روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

م.صفری

New member
آخ گفتی... :25r30wi:

دو تا کلاسور خریدم، یکیش خیلی بامزه ست نمی دونم دانشگاه می تونم ببرم یـا نه؟ ولی خیلی دوستش دارم، یادم باشه فردا برات عکسش رو بذارم.

منم خیلی از این چیـزا خوشم میـاد. دلم می خواد همه وسایلم رنگ شاد و طرح های فانتزی داشته باشن.
:4d564ad6:

اخجون پس همه همینطورن اخه منم دوس دارم همه وسایلام صورتی باشه اما گفتم شاید بخندن برام بگن ارشدی با اول :thanks:

heart.beat777

New member
نیگا تاپیکو:25r30wi:فقط باید دید و خندید،خیر سرمون کلی رقیب پشت سر گذاشتیم دارن اتد و کلاسور نشون میدن بهم:25r30wi::riz481:دنیایی دارید شما دخترا واسه خودتون، حال کنید،آبتین داش خوبه جمع کنیم بریم تاپیک دخترونه ای شده خوبیت نداره شاید بخوان چیزای دخترونه ای بگن و بهم نشون بدن:25r30wi:

banoo93

New member
بچه ها این فرم تعهد شماره 1 و 2 رو هر دوشونو باید دفترخونه ببرم؟؟؟ میشه مراحلشو بگید؟؟ من امروز رفتم گفت یه مهر و امضا میخواد:dadad4:

ROJO

New member
نیگا تاپیکو:25r30wi:فقط باید دید و خندید،خیر سرمون کلی رقیب پشت سر گذاشتیم دارن اتد و کلاسور نشون میدن بهم:25r30wi::riz481:دنیایی دارید شما دخترا واسه خودتون، حال کنید،آبتین داش خوبه جمع کنیم بریم تاپیک دخترونه ای شده خوبیت نداره شاید بخوان چیزای دخترونه ای بگن و بهم نشون بدن:25r30wi:
خودت بلوو، چیکار ب بچم دالی?! :/ خخخخخخ

ROJO

New member
تازه فردا مراسم رونمایی از کلاسور شیلا رو داریم:25r30wi:

حضار محترم مراسم صبح مایل به ظهر و حداکثر با تاخیر چند ساعته در همین مکان برگزار میشود:4d564ad6:

تقاضا میکنم از اوردن کودکان اجتناب کنید چون بچس یهو میبینه دلش میخواد:25r30wi::thanks:

کرهانی

New member
دوتا سوال....
1- تو دوره ارشد و دکترا هم خانم ها جز وها و دستنوشته هاشون رو با 7 رنگ خودکار مینویسن؟
2- تو دوره ارشد و دکترا هم خانم ها کلاسور رو می چسبونن به خودشون و دستارو بطور ضربدری پشتش قرار میدن؟
1-منکه قصد دارم همچنان چند رنگ بنویسم:sarma:
2-خخخخ کلاسور چیه من دفتر مخش دارم:))

آبجیم میگفت برو خرید من گفتم منکه همه چی دارم:smilies:...گفت نههههه:5: اونا هیچکدوم مناسب ارشد نیست...یعنی دیگه کفش صورتیامو نپوشم؟؟؟:dadad4:

abtin13

New member
نیگا تاپیکو:25r30wi:فقط باید دید و خندید،خیر سرمون کلی رقیب پشت سر گذاشتیم دارن اتد و کلاسور نشون میدن بهم:25r30wi::riz481:دنیایی دارید شما دخترا واسه خودتون، حال کنید،آبتین داش خوبه جمع کنیم بریم تاپیک دخترونه ای شده خوبیت نداره شاید بخوان چیزای دخترونه ای بگن و بهم نشون بدن:

آره هارت بیت.منم یه لحظه دلواپسشون شدم نکنه ما اینجاییم معذب باشن:riz481:

Ana67

New member
DSC_1453_20140906233431932.jpg

ایناها شییلا
dancegirl2.gif
خوشله? گل گلیه :p

وایییی چه خوشملهه
منم موخوااااام:4d564ad6:

Ana67

New member
تهمينه ميلاني :
از همین امروز ، وقتی بچه هایمان به مدرسه می روند ، به ایشان بگوییم :

عزیزم ! من نمی خواهم تو بهترین باشی ، فقط میخواهم تو خوشحال و خوشبخت باشی .
اصلا مهم نیست که همیشه نمره 20 بگیری ، جای 20 می توانی 16 بگیری اما از دوران مدرسه و کودکیت لذت ببر.

