روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
یجوریه، گره خوردن بیشتر معنی برگشتن شاید بده ک تو این ترکیب بی معنیه، اگه اون ک تو میگیم باشه ---> :|

در هر صورت امضای قبلیت بهتر بود:5::riz481:

Azin E

New member
بچه ها من نمیدونم واسه ثبت نامه دانشگاهم کی باید برم توی سایت دانشگاه هم نزده تلفنشونم جواب نمیدن یا رد میدن یا اشغال میذارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چه مهمون نوازن!! واسه اومدنم یزد یه روز قبل باید حرکت کنم چون پرواز نداره.یکی به دادم برسه؟
help

شنبه مجدد سایتشو چک کن.خیلى دانشگاها ثبت نامشون اینترنتیه

nbio

New member
سلام بچه ها اون اطلاعیه که سنجش پی زده 11و 12ام مراجعه حضوری بشه واسه ثبت نام با اطلاعیه ای که سایت دانشگاه قبولی گذاشته همخونی نداره یعنی سایت دانشگاه ها اینترنتی اعلام کردن ثبت نامو یکی بهم کمک کنم خیلی نگرانم نمیدونم با کدوم باید پیش برم کمککککککک

mahii

New member
بچه ها من نمیدونم واسه ثبت نامه دانشگاهم کی باید برم توی سایت دانشگاه هم نزده تلفنشونم جواب نمیدن یا رد میدن یا اشغال میذارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چه مهمون نوازن!! واسه اومدنم یزد یه روز قبل باید حرکت کنم چون پرواز نداره.یکی به دادم برسه؟
help
تو سایت بهشتی هم زده 9ام مشخص میشه ثبتنام کیه شاید برا شمام اینچنروزه معلوم شه .نترس دیگه اونجورم نیست ک اصن نگن عزیزم:riz303:

mahii

New member
آجي يه آرامش خاصي دارم خدا همه چيو جور ميكنه راه جلو پامون گذاشته پاي رفتنشم ميده خداياااااااا خيلي مهربوني

- - - Updated - - -

آجي يه آرامش خاصي دارم خدا همه چيو جور ميكنه راه جلو پامون گذاشته پاي رفتنشم ميده خداياااااااا خيلي مهربوني
بلی عقیده منم ایننننه:riz303:

banoo93

New member
بچه ها ثبت نام اینترنتی دانشگاهها چه موقع هست؟اول اینترنتیه یا همون 11 و 12 ثبت نامه؟؟

آخرین ویرایش:

matin

New member
آغا یکی به من بگه باید چیکار کنم واسه ثبت نام :)))) برم دانشگاه بگم اینارو بده ؟؟ همینائی که نوشته تو اطلاعیه ؟؟

ROJO

New member
آغا یکی به من بگه باید چیکار کنم واسه ثبت نام :)))) برم دانشگاه بگم اینارو بده ؟؟ همینائی که نوشته تو اطلاعیه ؟؟

پ ن پ برو دانشگا بگو اونا رو بده، همونایی ک ننوشته تو اطلاعیه:rolleyessmileyanim::25r30wi:

matin

New member
پ ن پ برو دانشگا بگو اونا رو بده، همونایی ک ننوشته تو اطلاعیه:rolleyessmileyanim::25r30wi:

خوووووو من دوس ندارم راهی رو برم که همه میرن :((( میخوام دانشگاه سر در گم شه ، کم بیارن بخندم :))) بهشون بگم جمع کنین بابا :tsimuzpzwoap1t9y3o7

دوستان عزیز به اطلاعیه سنجش خیلی توجه نکنید.
هر روز سایت دانشگاهتون رو چک کنین تا اطلاعیه بیاد.
حتما اول یه ثبت نام اینترنتی دارن و یکی هم اواخر شهریور
که حضوریه و باید مدارکتون رو تحویل بدین.

farnaz55

New member
من که زنگ زدم دانشگاه خانمه خیلی عصبانی بهم گفت سنجش واسه خودش گفته چه روزای ثبت نامه ما هنوز اسامی بهمون اعلام نشده. هیچی هم هنوز معلوم نیست.
ترسیدم یه سوال دیگه بپرسم بزنتم:smilies-azardl (12)

sepideeee

New member
هر کسی از بهشتی خبردار شد یه خبر هم اینجا بده یه موقع یادمون نره ثبت نامو :5:

بالا