روز ماما مبارک...

cheshmak

New member
همکارای گلممممممم.......روزتون مبارک...!!!البته زوده هنوز.....!!!!بجه ها ممنونم از اونایی که تبریک گفتن.....!!!!
4xvim2p.gif

asal 92

New member
بچه ها روزتون پیروز... :rose:
دنیا به کامتون... :rose:
لایق بهترین هایید ...:rose:.

aaram

New member
روزتووووووووووووووووت مبارررررررکککککککک دوست جونیا.

مواظب نی نی حنایییییی هاااااای نازنازی باشینننننننن.

pcc8b1e2a4ad4711481e04f469c7e64852_10.jpg

reza.n

New member
روزتون مبارک باشه ماماهای محترم.البته پیشاپیش دیگه:smilies:

negar91

New member
سلام دوستای گلم پارسال بهتون تبریک گفتم یادش بخیر چقده زود گذشت امسال هم یه تبریک ویژه میگم
امیدوارم همیشه سلامت باشید و برای دوستان کنکوری انجمن مامایی هم آرزوی موفقیت دارم

parnia

New member
نخستین گریه نوزاد سپاس بی کلامی است که به تو هدیه میگردد...نه فقط امروز....هر روزی که دردی تسکین یابد و کودکی زندگی آغاز کند...:heart::whistle:

yashar.1985

New member
پیامبر اکرم(ص):
کسی که برای برآوردن نیاز بیماری تلاش ‏کند، خواه نیاز او برآورده شود یا نه، همانند روزی که از مادر متولد شده است از گناهان ‏پاک می ‏گردد.

«ماما» با شوق و رنج می آموزد تا رنج انسان را به شوق و آرامش برساند .

خوش به حالتان و روزتان مبارک!

آخرین ویرایش:

raha 24

New member
دوستای گلم روزتون مبارک . براتون آرزوی بهترین هارو دارم .

parnia

New member
قلبهای پر اضطراب هر مادری با نگاه دوست داشتنی ات آرام میگیرد...

سلام به تو که.....

اولین نفس...
اولین فریاد...
اولین اشک...

و اولین عشق را میبینی...
:heart:

ghazalenutr

New member
سلام به دوستان گل مامایی روزتون مبارک لطفا اگه زحمتی نیس راجب این موضوع نظر بدین؟مرسی از همتون

دکترای حرفه ای شدن رشته ی تغذیه
رئیس محترم انجمن تغذیه ایران(اتا)
سلام علیکم
احتراما به استحضار می رساند ما جمعی از دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی رشته تغذیه دانشگاه علوم پزشکی .......در طی این نامه خواستار احقاق حقوق دانشجویان این رشته و شناساندن هرچه بیشتر این رشته در بیمارستانها،کلینیک ها ودر جامعه می باشیم که عدم این کار باعث بی انگیزگی فارغ التحصیلان و دانشجویان این رشته شده است لذا:
درخواست های کلی ما از مسئولان محترم به صورت ذیل است

1- تلاش در جهت ارتقاء مقطع رشته تغذیه از کارشناسی علوم تغذیه به پزشک تغذیه در مقطع دکترای حرفه ای در کنکور سراسری برای خدمات شایسته تر این قشر به مردم و جامعه و گذاشتن امتحان جامع علوم پایه بعد از گذراندن ۴ ترم تحصیلی در جهت آمادگی و سواد بیشتر و حذف تدریجی رشته ی کارشناسی و ارشد تغذیه
2- گنجاندن دروس فارماکولوژی بیشتر در مقطع کارشناسی و گنجاندن ۲واحد در مقطع ارشد و حداقل ۴واحد در مقطع دکترای تخصصی
3- گرفتن حق تجویز آزمایش توسط کارشناس و پزشک تغذیه و همچنین تجویز بعضی از داروهای شیمیایی مرتبط با تغذیه با پوشش دادن کلیه ی بیمه ها
4- اضافه کردن دروس بیماریهای داخلی مرتبط با تغذیه به سر فصل آموزشی مقاطع مختلف رشته ی تغذیه و رژیم درمانی
5- راه اندازی بخش های تغذیه و رژیم درمانی در تمام بیمارستان ها حتی بیمارستانهای شهرهای کوچک و افزایش واحدهای کارآموزی و کارورزی تغذیه در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و کار کردن آن ها بطور مستقل در بخش های تغذیه و سایر بخش ها بطوری نیاز به آنها (پزشک تغذیه) واقعا احساس شود.
6- تشکیل دوره ی های دکترای تخصصی در رشته های متعدد مانند اپیدمیولوژی تغذیه،تغذیه جامعه و تغذیه و رژیم درمانی بعد از گذراندن دوره ی دکترای حرفه ای
7-منع کردن شرکت رشته های دامپزشکی ،کارشناسی ارشد صنایع غذایی و دامپروری برای شرکت در مقطعph.d تغذیه برای تخصصی شدن رشته و بر حق بودن لفظ متخصص تغذیه برای فرد دارای مدرک دکترای تخصصی و همچنین منع شرکت رشته های به غیر از علوم تغذیه در مقطع کارشناسی ارشد
*ضمنا در صورت پیگیری شما قشر زحمت کش حمایت همه جانبه ی دانشجویان تغذیه از شما حتمیست و موجب ایجاد شعف و انگیزه در این قشر میشود.
برماتغذیه شناسان واجب است که در جهت گرفتن حقوق خود و ایجاد انگیزه در فارغ التحصیلانمان نهایت تلاش را انجام دهیم
باتشکر:دانشجویان تغذیه

