روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

goo

New member
در زندگی؛

زمانهایی فرا می رسد که تصور میکنی همه چیز به پایان رسیده است،

در حالی که آن زمان ، نقطه آغاز است !

asayesh

New member
خداکنه همین اخر هفته نتایج رو بدن دفعه قبل همزودترا از اون تاریخی گفتن اعلام کردن منکه واقعااز این سردرگمی خسته شدم

nikaesf

New member
سلام عزیزم
بازیزد خوبه
اما من رشتمو سمنان و اهواز و شیراز و زاهدان داره که همش راهش افتضاحه
بچه من تازه دوسال و نیمشه
سلام آره من یزد رو هم زدم اما بعدش پشیمون شدم. اگه ویرایش بدن حذفش میکنم چون برای منم سخته حتی یک ترمم برم یه جای دیگه...
البته پسر من 5 ساشه ولی بازم سخته چون من تو اصف کسی رو ندارم که بخوام بچمو بهش بسپارم...
توکل به خدا انشالله که تو شهر خودمون قبول میشیم

shiny

New member
داوطلبای ارشد امسال نقل مکان کردیم به این تاپیک:smilies-azardl (113

** تاپیک شرکت کنندگان آزمون ارشد وزارت بهداشت 93 **

آخرین ویرایش:

medic69

New member
یعنی من الان مثه روز برام روشنه نتایجو میزارن 10 شهریور اعلام میکنن.دقمون دادن بعد اعلام میکنن

abbas gara

New member
سلام امروز صبح یکی از دوستام گفت که تو مجلس رییس مجلس گفته به خاطر اعتراض دانشجوها به کاهش ظرفیت وزارت بهداشت به وزارت بودجه میدیم تا ظرفیت هارو به سال قبل برگردونن . شما این و شنیدید؟ درسته؟

goo

New member
سلام امروز صبح یکی از دوستام گفت که تو مجلس رییس مجلس گفته به خاطر اعتراض دانشجوها به کاهش ظرفیت وزارت بهداشت به وزارت بودجه میدیم تا ظرفیت هارو به سال قبل برگردونن . شما این و شنیدید؟ درسته؟

از کجا شنیده؟ینی به امسال بودجه میدن؟؟؟

*فرناز*

New member
من تو نت سرچ کردم همچین خبری ندیدم
احتمالا برای رشته های پزشکی باشه چون از طرف مجلسم به وزارت تذکر داده بودن درین مورد

Y77

New member
من از صبح دارم گوش میدم البته اندکی با پراکندگی ولی همچین چیزی نشنیدم البته شاید هم من نشنیدم

آخرین ویرایش:

heart.beat777

New member

سلام عباس جون، خوبی؟ منم رشتم بیو بود واسه اعتراض اومده بودم، چقد این خبرت صحت داره؟

heart.beat777

New member
سلام به دوستای گلم بخصوص مامان علی کوچولو که منو تو تاپیک اعتراضا زد:25r30wi::25r30wi::thumbsupsmileyanim:، خوبید بچه ها؟ چه میکنید با استرس این روزا؟

بالا