روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
چقد تلخ بود خدافظیت، خیلی به هم به حرفا و شوخیای هم عادت کرده بودیم، خیلی ناراحت شدم،:sad::smiliess (12): خدا به همراهت، منم احتمالا دیگه نیام تاپیک، دلم واسه همتون تنگ میشه، همتون بچه ها، واقعا بهتون عادت کرده بودم....مرده شوره این روزگار لعنتیو ببرن که همش خوبارو میگیره و جاش غم و غصه میذاره، بوس بوس بوس همگی، فقط و فقط از خدا عاقبت به خیری میخوام واسه همتون.....یه دنیا دوستون دارم،I Love You So Much Guysمووووووووواچ اینم یه بوسه گنده.....

What a passion wraped comment :)

:bunnyearsmiley::thanks:

م.صفری

New member
وا چقدر ادمای مسخره ای پیدا میشنا این همه راه ادم بره بعد همه جا بسته باشه

اره والله واسه 4 تا کپی 13 ساعت تو راه بودمو دوبار اتوبوس عوض کردم :1dco2x0p1lilzhfpg1t
اما خب حضوری رفتم ی چیزایی دسم اومد از همه مهم تر مردم مهربون و با فرهنگ شهر کرده بابامم که اونجا رو دید خیلی خیالش راحت شد
از نظر سر سبرزی هم چیزی از گیلان کم نداره
از مسخره گفتی نمیدونی چه گیرایی مسئول ثبت نام بم داد دیگه حوصلم نمیکشه اما دیگه اعصاب برام نذاشت خدا هدایتش کنه واقعا
اما بقیه کارمنداش خیلی با شخصیت بودن
هنو خستگیش تو تنمه الکی ملتو اذیت میکنن :65d6a5d6s:

abtin13

New member
چقد تلخ بود خدافظیت، خیلی به هم به حرفا و شوخیای هم عادت کرده بودیم، خیلی ناراحت شدم،:sad::smiliess (12): خدا به همراهت، منم احتمالا دیگه نیام تاپیک، دلم واسه همتون تنگ میشه، همتون بچه ها، واقعا بهتون عادت کرده بودم....مرده شوره این روزگار لعنتیو ببرن که همش خوبارو میگیره و جاش غم و غصه میذاره، بوس بوس بوس همگی، فقط و فقط از خدا عاقبت به خیری میخوام واسه همتون.....یه دنیا دوستون دارم،I Love You So Much Guysمووووووووواچ اینم یه بوسه گنده.....
ای بابا... هارت بیت ویتامین من تو کجا آخه؟

sepideeee

New member
سلااااام
من رفتم زنجووووووونمم دیدم
الکی که نمیگفتم زنجون چون واقعا مردمان خوبی دارن تا ساعت 12 شب بونگاهیه موند تو بنگاه تا قولنامه ی خونه برای من بنویسن . :))
دانشگاهمم بسیور بسیور دوست داشتنی بود
سفیده دیدی منم بهشتی شدم آخر :))
ما کلاسامونم تو همون بیمارستان مخصوص روان بیمارستان شهبد دکتر بهشتی تشکیل میشه که جالبیش اینه که وسط شهره و توی بافت سنتی و همچنین دیدم یک خیریه مخصوص بیماران اعصاب و روان دارن که این نشون دهنده ی اهمیته هست که زنجانیا به این قشر از جامعه میدن و همچنین کلینیک سلامت جنسی هم دارن که این نشون دهنده ی فرهنگ بالای مردمان زنجوووووووووون میباشد :))))))))))))))))))
کلا خوشحالم دیگه ...
آخر و عاقبت به خیر میشم تو زنجووووونم ان شا الله .
این آخرین پست من تو این انجمن بود .خوبی و بدی دیدید از من حلالم کنید . ان شاالله همگیمون تو زندگیمون سربلند و عاقبت به خیر میشیم . :)))
خدانگه دار همگی . :heart::thanks:
ای واااااااااااااای نرو دلااااااااااارام :)) منم با خودت ببر بهشت :))

دل آرام

New member

بالاخره هر امدنی یه رفتنی داره و هر رفتنی سرآغازی دوباره ...
این رفتن منم آغازی دیگری است ...
:smiliess (10)::rose:

آخرین ویرایش:

دل آرام

New member
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

دل آرام

New member
از بعد از اعلام کلید اینجا خیلی فعال بودی .. بی تارف دلم برات تنگ میشه :14::13:
عزیزم . فکر نکنم با شروع دوره جایی برای دل تنگی بمونه ! اینقدر فکر و سرمون مشغول میشه که از اینجا فقط یه خاطره شیرین یادمون میمونه :))

دل آرام

New member
خخخخ
بچه ها به رسم عادت قدیمی رفتم یه سری هم به سنجش پی زدم !!
دیدم تغییر جدید داشته بید کسی کشفش نکرده یهنی عابا؟!
درخواست بررسی رو زده تو مهر فعال میشه !
خاکستری بید !
خاکستری رنگ کی بید ؟!!:))
از سبزش که به ما نرسید چیزی شاید خاکستریش به یه جایی وصل باشه :))))))))

آخرین ویرایش:

heart.beat777

New member
دل آرام په برو دیگه بذار فاز غمگینی نبودتو بگیریم:25r30wi: نمیشه اینجارو ترک کرد، باور کنید اصلا کوچکترین وقتی که گیر میارم میام سریع تاپیک:a2d3:
آبتین داش ترک با غیرت خودمی تو، قراره دستمو تو یکی از موسسات بند کنم جاتون خالی به عنوان مشاور، بچه ها شماها چه کردید؟؟؟؟ روجو آنا شیفیده خودت دل آرام آبتین داش من تو چه کردی؟؟؟؟ دنبال کار نرفتید یا همه شاغلید و من الاف؟؟؟:riz481:

Ana67

New member
من که انجمنو ول نمیکنم :bunnyearsmiley:
من بیشتر وقتم باشگاهم سر تمرین و مسابقه.وقت کار ندارم:25r30wi:

sepideeee

New member
ضربانی ... تو وقتی به من تبریک نگفتی روز دخترو چطور روت میشه اسم منو بیاری؟؟ ها ؟ ها؟ ها ؟ :)))

heart.beat777

New member
ضربانی ... تو وقتی به من تبریک نگفتی روز دخترو چطور روت میشه اسم منو بیاری؟؟ ها ؟ ها؟ ها ؟ :)))

شخصا باید تبریک میگفتم؟؟؟؟ بیا پی وی:25r30wi: بابا من که تو پستام تبریک گفته بودم بهونه نیار شیفیده ها:mad_majidonline:
چقد کیف داد با بهونه خدافظی همه رو بوسیدم و لاو ترکوندم:25r30wi::motat:

sepideeee

New member
شخصا باید تبریک میگفتم؟؟؟؟ بیا پی وی:: بابا من که تو پستام تبریک گفته بودم بهونه نیار شیفیده ها:mad_majidonline:
چقد کیف داد با بهونه خدافظی همه رو بوسیدم و لاو ترکوندم:25r30wi:::
همچین خدافظی غم انگیزی کردی دیشب من گفتم این ضربانی رفت تابستون سال دیگه بیاد :)) اصلا انقد غمناک بودا اشک های ن دریا شد :5::riz481:

بالا