زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

maria667710

New member
من اولش واسه علوم هیچی آمار نخوندم.. قرار بود یه آمار تو دانشگاه با قیمت خوب برگزار بشه... وجدانا های آقای کرایی خوب بود که مینوشتیم.. اگر میخوندمشون لااقل تو علوم خوب میزدم... آقا زد و نوبت بهداشت که شد منابع عوض شد!!!!!!!!!:14:
منو میگی؟؟؟؟؟؟؟ مرررررررررردم... خدایا آمار زیستی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:
خلااااااصه رفتم تمام تستای سالای قبل رشته های دیگه مث اپیدمیولوژی و اقتصادبهداشت و .. دانلود کردم.. یه آمار زیستی هم دانلود کردم از اینترنت.... اون کتاب آبیه که منبع بود هم خریدم... خلاصه... واسه هر سوالی که نمیتونستم جواب بدم میرفتم به کتاب آبیه یا نگاه میکردم به و.. خلاصه واسه هر سوالی یه عزای مخصوصی میگرفتم..

fanoosi

New member
سلام دوباره
از صفحات قبلی تا 812 خوندم...
تو این چند ساعتی هم که نبودم 15 صفحه عقبم...

rawy

New member
سلام دوباره
از صفحات قبلی تا 812 خوندم...
تو این چند ساعتی هم که نبودم 15 صفحه عقبم...

bighug.gif

fanoosi

New member
سلااااااام فانوسی جونم.........خوبی ؟؟؟؟؟
چراغم روشنه خودم میرمو میام...........
خبر سلامتی........
بچه ها خوبن فعلا الی عزیزم نیومده که نگرانشم...............

ممنون عزیزم...خداروشکر خوبم
یک ساعت دیگه انشالله میرم زیارت..دل تو دلم نیس
می ترسم بهش پیام بدم...طاقت شنیدن خبر بد ندارم...
به اندازه ی کافی حالم خراب هست
بدبختی گیر افتادم نمیتونم برم حرم....از صبح دلم حرم میخواد
برم یه دل سیر گریه کنم تا آروم بشم
خداکنه الی با خبر خوش بیاد

fanoosi

New member

سلام راوی جونم
خوبی؟؟؟؟؟؟؟چه خبر؟
بچه ها چطورن؟
چون نتونستم کامل مطالب رو بخونم درست و حسابی در جریان نیستم...
اینجا سخته فونت و رنگ عوض کنم
فقط اندازه ی فونت رو تغییر میدم
اذیت میکنه اینترنت

rawy

New member
سلام راوی جونم
خوبی؟؟؟؟؟؟؟چه خبر؟
بچه ها چطورن؟
چون نتونستم کامل مطالب رو بخونم درست و حسابی در جریان نیستم...
اینجا سخته فونت و رنگ عوض کنم
فقط اندازه ی فونت رو تغییر میدم
اذیت میکنه اینترنت

سلام عزیزم, سلامتی
مسئولیت سنگینی داری بهم می دی, کاش تو خصوصی می پرسیدی, می ترسم الان بیان شاکی بشن چرا اینجوری گفتی, حالا اگه چیزی رو اشتباه گفتم لطفا خودتون که اومدید اصلاحش کنید بچه ها:

والا الی هنوز نیومده :sadsmiley:
آیلین شکر خدا یه مقدار کنار اومده و داره کتابهاش رو واسه دوباره خوندن آماده می کنه :heart:
آقای یزدان که قول شدید داده که از مهر شروع می کنه
من و پرند که مثلا از قبل داریم می خونیم, باز پرند از من بهتر عمل کرده اما خوندنمون جدی و منسجم نیست, باید یه برنامه درست بریزیم
قاصدک جون شکر خدا با اعتقادات قشنگش هم خودش خوب تونست با قضیه کنار بیاد هم به ما کمک کرد
123 قبول نشده
بارلی گردنش درد می کنه دیشب رفته دکتر, شکر خدا امروز بهتره
فانوسی هم جمعه میاد
همه ی آسیب دیدگان رو گفتم؟؟؟

