روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
به به یاران غار! خخخخخخخ
منم موضوم تعیین شده:smilies-azardl (113

abtin13

New member
به منم کمک کنین خوب :black_eyed:

خوب کاری نداره که.یه استاد با سلیقه شخصی اونی که به دلت میشینه رو انتخاب کن برو پیشش یکم مجیزشو بگو در مورد تحقیقاتی که انجام داده و از این جور چیزا بعد بگو که منم به فیلد تحقیقاتی شما علاقه دارم.دست محببتو به سر منم بکش.اونم که خیر کیف شده بهت موضوع میده بعد میشینی در مورد اون موضوع 50-60 تا مقاله در میاری و میخونی و با بیانات و رهنمود های استاااااد پروپوزالتو مینویسی
to be continued.....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

abtin13

New member
به به یاران غار! خخخخخخخ
منم موضوم تعیین شده:smilies-azardl (113

به به جناب روهو. شما هم که موضوع تعیین کردی این خاله مارو هم راهنمایی بکن
فقط آخرش گولش نزنی برین با ژیان دور دور.بزار بشینه درسشو بخونه

ROJO

New member
اره ابتین راس میگه باید استادو ... کرد برو بگو استاد بزا دستتو ببوسم:25r30wi:

مهلا1991

New member
راستی بچه ها کسی هست که دانشگاش قبول کرده باشه پایان نامشو بره شهر خودشون کار کنه؟

ROJO

New member
راستی بچه ها کسی هست که دانشگاش قبول کرده باشه پایان نامشو بره شهر خودشون کار کنه؟

برا ما اجازه میدن ولی ی استاد راهنما حتما باید ازینجا باشه ک اسمش میره جلوتو ازونی ک رفتی باهاش کار کردی! اینجوری خب معلومه کسی قبول نمیکنه

مهلا1991

New member
برا ما اجازه میدن ولی ی استاد راهنما حتما باید ازینجا باشه ک اسمش میره جلوتو ازونی ک رفتی باهاش کار کردی! اینجوری خب معلومه کسی قبول نمیکنه

حالا بدبختی من هم تو تهران اشنا دارم هم تو گرگان استادم قبول کرده که استاد دوم باشه اما اموزش دانشکده قبول نمیکنه:p7977cujr38iyymsu8:

negahban

New member

تو دانشگاه ازاد چنین چیزی پیش میاد...............مثلا اگر استاد کافی برای تمام دانشجویان در دانشگاه وجود نداشته باشند میشه استاد راهنمایی در شهر خودت پیدا کنی و پایان نامه رو زیر نظر او انجام بدی فقط مشکلش اینه روز دفاع باید استاد راهنمای شهر خودتو ببری دانشگاهت و در جلسه دفاعت حضور داشته باشه

mmdreza.psy

New member
سلامممممممم
بچه ها این تایپیک مال دوستان پارسالیه.یوهو شانسکی یافتمممش..
اگه مایلید دنباله ی کامنت های قبلی کامنت بدین....

تا ۲-۳روز دیگه نتایج میاد...درچه حالید؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلامممممممم

mahsast

New member
این تاپیک پر از خاطراته خوبه(:) ایشالا برا بچه های امسالم خوب باشه:rolleyessmileyanim:

Milad_parsa

New member
سلامممممممم

- - - Updated - - -

سلامممممممم

دیگه استرس داره خفم می کنه

bioshimi93

New member
من چند وقت پیش دنبال این تاپیک گشتم پیداش نکردم امسال هیچ کس حوصله تاپیک زدن نداره
امیدوارم همگی با رتبه های عالی قبول بشین

mmdreza.psy

New member
من چند وقت پیش دنبال این تاپیک گشتم پیداش نکردم امسال هیچ کس حوصله تاپیک زدن نداره
امیدوارم همگی با رتبه های عالی قبول بشین

اره خب...با کم کردن ظرفیتا خیلیا نا امید شدن...روانشناسی از ۷۲تا روزانه ی دوسال پیش .سال قبل شد۳۷...

mmdreza.psy

New member
ظرفیت ها رو اعلام کردن مگه؟؟؟؟؟؟؟؟

نه داداش رسما اعلام نکردن ..ولی توی یه مصاحبه ای گفتن تغییری نسبت به پارسال نمیکنه...
فقط دانشگاه تهران گفته من در کل یه رشته ها تعدادمو کم میکنم ولی خب مشخص نیست کودوما....

Milad_parsa

New member
نه داداش رسما اعلام نکردن ..ولی توی یه مصاحبه ای گفتن تغییری نسبت به پارسال نمیکنه...
فقط دانشگاه تهران گفته من در کل یه رشته ها تعدادمو کم میکنم ولی خب مشخص نیست کودوما....
حالا کم نشه...هیچ چیز اینا رو برنامه نیست والا

بالا