زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
سلام راوی جونم خوبی؟
ممنوووووووووونم سلامت باشی
طاعات شما هم قبول حق باشه و حسابی محتاجم به دعا
آره دانلودشون کردم خیلی باحاله مگه نه؟
الان دارم وسایلمو جمع میکنم برم ولایت...شاید اونجا هم دسترسی به نت داشتم...
مراقب خودت باش عزیزم

آره سریال خوبیه, اما قسمت های اولش خیلی بیشتر منو به وجد میاورد کم کم که داره پیش می ره داره موضوعات تکراری و خسته کننده می شه, هرچند به هر حال جنبه آموزشیش برای ما عامل مهمیه
تازه اومده بودی که :sad:
خوش بگذره بهت یه عاااااااااالمه :smiliess (10)::rose::heart:

yazdan

New member
بچه ها بنظرتون من اگه بخوام آمارو همچین کاربردی یاد بگیرم بهترین رویه چی میتونه باشه؟
خودم فکرمیکنم چون دلاورو قبلآ خوندم و جزواتی مرتبط با اون دارم اول اونو بخونم و بعد برم سراغ کتاب درسنامه جامع آمار زیستی از نشر جامعه نگر و اگع عمری موند کتابای منبع رو بخونم.نظرتون چیه؟اصلآ عمرم به این کتابا کفاف میده؟آیا این ره که میروم به ترکستان نیست؟

hamidehjoon

New member
سلام سلام سلام.نماز و روزه هاتون مقبول خدا.
(نامه ای از یک پدر به دخترکش

دخترکم
برای کسی که برایت نمیجنگد نجنگ....

چرا اشکهایت را هر روز پاک کنی....
کسی که باعث گریه ات میشود را پاک کن...

دخترکم
به سوی کسی که ناز میکند دست نیاز دراز نکن...
بیاموز این تو هستی که باید ناز کنی....

دخترکم
تو زیباترینی... .
همیشه با این باور زندگی کن...
خودت را فراموش نکن...

شاید گریه یا خنده ات برای بعضی ها بی ارزش باشد....
اما به یاد داشته باش ، کسانی هستند که وقتی میخندی جان تازه میگیرند....

دخترک من!
هیچگاه برای شروع دوباره دیر نیست....

اشتباه که کردی برخیز....
اشکالی ندارد ، بگذار دیگران هر چه دوست دارند بگویند.....

خوب باش
ولی
سعی نکن این را به دیگران بفهمانی که اگر کسی ذره ای شعور داشته باشد ، خاص بودنت را در مییابد....

زمستان است....
زیاد میشنوی هوا دو نفره است!
به درک که دو نفره است تنها قدم زدن دنیای دیگری دارد..

دخترکم
شاید شاهزاده را همه بشناسند اما
باور داشته باش که برای پدرت تو ملکه هستی.

گریه کرده ای؟
رنج کشیده ای؟
سرت کلاه رفت؟
اذیتت کرده اند؟

عیبی ندارد....
نگذار تکرار شود.تکرار دردناکتراست.

rawy

New member
بچه ها بنظرتون من اگه بخوام آمارو همچین کاربردی یاد بگیرم بهترین رویه چی میتونه باشه؟
خودم فکرمیکنم چون دلاورو قبلآ خوندم و جزواتی مرتبط با اون دارم اول اونو بخونم و بعد برم سراغ کتاب درسنامه جامع آمار زیستی از نشر جامعه نگر و اگع عمری موند کتابای منبع رو بخونم.نظرتون چیه؟اصلآ عمرم به این کتابا کفاف میده؟آیا این ره که میروم به ترکستان نیست؟
آره موافقم :rolleyessmileyanim:
نه این راهی که می ری می ره در خونه فروید

yeganehh

New member
خودم فکرمیکنم چون دلاورو قبلآ خوندم و جزواتی مرتبط با اون دارم اول اونو بخونم و بعد برم سراغ کتاب درسنامه جامع آمار زیستی از نشر جامعه نگر و اگع عمری موند کتابای منبع رو بخونم.نظرتون چیه؟اصلآ عمرم به این کتابا کفاف میده؟آیا این ره که میروم به ترکستان نیست؟[/QUO