fanoosi

New member
مرررسی فانوسی جونم
اول یه تبریک دوبله می گم به شما دوست نازنینم
و همچنین تبریکی گرم و صمیمی به ایناز نازنینم،اقا مصفا خان،بیتا جون و ایه عزیز.
و همچنین سلامی گرم و پرانرژی خدمت تک تک دوست جونایی که حوصله گفتگو ندارن.بچه ها نبینم ناراحت باشینا.الان برام تایپ کردن خیلی سخته اما بعدا می یام حسابی باهم حرف بزنیم.
راستی یه نقل قول از یزدان خان دیدم که سال دیگه قبولی ها همه از تاپیک خودمونن...احسنت یزدان عزیز خیلی زیبا گفتی.
بچه ها خودتون رو هر چه زودتر جمع و جور کنین که می خوایم اکثر صندلی های انسیتو رو از الان رزرو کنیمااااا.
من که از این ازمون خیلی چیزا رو یادگرفتم و نقطه ضعف هام رو فهمیدم.
ایلین نازنینم یادته می گفتی 3بار شرکت کردی اما امسال تنها سالی بود که جدی خوندی!!!
بدون نازنیم تنها دوره جدی خوندن برای کنکور حسابه و این سال اولتون حساب می شه و خودتون بهتر می دونین که توی مطالعه جدی خیلی چیزا دست ادم رو می گیره پس عزیزم با یه استراحت کوتا با انرژی و تول بر خدا می خواهم باهم استارت رو بزنیم.باشه

ممنون 123 عزیزم
تو روخدا زود بیا اینجا به بچه ها انرژی بده...حال منم خرابه...

fanoosi

New member
سلام عزیزم, سلامتی
مسئولیت سنگینی داری بهم می دی, کاش تو خصوصی می پرسیدی, می ترسم الان بیان شاکی بشن چرا اینجوری گفتی, حالا اگه چیزی رو اشتباه گفتم لطفا خودتون که اومدید اصلاحش کنید بچه ها:

والا الی هنوز نیومده :sadsmiley:
آیلین شکر خدا یه مقدار کنار اومده و داره کتابهاش رو واسه دوباره خوندن آماده می کنه :heart:
آقای یزدان که قول شدید داده که از مهر شروع می کنه
من و پرند که مثلا از قبل داریم می خونیم, باز پرند از من بهتر عمل کرده اما خوندنمون جدی و منسجم نیست, باید یه برنامه درست بریزیم
قاصدک جون شکر خدا با اعتقادات قشنگش هم خودش خوب تونست با قضیه کنار بیاد هم به ما کمک کرد
123 قبول نشده
بارلی گردنش درد می کنه دیشب رفته دکتر, شکر خدا امروز بهتره
فانوسی هم جمعه میاد
همه ی آسیب دیدگان رو گفتم؟؟؟

آدم مسئولیت پذیر که گیر میارم اذیتش میکنم!!!
ولی خداییش خیلی با انصاف و دقیق گفتی...
بارلی چرا گردنش درد میکنه؟
برا الی نگرانم...
خوشحالم که بچه ها تا حدودی با قضیه کنار اومدن...من فعلا دارم این مردودی رو از حوزه ی هشیاری خارج میکنم
بیاید منو روانکاوی کنید تا بیشتر آسیب ندیدم
فقط این آرومم میکنه که از خدا خواستم هر چی خیره برام پیش بیاره
اینایی که گفتم ناشکری محسوب نشه یه وقت....آرزوم بود شاهد قبول بشم...به خاطر امکانات و اساتید و کلینیک و داشتن مقطع دکتری....ولی چون نه خانواده شهید بودیم نه جانباز نه ایثارگر ....بعید میدونستم قبول بشم
خداروشکر...قبول شدم
ولی اون سه ماهی که برای بهداشت خوندم....حداقل اسم و فامیلم رو می نوشتن بعد میگفتن مردودی!!!!

