روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

MANDI89

New member
بچه ها نمیدونید ثبت نام دانشگاه ایران چطوریه؟
تو سایتش ک چیزی نبود

sogol1993

New member
بچه ها خیلی خوشحالمممممممم
برای همه
سختیهایی ک با هم کشیدیم، تلاشایی ک برا اعتراض کردیم

همه ب بار نشست

من ک از ذوق زیاد کلی گریه کردم تو بغل همکارا:4d564ad6:

الان مطمئنم برم خونه باز میزنم زیر گریه

خیلی خیلی خوشحالم برای همه
وای خداروشکر

راستی من انتخاب اولم، سرم سازی رازی قبول شدم
تبریک میگم هم رشته ایی:rose:
من گلستان قبول شدم
راستی اینجا کسی گلستان قبول نشده؟؟

ROJO

New member
تبریک میگم هم رشته ایی:rose:
من گلستان قبول شدم
راستی اینجا کسی گلستان قبول نشده؟؟
مرسی عزیزم

منم تبریک میگم:28:

اینجا سه نفر بودیم ویروس تو تاپیک، ک هر سه قبول شدیم ولی جاهای متفاوت

sepideeee

New member
خوب من پدرم درومد تا تونستم صفحات تاپیک رو بخونم .. چه وضشه ؟؟ تا من نیستم همه میان .. تا من میام همه میرن :14:

mamaie

New member
سلام بر همه ی دوستان .... خدا رو شکر که بلاخره به نتیجه ای مقبول رسیدیم البته من خیلی دوست داشتم تهران قبول بشم ولی خدا حتما چیز بهتری واسم خواسته .... به هر حال گیلان انتخاب دومم رو قبول شدم.... تبریک به تمامی بچه هایی که قبول شدن وخدا قوت به همه ی دوستانی که میخوان دوباره شروع کنن:applause:

mahii

New member
سلام بر همه ی دوستان .... خدا رو شکر که بلاخره به نتیجه ای مقبول رسیدیم البته من خیلی دوست داشتم تهران قبول بشم ولی خدا حتما چیز بهتری واسم خواسته .... به هر حال گیلان انتخاب دومم رو قبول شدم.... تبریک به تمامی بچه هایی که قبول شدن وخدا قوت به همه ی دوستانی که میخوان دوباره شروع کنن:applause:
به به بشهرما خوشامدی.کجاش رشت؟؟؟؟؟؟؟برو حالشو ببر :28:

ROJO

New member
خوب من پدرم درومد تا تونستم صفحات تاپیک رو بخونم .. چه وضشه ؟؟ تا من نیستم همه میان .. تا من میام همه میرن :14:

سپیده اصن بلد نیستی کی بیایا، تو تب تاپیک نمیای هههههههه الان همه یا خوابن یا دارن شادیاشونو تقسیم میکنن خخ

سپیده ی تبریک ویژه:heart:

sepideeee

New member
به تک تک دوستا تبریک میگم .. بعضیارو نمیشناسم .. بعضیارو هم که خوب میشناسم :riz481:
اقا سعید .. اقا آبتین .. متین .. روجو . . ماهی .. آیریس .. دل ارام جان.. اقا بردیا .. ام ار ای.. ضربان قلب :)) کرهانی.. زی زی خودمون .. شیلا ... ( حضور ذهن ندارم از بس تو این صفحات اعلام قبولی کردن یادم رفت اسم بچه ها :))
همه و همه ( و اونایی که الان اسمشون یادم رفت ) تبریک میگم .. ایشاله پله های ترقی رو یکی یکی طی بکشید :riz481:

- - - Updated - - -

سپیده اصن بلد نیستی کی بیایا، تو تب تاپیک نمیای هههههههه الان همه یا خوابن یا دارن شادیاشونو تقسیم میکنن خخ

سپیده ی تبریک ویژه:heart:

قربونت روجو جان .. به تو هم تبریک میگم .. به حقمون رسیدیم :thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

mahii

New member
گر خدای من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگهمیدارد.................بازم شکرت خدا
اما یکی از دوستای انجمنیم چنلحظه پیش خدافظی کرد ک بره برا همیشه خیلی ناراحتم کرد نموند جوابشو بدم.................:sad:

MANDI89

New member
سلام ممنون دوست عزیز (نمیدونم مخاطبت منم یا اقا سعید...)
منم بهت تبریک میگم ایشالا شما هم روزای خوبی تو پایتخت کشور داشته باشین :rose:
مرسی لطف داری ایشالا دکترات و تو شهر ما بهت حسابی خوش بگذره

ROJO

New member
خو حالو کی بریم ثبتنام کنیم?:riz481:

این هارت بیت کجاس قرار بود بعد از نتایج بیاد ب سوالات فقهی من در باب ثبتنام پاسخ بده:image170::riz481:

sepideeee

New member
اهان میلاد تورو یادم رفت بگم مبارکه :)) ولی پسرم دیگه قبول شدی رفتی جزو فرزانگان فینگلیش ننویس :25r30wi:

sepideeee

New member
خو حالو کی بریم ثبتنام کنیم?:riz481:

این هارت بیت کجاس قرار بود بعد از نتایج بیاد ب سوالات فقهی من در باب ثبتنام پاسخ بده:image170::riz481:
این هارت بیت یا ضربان قلبش بالا رفته یا تعداد تنفس در دقیقه ش :25r30wi: الان احتمالا سرم بهش وصله :))

infomdmir

New member
به تک تک دوستا تبریک میگم .. بعضیارو نمیشناسم .. بعضیارو هم که خوب میشناسم :riz481:
اقا سعید .. اقا آبتین .. متین .. روجو . . ماهی .. آیریس .. دل ارام جان.. اقا بردیا .. ام ار ای.. ضربان قلب :)) کرهانی.. زی زی خودمون .. شیلا ... ( حضور ذهن ندارم از بس تو این صفحات اعلام قبولی کردن یادم رفت اسم بچه ها :))
همه و همه ( و اونایی که الان اسمشون یادم رفت ) تبریک میگم .. ایشاله پله های ترقی رو یکی یکی طی بکشید :riz481:

- - - Updated - - -

قربونت روجو جان .. به تو هم تبریک میگم .. به حقمون رسیدیم :thumbsupsmileyanim:

من یادت رفتم نامرد جنایتکار!!!!!!من که از تاپیک مطالعه گروهی باهات بودم . من از دستت می رم سازمان ملل شکایت می کنم می گم حقوق کودکان رو رعایت نکردی.
شوخی کردم روجو و شما دوستای خوب این تاپیک هستید

بالا