اقای یزدان کتاب مرور جامع امار زیستی نشر جامعه نگر برای امار کنکور بسیار عالیه..برای خواندن امار باید تست زیاد زد.و به نظر من حتما باید حداقل 3بار مرور بشه..

hamidehjoon

New member
سلام بچه ها نماز و روزه هاتون قبول
تابستون شد و تاپیک هنوزم خلوته.البته میدونم همه سرشون شلوغه.منم این مدت درگیرم و سرم شلوغه.
هدف اینجا اومدن و دور همی نیست هدف اینه از حال هم باخبربشیم و اگه مشکل یا سوالی داریم مطرح کنیم کمک کنیم و کمک بگیریم
منم حقیقتا بیشتر از این نمیتونم بیام شاید بعد از این خیلی کمتربیام پیشاپیش از راوی جان مدیرعزیزمون عذرمیخام
امیدوارم روزگارتون خوش باشه و به آرزوهای قشنگتون برسید براتون آرزوی بهترین ها رو دارم

rawy

New member
سلام بچه ها نماز و روزه هاتون قبول
تابستون شد و تاپیک هنوزم خلوته.البته میدونم همه سرشون شلوغه.منم این مدت درگیرم و سرم شلوغه.
هدف اینجا اومدن و دور همی نیست هدف اینه از حال هم باخبربشیم و اگه مشکل یا سوالی داریم مطرح کنیم کمک کنیم و کمک بگیریم
منم حقیقتا بیشتر از این نمیتونم بیام شاید بعد از این خیلی کمتربیام پیشاپیش از راوی جان مدیرعزیزمون عذرمیخام
امیدوارم روزگارتون خوش باشه و به آرزوهای قشنگتون برسید براتون آرزوی بهترین ها رو دارم

سلام حمیده جون, عبادت های شمام قبول حق
تیم پارسال می شه گفت تقریبا از هم پاشیده, هرکی رفته پی کار خودش, البته امکان داره که دوباره یه سری از بچه های جدید و قدیمی دور هم جمع بشن ولی اون اتفاق یکبار بود و دیگه نمی افته, همون پارسال که همه میومدن کلی برنامه ریختیم واسه تابستون, فیلم, خوندن زبان, مقاله و ... که هیچکدوم پیش نرفت, فقط تاپیک فیلم به لطف فانوسی جون بد نبود که امیدوارم وقتی برگرده زمان داشته باشه که ادامه بدیم
ایشالا بچه ها هرجا هستند و به هرکاری مشغول شاد و سلامت باشن, عذرخواهی نیاز نیست عزیزم, منم دلم براتون تنگ می شه, فقط گه گاهی هم شده اقلا سر بزنید
:rose::28:

sepideeee

New member
بچه ها اینجا کسی از رشته ی روان پرستاری خبر داره؟؟ اینکه چه درسایی تدریس میشه .؟؟ چه وظایفی بر عهدشون هست و غیره ؟؟؟

ghasedak69

New member
سلاااااااااااااام به همگی
طاعات تون قبول
دلم براتون خیلی تنگ شده... اینقدر حس خوبیه مثل پارسال هر وقت سایت رو باز کنی چندین صفحه نخونده داشته باشی

ghasedak69

New member
راوی جون و بقیه دوستانی که کنکور شرکت کردید چطور بود امسال؟؟؟
سوالات ، شرکت کننده ها و....؟؟؟

ghasedak69

New member
الییییییییییییی ، آیلین ، 123 و.... لااقل بیاید آواتارتون رو ببینیم و برید. دلمون براتون تنگ شده
برا رنگی رنگی نوشتن تون.... برا شکلک های قشنگ تون و برای همه با هم بودن هامون

rawy

New member
سلاااااااااااااام به همگی
طاعات تون قبول
دلم براتون خیلی تنگ شده... اینقدر حس خوبیه مثل پارسال هر وقت سایت رو باز کنی چندین صفحه نخونده داشته باشی

