زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ainazhz

New member
سلام بچه ها منم خوارزمی و علوم پزشکی بهشتی قبول شدم
اول این که به همه تبریک میگم
بعدشم اینکه میدونین کدوم دانشکده بهشتی هست روانشناسی؟ و اینکه ثبت نام بهشتی کیه؟ :(
تبریک میگم . عالیه. مثله اقای مصفا قبول شدین

mosaffa7

New member
شما وزارت بهداشت قبول شدی.... رشته روانشناسی بالینی توی علوم پزشکی شهید بهشتی توی دانشکده ی پزشکی هست ولی تقریبا همه ی کلاسهاتون توی بیمارستان طالقانی برگزار میشه

به همه ی دوستان عزیزی که قبول شدن تبریک میگم/ امیدوارم در مقطع پر مشغله ی کارشناسی ارشد موفق بشن و توشه علمی و تجربیشون رو به خوبی پر کنن!

سلام...ممنون از اطلاعاتتون
یک رها جان طالقانی یا امام حسین؟
و اینکه شما از خوابگاههای شهید بهشتی خبر ندارید؟

mosaffa7

New member
سلام بچه ها منم خوارزمی و علوم پزشکی بهشتی قبول شدم
اول این که به همه تبریک میگم
بعدشم اینکه میدونین کدوم دانشکده بهشتی هست روانشناسی؟ و اینکه ثبت نام بهشتی کیه؟ :(

سلام
تبریک میگم بهتون
امیدوارم موفق و پیروز باشید

YekRaha

New member
سلام...ممنون از اطلاعاتتون
یک رها جان طالقانی یا امام حسین؟
و اینکه شما از خوابگاههای شهید بهشتی خبر ندارید؟

طالقانی... همونجا توی ولنجکه.... دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی محدودیت زیادی توی خوابگاه داره اما دوستای من که اونجا قبول شدن خوابگاه دارن... معمولا یه مدتی اوایلش خیلی سخت میگیرن و ممکنه برای خوابگاه مشکل پیدا کنین ولی بعد از یه مدتی به احتمال بسیار زیاد میدن!!/
البته این رو اضافه کنم دانشگاه خوارزمی هم مشکل جدی خوابگاه داره! ( متاسفانه) و اینکه محل تحصیل شما در کرج خواهد بود نه تهران!

mosaffa7

New member
طالقانی... همونجا توی ولنجکه.... دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی محدودیت زیادی توی خوابگاه داره اما دوستای من که اونجا قبول شدن خوابگاه دارن... معمولا یه مدتی اوایلش خیلی سخت میگیرن و ممکنه برای خوابگاه مشکل پیدا کنین ولی بعد از یه مدتی به احتمال بسیار زیاد میدن!!/
البته این رو اضافه کنم دانشگاه خوارزمی هم مشکل جدی خوابگاه داره! ( متاسفانه) و اینکه محل تحصیل شما در کرج خواهد بود نه تهران!

خیلی خیلی ممنون:riz304:
پیشنهاد شما بهشتیه؟

ainazhz

New member
من دیگه باید برم چمودنامو ببندم برم
hiker.gif

mosaffa7

New member
راوی جان ازشون تشکر کن و بهشون سلام برسون
چشم شیرینی هم بروی چشم

parand

Well-known member
به نظر من نگران خوابگاه نباشید چون در هر صورت خوابگاه میدن به دانشجوها.........
البته علوم اینجوریه.
دوستم ارشد بالینی خوارزمی میخونه خوابگاه بهش دادن.......

YekRaha

New member
خیلی خیلی ممنون:riz304:
پیشنهاد شما بهشتیه؟
خواهش می کنم/
من اگر بودم حتما بهشتی رو میرفتم/ بهشتی دکترا هم داره و همونجور که میدونید شانس قبولی بچه های وزارت بهداشت تو کنکور دکترا بالقوه بالاتره!

rawy

New member
راوی جان ازشون تشکر کن و بهشون سلام برسون
چشم شیرینی هم بروی چشم

چشمتون سلامت
همینو می خواستم
دیگه شیرینی نمی خوام, از اول اینو می گفتین دیگه جای بحثی نبود :rolleyessmileyanim:
همین که قبول شدید خودش شیرینیه, هرچند من از چین زیگورات می دونستم, حالا هی بگو شرطو باختی

mosaffa7

New member
خواهش می کنم/
من اگر بودم حتما بهشتی رو میرفتم/ بهشتی دکترا هم داره و همونجور که میدونید شانس قبولی بچه های وزارت بهداشت تو کنکور دکترا بالقوه بالاتره!

بازم ممنون و متشکر
ارادتمند

mosaffa7

New member
چشمتون سلامت
همینو می خواستم
دیگه شیرینی نمی خوام, از اول اینو می گفتین دیگه جای بحثی نبود :rolleyessmileyanim:
همین که قبول شدید خودش شیرینیه, هرچند من از چین زیگورات می دونستم, حالا هی بگو شرطو باختی
ای راوی کلک...:smiliess (3):
ایشالا خبر موفقیت های شما رو بشنوم

mosaffa7

New member
جناب مصفا منم شیرینی میخواام.............

چشم...حتما
بچه ها جون شرمنده...من باید برم
ایشالا فردا خواهم اومد چون باید برم آماده بشم شب عروسی یکی از دوستامه
یه معذرت خواهی هم بابت پیام هایی که نتونستم جواب بدم
ارادتمند همگی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا