام الی جون خوبی

eliii

New member
سلاااام راوی عزززیزم ببخشید. داشتم صفحات قبلی رو میخوندم متوجه نشدم . تا باشه ازین زحمتا باورررر کن

rawy

New member
منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمت شکری واجب
از دست و زبان که برآید
کز عهده شکرش به در آید

rawy

New member
وقتی فردی برای تشخیص یا درمان بیماری‌ به یکی از مراکز درمانی مراجعه می‌کند، پزشکان و متخصصان زیادی آنجا حضور دارند تا به کمک آنها هر چه زودتر و بهتر مشکل بیمار برطرف شود.

در این میان، اما در اغلب موارد جای روان شناسان و روانپزشکان خالی است. انگار هیچ کس به این مساله فکر نمی کند و حضور چنین افرادی را ضروری نمی داند؛ تفاوتی هم ندارد، نه بیماران به فکر کمک گرفتن از این افراد متخصص هستند و نه دیگر اعضای کادر درمانی.

این موضوع بویژه زمانی که قرار است خبر ابتلا به بیماری ای دشوار و ناراحت کننده به فرد بیمار و خانواده اش گفته شود، اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

چراکه در این شرایط روان شناسان یا روانپزشکان نیز باید حضور داشته باشند تا هیجانات منفی بیمار را تشخیص و البته آنها را کاهش دهند.

از طرف دیگر، این متخصصان بهتر از هر فرد دیگری می توانند شرایط روحی بیمار را ارزیابی کنند و با در نظر گرفتن آن، مرحله به مرحله و قدم به قدم پیش بروند.

علاوه بر این، در این گروه از بیماران ممکن است رفتارهایی غیرقابل پیش بینی نیز بروز کند که در چنین شرایطی فرد روان شناس یا روانپزشک است که باید با تسلط کافی و آمادگی لازم با بیمار روبه رو شود.

با وجود این، متأسفانه هم اکنون در کشور ما خیلی به این موضوع اهمیت داده نمی شود و روان شناسان یا روانپزشکان جایی میان اعضای کادر درمانی ندارند بنابراین بد نیست خود بیماران یا اعضای خانواده شان به فکر باشند و به موقع از این متخصصان کمک بگیرند.

یادمان نرود با نادیده گرفتن صورت مسأله و انکار وجود بیماری هیچ چیز حل نمی شود؛ فقط باید راه حل مناسب را برای این مشکل پیدا کنیم.

از طرف دیگر، زمانی که بیمار از این افراد متخصص کمک می گیرد و به شیوه ای مناسب با بیماری اش برخورد می کند، کیفیت زندگی او نیز افزایش خواهد یافت و چه بهتر خواهد بود اگر سال های پس از تشخیص بیماری با انگیزه کافی و امیدواری سپری شود.

ghasedak69

New member
بچه ها من از ظهر یه سرگیجه شدیدددددددددددددددددی گرفتم تو عمرم سابقه نداشته...:sad::33:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا