روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
بچه ها حالا که من دست به اعتراضم خوب شده فقط بگین واسه فعال شدنه تخمین رتبه کجا برم اعتراض :sdasdasd:

ROJO

New member
میشه تا پایان وقت اعتراض مدام رفت و اعتراض زد
لزومی نداره همه رو ی باره بزنید

مرسی:thanks:
پس من روزی ی اعتراض میزنم ک ب شعور سنجشم توهین نکرده باشم:black_eyed:میترسم بره خودکشی کنه اگه یهو کلأ ضایع شه هههههه

sepideeee

New member
مرسی:thanks:
پس من روزی ی اعتراض میزنم ک ب شعور سنجشم توهین نکرده باشم:black_eyed:میترسم بره خودکشی کنه اگه یهو کلأ ضایع شه هههههه
مگه چند روز واسه اعتراض گذاشتن؟؟؟ بابا من منتظر بودم فردا کلید نهایی رو اعلام کنن :p7977cujr38iyymsu8: همین جوری پیش برن که تابستون سال دیگه هم نتیجه اعلام نمی شه که :14:

ROJO

New member
مگه چند روز واسه اعتراض گذاشتن؟؟؟ بابا من منتظر بودم فردا کلید نهایی رو اعلام کنن :p7977cujr38iyymsu8: همین جوری پیش برن که تابستون سال دیگه هم نتیجه اعلام نمی شه که :14:
تا جمعه وقت دالیم

ROJO

New member
خودشون می دونن کل کلید غلطه که انقد وقت دادن :black_eyed:
راستی کلید نهایی کی میاد؟؟ می دونین؟

تا بیست و چهارم همین ماه گمونم با کارنامه بیاد دیگه

امیدوارم کلیدا درست بشه وگرنه اصن اشتیاقی واسه دیدن کارنامه ی مسخرشون ندارم:smiliess (7):

sepideeee

New member
تا بیست و چهارم همین ماه گمونم با کارنامه بیاد دیگه

امیدوارم کلیدا درست بشه وگرنه اصن اشتیاقی واسه دیدن کارنامه ی مسخرشون ندارم:smiliess (7):
نه کلید نهاییو جدا اعلام می کنن .. وگرنه ما نمی فهمیم کدوم سوال درست شد کدوم غلط که :14:

ROJO

New member
خب ینی بعد از کارنامه و انتخاب شهر میاد?! خب چ فایده داره بازم بدرد نخوره! مگه اینکه بخوایم بدونیم جوابارو واسه سال بعدمون خوب باشه نعوذ بالله:65d6a5d6s:

قبل از 24ام هم بعید میدونم چیزی اعلام کنن ملت دارن تا 7ام اعتراض میزنن، ینی اینقد فرزن!!!

آخرین ویرایش:

marry

New member
من خوندم واسه اعتراض رفرنس حتما لازمه؟

آخرین ویرایش:

infomdmir

New member
دوستان شما به هر چند تا سوال که دوست داشته باشید می تونید اعتراض بکنید منتها به شرط ذکر منبع'شماره صفحه و پارگراف و خط . پس قبل از اینکه اعتراض بدید برید اول منابعتون رو دقیق جستجو کنید و بعد با مدرک اعتراض بدید.

rojiin

New member
بچه ها ۲۴ کارنامه میاد و میتونیم انتخاب شهر کنیم.همه مجاز هستیم؟میشه تا حدودی فهمید که ایشالله قبولیم یا نه؟

تخمین رتبه سایت کی میاد؟

mrk6990

New member
دوستان این تخمین رتبه سایتو شما اطلاع ندارید کی راه میفته؟!

ksk

New member
بچه ها تخمین رتبه کی راه میافته . این همه تبلیغات تو سایت اصلی وای خبری از تخمین رتبه نیست

sepideeee

New member
خب ینی بعد از کارنامه و انتخاب شهر میاد?! خب چ فایده داره بازم بدرد نخوره! مگه اینکه بخوایم بدونیم جوابارو واسه سال بعدمون خوب باشه نعوذ بالله:65d6a5d6s:

قبل از 24ام هم بعید میدونم چیزی اعلام کنن ملت دارن تا 7ام اعتراض میزنن، ینی اینقد فرزن!!!
خوب باید طبق برنامه قبل از کارنامه بیاد دیگه تو دفترچه نوشته ها ولی حال ندارم نگا کنم :( لابد وزارت بهداشت این توانایی رو در خودش دیده که روال کار رو عوض کرده دیگه :21:

sepideeee

New member
بچه ها تخمین رتبه کی راه میافته . این همه تبلیغات تو سایت اصلی وای خبری از تخمین رتبه نیست

اره بابا همچین گفتن اطلاع رسانی کنین حالا خوب شد اطلاع رسانی نکردیم آبرومون می رفت :14:

marry

New member
واسه اعتراض ذکر منبع الزامی نیست ولی اگه باشه بهتره
زبان که منبع خاصی نداره سوالا زاییده ی ذهن بیمار طراحههههه

mey4am

New member
خووو سووالای آزمونو از کجا اوردین نامردااااااااااا:smiliess (4)::smiliess (4)::(:)((
عاقاا یکی نیس بگه سوالای آزمون ارشد مندسی پزشکی(بیو مواد)از کجااااااااااا پیدا کنم؟؟
بخدااا ثواب داره :dadad4:

بالا