عزیزم :از " ترین" پرهیز کن ، چرا که خوشبختی جایی هست که خودت را با کسی مقایسه نکنی.
حتی نخواه خوشبخت ترین باشی .
بخواه که خوشبخت باشی و برای این خواستت تلاش کن.
همین.

یادمان هست که از وقتی به دنبال پسوند "ترین" رفتیم، خوشبختی از ما گریخت. از 19/75 لذت نبردیم چون یکی 20 شده بود.

از رانندگی با پراید و ... لذت نبردیم چون ماشین های مدل بالاتری در خیابان ، در حال خود نمایی بود.

از بودن کنار عشقمان لذت نبردیم چون مدرک تحصیلی و پول توی جیب او ، کمتر از بسیاری دیگر بود.
همچنین ، از خانه مان ، از شغلمان ، از درآمدمان ، از خانواده و دوستانمان و....

می خواهم بگویم تحت تاثیر آموزه های غلط ، بسیاری از ما فقط به " بهترین ، بیشترین و بالاترین " چسبیدیم ، در نتیجه تبدیل به انسان هایی افسرده و همیشه نالان شدیم.

Azin E

New member
- - - Updated - - -

دوتا سوال....
1- تو دوره ارشد و دکترا هم خانم ها جز وها و دستنوشته هاشون رو با 7 رنگ خودکار مینویسن؟
2- تو دوره ارشد و دکترا هم خانم ها کلاسور رو می چسبونن به خودشون و دستارو بطور ضربدری پشتش قرار میدن؟
:smiliess (11):

1.من به اضافه ی 7تا خودکار رنگی 4رنگ شبرنگم گرفتم واسه جذاب شدن هام
2.چون کوله پشتی میندازم کلاسورمو دستم نمیگرم

آخرین ویرایش:

abtin13

New member

- - - Updated - - -

خوب پس شما که 11 رنگ خودکار داری و تو کار جذابیتی و کوله پشتی میندازی و کلاسور نداری اقلا اون کتونی صولتییاتو نپوش:25r30wi:

heart.beat777

New member

میگم میخوای ماهم چندتا پسر بیاریم و تاپیک امید و انتظار ( ورود خانم ها ممنوع ) راه بندازیم:25r30wi: والااااااا

- - - Updated - - -

میگم میخوای ماهم چندتا پسر بیاریم و تاپیک امید و انتظار ( ورود خانم ها ممنوع ) راه بندازیم:25r30wi: والااااااا

mrk6990

New member
یچه های بهشتی!!!!
سایت دانشگاه قسمت ثبت نام ارشد یه لینک گذاشته گفته باید پیش ثبت نام اینترنی انجام بدید..
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] :ahi5slcgm04mi8jqqkl

م.صفری

New member
1-منکه قصد دارم همچنان چند رنگ بنویسم:
2-خخخخ کلاسور چیه من دفتر مخش دارم:))

آبجیم میگفت برو خرید من گفتم منکه همه چی دارم:smilies:...گفت نههههه:5: اونا هیچکدوم مناسب ارشد نیست...یعنی دیگه کفش صورتیامو نپوشم؟؟؟

:25r30wi::25r30wi:
بپوش خیلیم قشنگه اصن صورتی بهترین رنگه من خودم یه خودکار صورتی دارم میدم بهت ست بشه

SH!LA

New member
تازه فردا مراسم رونمایی از کلاسور شیلا رو داریم

حضار محترم مراسم صبح مایل به ظهر و حداکثر با تاخیر چند ساعته در همین مکان برگزار میشود

تقاضا میکنم از اوردن کودکان اجتناب کنید چون بچس یهو میبینه دلش میخواد:25r30wi:

و این هم طرح کـلاسـورم... :4d564ad6:

خنـده هم نداره...! :whistle:

بالا