روش مطالعه و منابع قبول شدگان 91

sokout

New member
اگه برای هر رشته تاپیک جدا بزنی فکر کنم بهتر باشه
الان همه با هم قاطی میشه هرکس باید کلی بگرده تا هم رشته ای پیدا کنه

bacillus.bs

New member
سکوت جان اون جوری هیچ کس جواب نمیده مطمن باش/الانم دیگه کسی جواب نمیده/همه رفتند دانشگاه

katii

New member
سلام
من از عيد واسه قارچ خوندم و ساري قبول شدم
تك ياخته: نكات برتر در ازمون ارشد (زهرا بابايي) + تست qb
قارچ: شهلا شادزي + تست مجموعه سوالات قارچ شناسي انتشارات اشراقيه (جواب تشريحي داره خيلي كتاب خوبيه) و نيز تست qb
ميكروب: جزوه دكتر آموزگار و چندتا از اين كتاب خلاصه ها فك كنم اسمش درس آزمون بود
ايمونو: زياد نخوندم.. جسته و گريخته كتاباي خلاصه رو خوندم و تست 3m انتشارات مير البته 67 زدم
زبان: 504 . لزگي
اگه كسي سوال داشت پيغام خصوصي بزنه در خدمتم
راستي من بيوتك ميكروبي علوم هم قبول شدم كه اونو ثبت نام كردم

katii

New member
راستي مهمترين چيز دوره است...دوره دوره دوره
من وقتي خواستم شروع كنم رفتم يه موسسه با اساتيدشم صحبت كردم ولي همشون موج منفي دادن كه تو اين زمان كم نميتوني خودت بخوني و نتيجه بگيري ولي من خودم بسم الله گفتم و شروع كردم و هيچ كلاسي هم نرفتم
خيلي روزا هم بود كه اميدم كم ميشد ولي واقعا تلاشمو كردم و حدود 2ماه ونيم بكوب خوندم..خدا هم جواب تلاشمو داد
تايپيك گزارش درس خوندناي هر روز هم خيلي بهم انگيزه ميداد(نگار...ليلي...آذر..بقيه دوستان)
بهتره يه برنامه ريزي دراز مدت داشته باشين و با توكل به خدا و به كمك هم عمليش كنين
ايشالا بهترين عاقبت براتون رقم بخوره

armin van buuren

New member
واس ژنتیک اول برای پایه شرکت در کلاس یا مطالعه کتاب زنتیک از کلاسیک تا ژنومیک حسن اکرمی به همراه تست های خانه زیست شناسی (هر دو انتشارات خانه زیست شناسی ) خوبه بعد اصل کتابام ک امری و هزاره سوم حاج اقا دلوییه :smilies:اما تست هم واس ارشد هم دکتراشو باید زد من 7/8ماه خوندم کلاسم نرفتم موفق باشید برابچ ژنتیک پزشکی:ahi5slcgm04mi8jqqkl

bacillus.bs

New member
این همه قبولی این سایت داره/هیچ کس به جز یه عده ی معدودی همکاری نمیکنند:65d6a5d6s:

Briana

New member
این همه قبولی این سایت داره/هیچ کس به جز یه عده ی معدودی همکاری نمیکنند:65d6a5d6s:

چون خیلی از بچه ها تو انجمن مخصوص رشته خودشون بقیه رو راهنمایی کردن تا حالا، این تاپیک شما خیلی عمومیه و باعث سردرگمی میشه، همون تاپیک های مخصوص که واسه هر رشته تو انجمن مخصوص خودش باز شده بهترن.
اینجوری که نمیشه هر کسی با هر رشته ای بیاد اینجا و راهنمایی بده. هی باید بگردیم تا هم رشته ای خودمون رو پیدا کنیم.:wacsmiley:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

bacillus.bs

New member
چون خیلی از بچه ها تو انجمن مخصوص رشته خودشون بقیه رو راهنمایی کردن تا حالا، این تاپیک شما خیلی عمومیه و باعث سردرگمی میشه، همون تاپیک های مخصوص که واسه هر رشته تو انجمن مخصوص خودش باز شده بهترن.
اینجوری که نمیشه هر کسی با هر رشته ای بیاد اینجا و راهنمایی بده. هی باید بگردیم تا هم رشته ای خودمون رو پیدا کنیم.:wacsmiley:
این تاپیک عمومیه هیچ کس نمیاد/انوقت شما انتظار دارید داخل تاپیک های مخصوص یک رشته را بیاند؟؟؟؟؟؟؟شما عضو جدید هستید/خبر از سایت ندارید/من 2 سال عضو علوم پزشکی ام/میدونم باید چی کار کنم/گشتن 3 صفحه هم فکر نکنم کار سختی باشه/انتقاد هم هر کسی خواست بکنه بهم پیام بده/تاپیک فقط مخصوص مطالب مربوط به موضوع هست

Briana

New member
این تاپیک عمومیه هیچ کس نمیاد/انوقت شما انتظار دارید داخل تاپیک های مخصوص یک رشته را بیاند؟؟؟؟؟؟؟شما عضو جدید هستید/خبر از سایت ندارید/من 2 سال عضو علوم پزشکی ام/میدونم باید چی کار کنم/گشتن 3 صفحه هم فکر نکنم کار سختی باشه/انتقاد هم هر کسی خواست بکنه بهم پیام بده/تاپیک فقط مخصوص مطالب مربوط به موضوع هست