mw.ashel

New member
سلام به دوستان گل مامایی روزتون مبارک لطفا اگه زحمتی نیس راجب این موضوع نظر بدین؟مرسی از همتون

باتشکر:دانشجویان تغذیه

سلام دوست عزیز............مطلب و درخواست شما در صورتی که موافقت بشه یه امتیاز عالی برای تموم دوستان رشته تغذیه محسوب میشه و برای شما و دوستانتون هم آرزوی موفقیت میکنم

mw.ashel

New member
Leaderboard%20728x90px_Prf1.jpg

چشمهایت را که گشودی
در آغوش من از شوق آغاز زندگی گریستی.

«تولد» بهانه با تو بودن من است.

برای پر گشودن به آسمان زندگی درنگ نکن.
من مشتاق دیدنت هستم.

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
هزاران گل باغچه زندگی بوسه می زنند بر دستان آن فرشته ای که ساکن خانه ایست در خیابان بهار،کوچه اردیبهشت، پلاک ۱۵ ... روزت مبارک.

430213_ylinfant.gif

دوستای گلم پرنیا ،چشمک ، دریا ، ویدا ،آریانا، آذر ،شیما، گندم 67و ....، این روز رو به همه شما تبریک میگم و برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم.

167110201823640812045156254210753147193.jpg

پروردگارا
تو قبل از یک مادر محبت و عشق را در دستهای ما به ودیعه گذاشتی تا یک تولد را در آغوش گیریم ... ما به این عنایت در بین خود محتاجیم ،آن را از ما دریغ ندار
آمین

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
پنجم ماه می، مصادف با پانزدهم اردیبهشت؛ روز جهانی ماما می باشد. این روز را به تمامی تلاشگران در عرصه مامایی تبریک عرض می کنیم.

روزت مبارک ای سرا پا سبزی که
اولین نگاه، اولین نفس، اولین لبخند، اولین فریاد،اولین شوق و
اولین

عشق را نظاره گری...

نوزاد كه به دنيا مي آيد

اولين كسي كه در آغوشش ميگيرد "تو هستي "

حتي قبل از مادرش

به خودت ببال كه پاكترين موجود دنيا را " تو "

در آغوش ميگيري

اما

اولین هنرمند
در لمس شاهکار خلقت است.

"روزت مبارک"

آخرین ویرایش:

parnia

New member
سوگند نامه مامایی:

به خدای قادر متعال، به قرآن مجید ، به پاس خون شهدای راه حق و فضیلت ، به نوای دل انگیز نخستین فریاد ،به نگاه مشتاق مادری که اولین بار به نوزادش مینگرد..و به حقیقت آنچه حیات را تسلسل میبخشد
سوگند یاد میکنم...

که در اعتلای حرفه مقدس مامایی کوشندگی داشته باشم
و آنچه در توان دارم در جهت تسکین آلام زنان و مادران دردمند بکار گیرم...
و محبت سرشار خود را به پیشگاه آنان به ایثار برم..
و با ارائه خدمات بهتر در راه تامین نیازمندیهای بهداشتی و درمانی گامهای موثری بردارم...
و در تمامی اوقات پایبند اصول و ضوابط حرفه مقدس مامایی باشم..
و با اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران اصالت حرفه مامایی را حفظ کنم.

parnia

New member
مامایی پلی است به وسعت لبخند میان دو گریه.....دلت شاد و لبخندت مستدام...

روزتون مبارک بچه ها
:thanks:

varia

Well-known member
منم این روزو به همه بچه های مامایی تبریک میگم (بخصوص به آشل و پرنیا،...):thanks::rose::auizz3ffy9vla57584x

AWWA

New member
منم روز ماما رو به همه دوستای مامایی تبریک میگم:thanks::rose:

بالا