سلام قاصدک جووووونم خوبی؟؟؟؟ :28:
عبادت های شما هم قبول باشه
خسته نباشی امتحانا تموم شدن؟
دیگه مثل پارسال نمی شه ولی خوشحالم که اومدی
مربا بده باباااااااااااااا :heart:

rawy

New member
راوی جون و بقیه دوستانی که کنکور شرکت کردید چطور بود امسال؟؟؟
سوالات ، شرکت کننده ها و....؟؟؟

کنکور امسال سخت تر از پارسال بود, فقط به نظرم درس شخصیت آسون تر از بقیه بود, اما با این حال هر سال که می گذره سطح بچه ها بالاتر می ره و این به معنی پایین تر بودن چشمگیر میانگین نسبت به پارسال نیست
من آمار نخوندم , زبانم خراب کردم, تو بقیه درس ها هم هر کدوم بعد از اومدن کلیدها یکی یه دونه از جواب هام غلط شد و نمره مو کشید پایین, که مثل پارسال احتمالا با اعتراض هم به جایی نخواهد رسید, این تو بهداشت باب شده دیگه
نمره کل من 190 شد, که معمولا بالای 200 احتمال قبولی تهران داره, منم که شهرستان نمی زنم
اما دوستایی که درصدهاشون رو گذاشتن و چند نفری که از بیرون شنیدم بالاترین نمره کلی که تا به حال گزارش شده روی حدود 240 - 250 هست گویا
هفته دیگه مثل امروز احتمالا رتبه ها مشخص می شه, چون امسال گفتند اول رتبه اعلام می کنیم بعد دانشگاهتون رو انتخاب کنید, دیگه منتظر اون روز هستند بچه ها البته :smiliess (3):

rawy

New member
الییییییییییییی ، آیلین ، 123 و.... لااقل بیاید آواتارتون رو ببینیم و برید. دلمون براتون تنگ شده
برا رنگی رنگی نوشتن تون.... برا شکلک های قشنگ تون و برای همه با هم بودن هامون

دیگه نمیان :sadsmiley:
خبر داری پرندی عقد کرده؟ :4d564ad6:

ghasedak69

New member
دیگه نمیان:
خبر داری پرندی عقد کرده؟ :4d564ad6:

راست می گی.... آخ جوووون:4d564ad6::4d564ad6: انشالله به زودی قسمت بقیه دوستان هم بشه

انشالله شما هم قبول میشی... واقعا شهرستان رو اصلا نمی زنی؟؟؟ حیفه راوی جووون

parand

Well-known member
تایپک مورد علاقه ی من چقد سوت و کور شده:sad:
اگه نت داشتم هر روز میومدم اینجا پست میذاشتم

hamidehjoon

New member
تایپک مورد علاقه ی من چقد سوت و کور شده:sad:
اگه نت داشتم هر روز میومدم اینجا پست میذاشتم

سلام به عروس خانوم تاپیک
بی وفا دیگه دوستمون نداری؟
از من به اینترنت :هر چه سریعتر برو در جوار پرند مقیم شو تا هر روز بیاد اینجا , زود زود زود

hamidehjoon

New member
ﭘﺮﻭﻓﺴﻮﺭ ﻣﺠﯿﺪ ﺳﻤﯿﻌﯽ :

