روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sss

New member
سلام سکته کردم چی شد؟چرا یه دفعه اینطوری شد؟کاش حالا که لینک زدن تا ساعت پنج ونیم بیاد چون می خوام شش برم بیرون خدایا خودت کمک کن/

sakht kush

New member
یکی نیست بگه با این ظرفیتای کم نتایج اعلام کردن چقدر سخته مگه که میخوایین کش بدین این قضیه رو...اسم چند نفر اعلام کردن که اینقدر زمان نمی بره آخه...

mamaie

New member
یکی نیست بگه به این سنجش پی که ای آقای سنجش پی خوشت میاد جوونارو الاف کردی خدایی امسال این آزمون چقدر مثل سوهان رو مغز ما بود خودشون راضین یکی این بلاهارو سر بچه هاشون بیاره؟؟؟؟؟!!!!! من که حقمو نمیبخشم انقدر که این ۳ ماه حرص خوردم و استرس گرفتم:New (6):

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member
الان من خودمو مثل یک هواپیمایی میبینم که دارم بدون مقصد بالای کشور پرواز میکنم اینکه کدوم شهر قراره فرود بیام تا چند ساعت دیگه مشخص میشه:65d6a5d6s:
حالا شانس آوردی همون که اوج گرفتی وسط شهر سقوط نکردی :)))

sepideeee

New member
سپیده کجاس?
نامرت، سر بزنگاه غیبش میزنه
اصن دوس لحظات سخت نیست:p7977cujr38iyymsu8:
من تازه ساعت سه به بعد اومدم خونه و خوابم رفت :) تا بیدار شدم شد 5 .. که الان هم در خدمت دوستانم .. ولی هیچکی نیست که :black_eyed:
اصن هیچکدومتون دوست لحظات سخت نیستین :))

genetic93

New member
و من يتوكل علي الله فهو حسبه................ ما ك به خدا توكل كرديم هرجي قسمت

abtin13

New member
من تازه ساعت سه به بعد اومدم خونه و خوابم رفت :) تا بیدار شدم شد 5 .. که الان هم در خدمت دوستانم .. ولی هیچکی نیست که :black_eyed:
اصن هیچکدومتون دوست لحظات سخت نیستین :))

نیست همشون مسترسن.الان دسته جمعی رفتن سنجش پ.دارن هی رفرش می کنن بلکه فرجی بشه
منم مشغول تاب دادن سیبیلم هستم و دارم به کار این جوانان نظرات می کنم:riz481:

sepideeee

New member
تو که 24 ساعته اینجایی چی چیو تازه اومدی... یا یه کتاب حافظ دستت گرفتی و داری شعر مینویسی تو مشاعره ....:whistle:
حالا نه که شما تا حالا پات به انجمن وا نشده :riz481: تازه جات خالی چند تا کتاب شعر دیگه هم جاسازی کردم رو میز :ad54ad:

mahbanoo

New member
سلام دوستان
ببخشید کجاست این لینک غیرفعال که ازش حرف میزنید ؟

من که تو سنجش پی چیزی نمی بینم !!!

mexin

Well-known member
حالا نه که شما تا حالا پات به انجمن وا نشده :riz481: تازه جات خالی چند تا کتاب شعر دیگه هم جاسازی کردم رو میز :ad54ad:

آره دیگه با اون یکی شاعر خفظیات خافظ هی واسه هم شعر بخونید و مست بشید ...:25r30wi:

Iris

New member
به به شما که شاهد حظور فعالتون از ظهر هستم :)) ...
این ابتین هم گویا هست ...
با من میشیم سه نفر ..
مکسین هم که فقط اسپم میزاره :))
عاره سپیده جون ما از ظهر چش به در سنجشیم نامرد نمیاد اصن

بالا