fanoosi

New member
آقا تا بلایی سرم نیومده برم من...
اگه تونستم از مکان جدید وصل میشم
اینجا یه دفعه خلوت شد...می ترسم!
فعلا خداحافظ

rawy

New member
آدم مسئولیت پذیر که گیر میارم اذیتش میکنم!!!
ولی خداییش خیلی با انصاف و دقیق گفتی...
بارلی چرا گردنش درد میکنه؟
برا الی نگرانم...
خوشحالم که بچه ها تا حدودی با قضیه کنار اومدن...من فعلا دارم این مردودی رو از حوزه ی هشیاری خارج میکنم
بیاید منو روانکاوی کنید تا بیشتر آسیب ندیدم
فقط این آرومم میکنه که از خدا خواستم هر چی خیره برام پیش بیاره
اینایی که گفتم ناشکری محسوب نشه یه وقت....آرزوم بود شاهد قبول بشم...به خاطر امکانات و اساتید و کلینیک و داشتن مقطع دکتری....ولی چون نه خانواده شهید بودیم نه جانباز نه ایثارگر ....بعید میدونستم قبول بشم
خداروشکر...قبول شدم
ولی اون سه ماهی که برای بهداشت خوندم....حداقل اسم و فامیلم رو می نوشتن بعد میگفتن مردودی!!!!

چه اذیتی دخمل
تاجایی که یادمه گفت واسه اینکه چند شب نخوابیده, اعصابا بهم ریخته اس دیگه
الی متاسفانه قبول نشده, واقعا حقش نبود, ماریا دیدی چی نوشته بود که الی رو رقیب سرسختش می دونسته؟؟؟ الهی بگردم :sadsmiley:
اشکال نداره فانوسی بابا تو که کوچولویی تازه قبولم شدی کههههههههه, بی خیال هرچی بود تموم شد, خداتو شکر کن که یه بار دیگه مجبور نیستی پشت کنکور و دردسرها و استرس هاش باشی, ایشالا زودتر می ری برای ثبت نام, مانتوووووو شلوار و مقنعه می خریییییی, مداد رنگی می خرییییییی, دفتر صد برگگگگگگگ :rolleyessmileyanim::riz304:

fanoosi

New member
ای جااااااااااااان

پرفسوووووووووور برو پست بذار دیگه بچه دلش می خواد :p7977cujr38iyymsu8:
آیناز فانوسی بیتا (چقد دلم می خواست این لیست ادامه داشته باشه :sad: )

من باز اومدم!!!
من که بهداشت قبول نشدم...مگه فقط برا قبولی های بهداشت نیس؟

fanoosi

New member
چه اذیتی دخمل
تاجایی که یادمه گفت واسه اینکه چند شب نخوابیده, اعصابا بهم ریخته اس دیگه
الی متاسفانه قبول نشده, واقعا حقش نبود, ماریا دیدی چی نوشته بود که الی رو رقیب سرسختش می دونسته؟؟؟ الهی بگردم :sadsmiley:
اشکال نداره فانوسی بابا تو که کوچولویی تازه قبولم شدی کههههههههه, بی خیال هرچی بود تموم شد, خداتو شکر کن که یه بار دیگه مجبور نیستی پشت کنکور و دردسرها و استرس هاش باشی, ایشالا زودتر می ری برای ثبت نام, مانتوووووو شلوار و مقنعه می خریییییی, مداد رنگی می خرییییییی, دفتر صد برگگگگگگگ :rolleyessmileyanim::riz304:

انشالله هر چه زودتر خوب بشی بارلی جونم
نگوووووووووو....الی هم؟؟؟خدا من...چرا آخه:sadsmiley:
آره واقعا دارم خداروشکر میکنم...کنکور خیلی چیزها رو ازم گرفت
مهمتر از همه سلامتیم که هنوز هم کامل برنگشته سره جاش!!
تازه ...همسرم از قبولیه من بیشتر از خودم خوشال شد....از بس که این سال گذشته اذیتش کرده بودم!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا