زبان انگلیسی در ارشد مامایی چقدر مهمه؟؟چقدر به زبان اهمیت میدین؟

mamai86

New member
من این روزا حوصله زبانو ندارم
:wacsmiley:
بچه ها شما زبانو چه طوری میخونین این روزا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sad:

disjermino

New member
از اونجایی که ما بچه های مامایی (یا کلا بروبچ علوم)دل خوشی از زبان نداریم:smiliess (2):..................این لحظه های آخرم کلا رو نرو ماستتتتتتتتتتت من که روی آوردم به کنکورای زبان سالای قبل و دارم بیشتر روی لغات اونا کار میکنم ............... :shocked:

mamai86

New member
از اونجایی که ما بچه های مامایی (یا کلا بروبچ علوم)دل خوشی از زبان نداریم:smiliess (2):..................این لحظه های آخرم کلا رو نرو ماستتتتتتتتتتت من که روی آوردم به کنکورای زبان سالای قبل و دارم بیشتر روی لغات اونا کار میکنم ............... :shocked:

به نظر رَوِش تو حرف نداره

vb2

New member
من اصن پارسال نخوندم چوبشم خوردم ولی امسال خوندم لزگی نه یه کتاب دیگه گرفتم عالیه مال جهاد دانشگاهیه کای لغت به درد بخور داره .مال سالا ی پیشم میخونم یه جزوم دارم همش متن علوم پزشکیه اونم میخونم

mamai86

New member
منم از رو كتاباي معرفي شده تو دفترچه ي ارشد ..موزائيك و مهارت ها ميخونم

اما مثل قبلنا حوصله شو ندارم
:sad:

vb2

New member
اون کتاب من 4 قسمت تمام کتابای منبع مثل developing reading skill و لغتای تافل و ....... توشه تمام لغتای لزگی هم داره عالیه 550 صحفه است .موزائیک چیه؟:21:

mamai86

New member
موزائیک هم جزو همون منابع اعلام شده است.
10 تا درس داره.
بیشتر راجب فهمیدن متنای انگلیسی که بعضی لغاتشو نمی دونیم حرف زده..مهارتشو یاد میده
جالبه

disjermino

New member

QUOTE=mamai86;20701]

به نظر رَوِش تو حرف نداره
[/QUOTE]
س
لام خانومی............نظر لطفته:ad54ad: راستش بچه ها به نظر من تست زنی تو رشته های ما خیلی مهمهههههههههه......یه جورایی به خوندن آدم

جهت میده:smilies: برای همین به نظرم بچه هایی که هنوز تست زدنو شروع نکردن هر چی زودتر شروع کنن خیلی بهتره ...........اینجوری سوالای کلی دستشون میادو تو مرور دوباره مهما تو دستشونه و وقت کمتری نزدیک کنکور رو مطالب کم اهمیت میذارن..........................:idea_majidonline:
[

آخرین ویرایش:

mamai86

New member
کیا برا زبان تست کار می کنن؟:sarma:
نتیجه مطلوبه؟ چگونه می باشد؟:21:

mamai86

New member
آمنه...ویدا...لیلی...
:smilies:
نظرتون چیه از 1 خرداد هر روز یکی دو متن مشترک از زبان بخونیم. بعد همین جا گزارش بدیم؟

پیشنهاد دیگـــــــه ای هم بدین..خوشحال میشیم:thumbsupsmileyanim:

leiliyebidel

New member
آمنه...ویدا...لیلی...

نظرتون چیه از 1 خرداد هر روز یکی دو متن مشترک از زبان بخونیم. بعد همین جا گزارش بدیم؟

پیشنهاد دیگـــــــه ای هم بدین..خوشحال میشیم

وااااااااااااای آذرجون قربون دهنت...:riz304:
موااافقم در حد فضاااااا!:4d564ad6:
من هنوزم با زبان مشکل دارم!
:13: اصن این زبان هووی منه!هیچ رقمه نمی تونم باهاش کنار بیام...:sdasdasd:فک کن این دیگه واسم چیه ک با نواک بالاخره تونستم کنار بیام ولی با این نمی تونم!!!

mamai86

New member
وااااااااااااای آذرجون قربون دهنت...:riz304:
موااافقم در حد فضاااااا!:4d564ad6:
من هنوزم با زبان مشکل دارم!
:13: اصن این زبان هووی منه!هیچ رقمه نمی تونم باهاش کنار بیام...:sdasdasd:فک کن این دیگه واسم چیه ک با نواک بالاخره تونستم کنار بیام ولی با این نمی تونم!!!

پس از 1 خرداد شروع می کنیم.

31 اردیبهشت میام رو همین تاپیک برنامه هفتگی تقریبی رو مینویسم.پیشنهادی انتقادی داشتین بنویسین.

نباید زبان و دست کم بگیریمااا .حواستون که هست؟؟

negar91

New member
سلام دوستای عزیز و هم سواران گرامی ( خر سواران منظور میباشددددددددددددد )
بچه ها اسم کتابای زبانیو که میخونید رو کامل بگین چون من اصلا با این لزگی حال نمیکنم
vb شما که پارسال کنکور دادی به نظرت واسه زبان چی بخونم ؟

vb2

New member
نگار جونم من کتاب رضا رضازاده میخونم محشره تمام منابع ارشد توشه عالی حتی لغات تافلم داره منی که زبانم خوب نبودو را انداخت

mamai86

New member
من از روی کتاب محمد رضا مزین می خونم
و منابع معرفی شده برای زبان تو دفترچه اینترنتی ثبت نام ارشد:rolleyessmileyanim:

mamai86

New member
امشب برنامه خوندن زبان از 1 خرداد رو این تاپیک اعلام میشه.بچه ها..اگه پیشنهادی دارین بنویسین..با نظرات شما برنامه بذارم.

بنویسین چه منابعی تو دستتون دارین:applause:

شب میام نگا می کنم.

ویدا..آمنه..لیلی..نگار..هر کی دوست داره نظر بده:thumbsupsmileyanim:

بالا