روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
من یادت رفتم نامرد جنایتکار!!!!!!من که از تاپیک مطالعه گروهی باهات بودم . من از دستت می رم سازمان ملل شکایت می کنم می گم حقوق کودکان رو رعایت نکردی.
شوخی کردم روجو و شما دوستای خوب این تاپیک هستید

وای راست میگی ... اخه شمارو همون اول گفتم دیگه :ad54ad:
تازه من کلی تو این تاپیک پیگرتون بودم ولی نمیومدی که بخونی فقط پست می زاشتی میرفتی :5:
ولی خیلی خوشحالم از قبولیه شما و همه ی بچه هایی که از قبل کنکور با هم بودیم ..

Iris

New member
من کارشناسی زاهدان بودم...شما زاهدانی هستید؟؟
واقعا مردم زاهدان خیلی خوب بودن...عاشق دانشگاهش بودم
شیراز همسایه ماست...آب و هوا و همه چیش عالیه...دانشگاه علوم پزشکیش هم سطحش خوبه....خوابگاه هم نگران نباش
زاهدانی نیستم خراسانیم از نوع رضویش:rolleyessmileyanim:
زاهدان رفتم هم مردم خوبی داره و هم دانشگاه خوبی من دوره کارشناسی یه بار واسه همایش رفتم زاهدان....

Iris

New member
خوب من پدرم درومد تا تونستم صفحات تاپیک رو بخونم .. چه وضشه ؟؟ تا من نیستم همه میان .. تا من میام همه میرن :14:

عاخه سپیده چرا تو برخلاف شیب غلظت کار میکنی همه هستن تو نیستی تو هستی هیشکی نیس این چ وضه:motat:

ksk

New member
بچه ها سلام من هم قبول شدم :motat:
حالا کی بریم ثبت نام

ریتا

New member
من کارشناسی زاهدان بودم...شما زاهدانی هستید؟؟
واقعا مردم زاهدان خیلی خوب بودن...عاشق دانشگاهش بودم
شیراز همسایه ماست...آب و هوا و همه چیش عالیه...دانشگاه علوم پزشکیش هم سطحش خوبه....خوابگاه هم نگران نباش
ممنونم از تعریفت گلم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چقد من پرو ام خب گلیم دیگه:riz304:

midwif.mah

New member
تازه من کلی تو این تاپیک پیگرتون بودم ولی نمیومدی که بخونی فقط پست می زاشتی میرفتی :5:

سپيده جون و همه دوستاي عزيزم از صميم قلبم بهتون تبريك ميگم...:sdasdasd::smiliess (8):
اميدوارم خبرهاي قبوليتون تو دكترا رو بشنوم

infomdmir

New member

شوخی کردم سپیده جان . ممنون از لطفت

ksk

New member
تو سایت سنجش میزنن زمان ثبت نام رو یا دانشگاه ؟؟؟

تو دفترچه نوشته 11 و 12 شهریور ولی همش عوض میشه این تاریخ ها

sepideeee

New member
سپيده جون و همه دوستاي عزيزم از صميم قلبم بهتون تبريك ميگم...:sdasdasd::smiliess (8):
اميدوارم خبرهاي قبوليتون تو دكترا رو بشنوم

مرسی گلم ... شما هم بهتون خیلی خیلی تبریک میگم .. راستش اسمتون که خیلی سخته اصلا در مخیلم نمی گنجه حتی اسمتونو به فارسی بنویسم :)) ایشاله موفقیتای بعدیتون :))

ari6

New member
ضمن تبریک به تک تک بچه ها که نتیجه یک سال تلاششونو گرفتن خواستم یه تشکر ویژه کنم از همه اونایی که زحمت کشیدن و رفتن واسه اعتراض.من بیوتکنولوژی پزشکی گیلان قبول شدم و قبولیمو مدیون اعتراضاتمونم.دم همگی گرم.ایشالا یه روزی همینجا شاهد قبولی همتون تو مقطع دکترا باشم.

بالا