روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

shiny

New member
حالا خوبه زیاد کل اس نداریم:4d564ad6:

تا حالا نصف عمرمون سر کلا س بودیم:mad_majidonline:

آخرین ویرایش:
سلام کسی اطلاع داره این گزینش که میگن یعنی چی ؟؟
با در دست داشتن مدارك مورد نياز شخصا" به هسته تحقيق و نظر دهي گزينش دانشگاه ...مراجعه نمائید.
منظور اینه که مدارکو بررسی میکنن یا در واقع مثل مصاحبه سوال میپرسن؟؟

r-midwife

New member
ممنون دوست عزیز. فقط مشکل اینجاست که چون پارسال مشهد بین الملل تغذیه نمی گرفته شهریه اش رو هم نزده .
؟
شهریه ثابت همه رشته های ارشد یکسانه.بقیش هم بستگی به تعداد واحدهای عملی و تئوری داره که به تفکیک زده.

sepideeee

New member
من که امروز ثبت نام کردم تموم شد.
رفتم پیش مسئول آموزش ازش میپرسم تاریخ تشکیل کلاسه کی هستش؟ میگه 22 شهریور.یه نگاه برد پیت اندر صفدرقلی بهش انداختم و با خودم گفتم آره منم حتما میام.اگر خودم هم نیام یکی رو از همون شهرستان میفرستم تا به حسابت برسه.:25r30wi:

یعنی بی دردسر مدارک رو دادی تموم؟؟؟
فرم صندوق رفاه دانشچویی چیه ؟؟ تعهداتم رفتی محضر دادی؟؟ :)
واسه ما تازه زده 29 ثبت نام :black_eyed: فکر کنم نیم ترم شما بخوره به شروع ترم ما :25r30wi:

abtin13

New member
یعنی بی دردسر مدارک رو دادی تموم؟؟؟
فرم صندوق رفاه دانشچویی چیه ؟؟ تعهداتم رفتی محضر دادی؟؟ :)
واسه ما تازه زده 29 ثبت نام :black_eyed: فکر کنم نیم ترم شما بخوره به شروع ترم ما :25r30wi:

کاملا بی دردسر.برخوردشون هم خیلی خوب و عالی بود.چای و شیرینی هم دادن بهمون.کلا 3-4 نفر بودیم که ثبت نام می کردیم.همه مدارک رو دادم.تازه با اون خانمی کث ثبت نام میکرد هم سر شوخی رو وا کرده بودم:bunnyearsmiley: البته خودش شروع کرد.:25r30wi:10 دیقه هم طول نکشید.صندوق رفاه برای کسی هستش که میخواد وام بگیره من که وام نمیخوام.تعهد محضری هم فقط برای خوابگاه و وام گرفتنه. ضمنا درس جبرانی هم اصلا بهمون ندادن که خودش یه نکته +ه.البته من هم یه سوتی در حد انقلاب فرانسه دادم که حالا بماند
کلا شروعش گل و بل بلی بود آخرش رو خدا خیر کنه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

sepideeee

New member
کاملا بی دردسر.برخوردشون هم خیلی خوب و عالی بود.چای و شیرینی هم دادن بهمون.کلا 3-4 نفر بودیم که ثبت نام می کردیم.همه مدارک رو دادم.تازه با اون خانمی کث ثبت نام میکرد هم سر شوخی رو وا کرده بودم: البته خودش شروع کرد.:25r30wi:10 دیقه هم طول نکشید.صندوق رفاه برای کسی هستش که میخواد وام بگیره من که وام نمیخوام.تعهد محضری هم فقط برای خوابگاه و وام گرفتنه. ضمنا درس جبرانی هم اصلا بهمون ندادن که خودش یه نکته +ه.البته من هم یه سوتی در حد انقلاب فرانسه دادم که حالا بماند
کلا شروعش گل و بل بلی بود آخرش رو خدا خیر کنه.
عاقا قبول نیست .. این بهشتی مسخره شو دراورده .. همه باید فرم صندوق رفاه و دو تا تعهد محضری ببریم :p7977cujr38iyymsu8: تازه فکر کنم زیادم بهشون رو بدیم از ما هم مدرک نظام وظیفه بخوان :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

abtin13

New member
عاقا قبول نیست .. این بهشتی مسخره شو دراورده .. همه باید فرم صندوق رفاه و دو تا تعهد محضری ببریم :p7977cujr38iyymsu8: تازه فکر کنم زیادم بهشون رو بدیم از ما هم مدرک نظام وظیفه بخوان :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

با این شهید بهشتی تون.یه شهید بهشتی میگن صد تا از اونطرفش درمیاد:riz481: حالا اینا ک میگی خوبه.دانشگاه آزاد واحد..... برای ثبت نام دانشجویان پرستاری و مامایی گواهی از پزشکی قانونی برای .... خانم ها میخواست.:(50):اگه خودم اطلاعیه ش رو نمیدیدم باورم نمیشد.

shiny

New member
برای امر خیر تشریف می برین که این همه دل تو دلتون نیست؟:smiliess (11):

نه واسه تعهد محضری خوابگاه تشریف میبرم:riz481: والا این سختگیریا که میکنن واین استرسایی که کشیدیم فکر نکنم واسه امر خیر بکشیم lool

abtin13

New member
نه واسه تعهد محضری خوابگاه تشریف میبرم:riz481: والا این سختگیریا که میکنن واین استرسایی که کشیدیم فکر نکنم واسه امر خیر بکشیم lool

ماژالا ماژالا.به مبارکی و میمنت انشالا.بله بله همینطوره:smiliess (11):

دل آرام

New member
دلارام کجایی ببینی ما هم محضری شدیم :))
دلارام دلت بسوزه ما 29 میریم ثبت نام :wacsmiley:

ها نوش جونت
امروز که من 40 تومن پیاده شدم واسه تعهد محضری !
15 تومنم ریختم واسه کارت دانشجویی !
یعنی شما باید دوتا 40 تومن بریزید عایا ؟:p

من فردا راهی زنجونمم ! اگر زنده موندم که ثبت نام تو هم میبینم ! (بغض)

ROJO

New member
منم وام میخوام چقد میدن?!:25r30wi:

گرفتنیها رو باید گرفت:riz277:

دل آرام

New member

واقعا وام میدن ؟؟
این سنجش پی گدا که پول کارتم از ما گرفت !

- - - Updated - - -

واقعا وام میدن ؟؟
این سنجش پی گدا که پول کارتم از ما گرفت !

Ana67

New member
امروز که زنگ زدم دانشگاه واسه مسخره بازی گفتم به من خوابگاه میدین؟
اونم گفت بله خانوم چرا ندیم:25r30wi:

دل آرام

New member
ابتین نوشته بود تعهد واسه خوابگا و وامه :)

نه بابا
توی متن تعهد نوشته برای چیه ! حرفی از خوابگاه و وام نزده !
وام که اصلن اختیاریه و همه نمیگیرن بنابراین لزومی نداره فرم تعهد عام رو براش بگیرن !
این تعهد محضری برای اینه که هر وقت درست تموم شد یه مدتی در اختیار وزات بهداشت باشی ! به جای اون دو سالی که درس خوندی با شرایط گل و بلبلشون !
واقعا که !
شورشو در اوردن !

بالا