ﺁﺩﻡ ﻣﺬﻫﺒﯽ ﺍﯼ ﻧﯿﺴﺘﻢ ﺍﻣﺎ
ﺍﺯ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ، ﭘﺎﯾﺒﻨﺪ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ، ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ
ﺍﺯ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﺑﻪ ﭼﺎﻟﺶ ﻣﯽ ﮐﺸﻨﺪ، ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ
ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﻭ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺍﺭﺯﺷﯽ ﻗﺎﺋﻞ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ
ﻓﺮﯾﺐ ﻇﺎﻫﺮ ﺭﻭﺷﻨﻔﮑﺮﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﻧﺨﻮﺭﯾﺪ
ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻭ ﻋﻘﻞ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻗﺒﻮﻝ ﺩﺍﺭﻧﺪ
ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ، ﻫﯿﭻ ﻣﯽ ﭘﻨﺪﺍﺭﻧﺪ
ﺍﯾﻨﺎﻥ ﺑﻪ ﻋﺸﻖ ﻧﯿﺰ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ
ﭼﺮﺍ ﮐﻪ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ ....
ﺁﺩﻡ ﻣﺬﻫﺒﯽ ﺍﯼ ﻧﯿﺴﺘﻢ
ﺍﻣﺎ
ﺍﺯ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺣﺪ ﻣﺬﻫﺒﯽ ﺍﻧﺪ، ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ
ﺍﺯﻫﺮ ﺩﯾﻦ ﻭ ﺁﺋﯿﻨﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﺷﺪ
ﺍﺯ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺁﺋﯿﻦ ﻣﺬﻫﺐ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺭﺍﻩ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻣﯿﺪﺍﻧﺪ، ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ
ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻏﯿﺮ ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﻭ ﻫﻢ ﮐﯿﺸﺎﻧﺸﺎﻥ، ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﮐﺎﻓﺮ ﻣﯽ ﺍﻧﮕﺎﺭﻧﺪ
ﻓﺮﯾﺐ ﻇﺎﻫﺮ ﺧﺪﺍ ﺗﺮﺳﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﻧﺨﻮﺭﯾﺪ !
ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ، ﮐﺎﻓﺮ ﻣﯽ ﭘﻨﺪﺍﺭﻧﺪ
ﺍﯾﻨﺎﻥ ﺑﻪ ﻋﺸﻖ ﻧﯿﺰ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ
ﭼﺮﺍ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺭﮔﺎﻩ ﺧﺪﺍﯾﺸﺎﻥ ﺗﻮﺑﻪ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﮐﺮﺩ ...
ﺁﺩﻡ ﻣﺬﻫﺒﯽ ﺍﯼ ﻧﯿﺴﺘﻢ
ﺍﻣﺎ
ﺧﺪﺍ، ﻫﻤﻪ ﺩﺍﺭﺍﯾﯽ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ.

rawy

New member
زنی بود به نام سارا. به کاتاتونی (جمود خلسه ای) مبتلا بود. و من هر روزِ هفته می دیدمش. به من یاد داده بودند بیماران کاتاتونیک، ظاهراً نسبت به اطرافشان بی تفاوتند و تقریباً هیچ چیز از آنچه در جریان است، به خاطر نمی آورند یا ضبط نمی کنند. در نتیجه نیم ساعت برایش وقت می گذاشتم و وراجی می کردم. از روزم برایش می گفتم و همه حدس و گمان های ناپخته ام درباره اینکه ممکن است در حال تجریه چه حالاتی باشد، با او در میان می گذاشتم. او هیچ وقت پاسخی نمی داد و به فضای خالی روبرو خیره می شد.

و بعد در عرض چند ماه، کم کم از حالت کاتاتونی بیرون آمد و من درباره ملاقات های چندماهه و معنایی که برای او داشت، پرسیدم. گفتم که بعید می دانم برایش مهم بوده باشد چون هرگز به نظر نمی آمد توجهی به من داشته باشد. هیچوقت جواب او را فراموش نمی کنم: «اوه دکتر یالوم، اون روزا برام مثل نون شب بودی» این مسئله اثر ماندگاری در ذهن من حک کرد: به برقراری رابطه اعتماد کن، همیشه بلافاصله جواب نمی گیری.

اروین یالوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا