روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

matin

New member
اهان چی فکر کردی پس ؟؟ من فک و فامیل فردوسی پورم :black_eyed: تازه پاتم به کمیته انظباطی وا می کنم .. :New (6):

آن فردوسی پور رو که من ی دو بر لب چهار راه جهنم آباد واسش کنار گذاشتم ، پس باب بغل رو هم بدم شما فقط ی بره ، کمیته انضباطی از خودمونه خواهر ، برگه جهنمتون صادر شد ، با پیک چاپار فرستاده میشه درب خونتون ، و من المتین عذاب علیم لک :)))

infomdmir

New member
نتایج بین الملل هم با این اعلام نتایج اعلام میشه یا جداگانه نتایج اون اعلام میشه؟

kh.oh

New member
سلام بر دوستان عزیز انشالله خبر قبولی همتون همینجا
نتایج بین الملل هم با این نتایج اعلام میشه? برای منم سواله یه خبر بدید مرسی دوستان

bme88

New member
سلام بر دوستان عزیز انشالله خبر قبولی همتون همینجا
نتایج بین الملل هم با این نتایج اعلام میشه? برای منم سواله یه خبر بدید مرسی دوستان

آره
کلا هر وقت نتایج اومد مینویسه چی قبول شدی
روزانه، شبانه یا بین الملل

Y77

New member
یه سوال حالا فردا نتیجه ها میاد یا باز هم سر کاریم؟:New (6):

ROJO

New member
717c8907e0480d68e5c6704e9fef4690.jpg

Fariba 90

New member
در ضمن فریبا اون لینک از نظر اونا مخفیه، نمیدونن ما غارشناسیم:25r30wi::auizz3ffy9vla57584x
هههه روجو.آره بابا خبر ندارن ما اون لینکو کشف کردیم!مسئولین پیش خودشون فکر کردن کی میره رو اون گزینه ی انحرافی کلیک میکنه!:25r30wi::25r30wi:

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member
بچه ها نتیجه ی علوم ساعت چند اومده ؟؟ :whistle:
یعنی ممکنه یه بیکار هم تو سنجش بهداشت نشسته باشه که یهو ساعت یک نیتجه ی مارو اعلام کنه؟؟ :65d6a5d6s:

- - - Updated - - -

نتایج علوم اومد

علوم کجا قبول شدی علیرضا؟؟

abtin13

New member
بچه ها نتیجه ی علوم ساعت چند اومده ؟؟ :whistle:
یعنی ممکنه یه بیکار هم تو سنجش بهداشت نشسته باشه که یهو ساعت یک نیتجه ی مارو اعلام کنه؟؟ :65d6a5d6s:

احتمالا ساعت 12 اومده.تنظیم کردن تا روز 3 شهریور که شد اتوماتیک لینک فعال بشه.
آره ضیایی خودش نشسته ساعت 4 صبح که شد لینک نتایج رو فعال کنه بعد ساعت 7 لینک اعتراض رو ببنده بگه دیر اومدین نشد اعتراض کنین:smiliess (10):

alleto

New member
علوم همیشه همینه روزی که اعلام میکنن میاد چیزی از ۱۲شب که میشه اون روز میاد رو سایت

بالا