وااااااااااا! چه بی اعصاب! من که انتقاد نکردم فقط نظرمو گفتم و این پستم هم بی ربط نبود.
در ضمن به تاریخ عضویتم نگاه کنی متوجه میشی که تازه عضو نشدم.
ما هم ی چیزایی بلدیم که میگیم.
بعدشم کم ندیدم که خود شما هم پست بی ربط بدی!

bacillus.bs

New member
وااااااااااا! چه بی اعصاب! من که انتقاد نکردم فقط نظرمو گفتم و این پستم هم بی ربط نبود.
در ضمن به تاریخ عضویتم نگاه کنی متوجه میشی که تازه عضو نشدم.
ما هم ی چیزایی بلدیم که میگیم.
بعدشم کم ندیدم که خود شما هم پست بی ربط بدی!
من خیلی محترمانه جوابتو دادم/ولی شما با بی ادبی/پس دیگه پاتونو داخل تاپیک من نزارید لطفا /من از شما نظر نخواستم/شما هم جز همون ادمایی هستید که می خواید جو سایتو خراب کنید/واقعا متاسفم
بقیه ی پست ها هم به خودم مربوطه/سایت مدیر داره/اشکالی داشته باشه بهم میگه/تو کار من دیگه هرگز دخالت نکن

آخرین ویرایش:

Briana

New member
من خیلی محترمانه جوابتو دادم/ولی شما با بی ادبی/پس دیگه پاتونو داخل تاپیک من نزارید لطفا /من از شما نظر نخواستم/شما هم جز همون ادمایی هستید که می خواید جو سایتو خراب کنید/واقعا متاسفم
بقیه ی پست ها هم به خودم مربوطه/سایت مدیر داره/اشکالی داشته باشه بهم میگه/تو کار من دیگه هرگز دخالت نکن

واقعا که!!! با این لحن حرف زدن رو هم میگن محترمانه؟؟؟
شما بمون و تاپیک خوبت تا جو سایت خراب نشه!

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
همین طور هست که گفتید

اینجوری که نمیشه هر کسی با هر رشته ای بیاد اینجا و راهنمایی بده. هی باید بگردیم تا هم رشته ای خودمون رو پیدا کنیم.: :
سلام :rose:
با احترام :28:
بدون این که با کسی دعوا داشته باشم !!:sdasdasd:
بایستی بگم اگر این نقل قول نبود من می نوشتمش .:ahi5slcgm04mi8jqqkl

Briana

New member
سلام :rose:
با احترام :28:
بدون این که با کسی دعوا داشته باشم !!:sdasdasd:
بایستی بگم اگر این نقل قول نبود من می نوشتمش .:ahi5slcgm04mi8jqqkl

ممنون دوست عزیز، والا منم نمی دونم چرا اینقدر به ایشون برخورده!!! من که حرف بدی نزدم!

bacillus.bs

New member
من به چه زبانی به شما بگم این جا نظرات شخصیه خودتونو بیان نکنید:21:/پیام بدید/حالا هی بیاید بگید مخالفم موافقم:smiliess (7):/اگر تاپیک بدی بود این همه لایک نمیخورد:thumbsupsmileyanim:/هیچ کسیم منابعشو اعلام نمیکرد/این تاپیک مثل تاپیک گزارش مطالعه ی گروهی تمامی رشته هاست/که موفق تر از تاپیک های مخصوص یک رشته بوده

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
در ضمن briana مشکل شما فقط این تاپیک نیست,چون از بقیه ی پست های من ایراد گرفتید,خیلی با احترام بهت گفتم پیام بده,ولی شما به من گفتید بی اعصاب و این که من پست بی ربط میدم,حالا من نمیدونم چرا این همه پست بی ربط نزدیک به 2000 تا لایک خورده,پس مشکل شما چیز دیگه ای هست

Briana

New member
در ضمن briana مشکل شما فقط این تاپیک نیست,چون از بقیه ی پست های من ایراد گرفتید,خیلی با احترام بهت گفتم پیام بده,ولی شما به من گفتید بی اعصاب و این که من پست بی ربط میدم,حالا من نمیدونم چرا این همه پست بی ربط نزدیک به 2000 تا لایک خورده,پس مشکل شما چیز دیگه ای هست

من هیچ مشکلی با شما ندارم، شما راحت حرفتونو به من زدید و گفتید اینجا فقط مخصوص مطالب مربوط به تاپیک هست، یعنی چی این حرف؟ یعنی این پست شما بی ربط به تاپیک هست!
ولی تحمل اینکه کسی همین حرف رو به خودتون بزنه ندارید! نمونش توی تاپیک قبول شده های دانشگاه تهران که بچه ها دور هم جمع شده بودن که قرار بذارن همدیگرو ببینن،شما هم اومده بودی اونجا و در مورد ساعات مطالعه و منابع و... ازشون سوال میکردی و ... بازم هست ولی حالشو ندارم دیگه ادامه بدم.

آخرین ویرایش:
بالا