روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

abtin13

New member
چطو من نمیبینم این طوفانایی365 روزه رو!!!!!!!!!!!!!!!!1خدایی من زاهدان باد ندیدم چه برسه طوفان!!!!!!!!!!!!1

- - - Updated - - -

چطو من نمیبینم این طوفانایی365 روزه رو!!!!!!!!!!!!!!!!1خدایی من زاهدان باد ندیدم چه برسه طوفان!!!!!!!!!!!!1

من منظورم زاهدان نیست که عزیز :65d6a5d6s: 2000 کیلومتر بیا سمت شمال غرب

ریتا

New member
دقیقا کجا میشه که اونوقت اوضاعش میشه بدتر زابل؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

abtin13

New member

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

زابل به خاطر شن اوضاعش خراب میشه وگرنه خود باد نهایتا بشه سرعتش 60-70 کیلومتر.اگه اشتباه میگم شما تصحیح کن

mozhdeee

New member

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

فک کنم طرفای اردبیل وتبریز:idea_majidonline:

shaylon

New member
mahsa jan 2ta 39 3ta 44!!!!!!!!!!!!!!!!!pas beghu badbakht shodam fk konam 15am beshe 30 ......khodayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:5::smiliess (2):

shaylon

New member
ey kash harfe rojo rajebe rotbehaye yeksan dorost basheeeeeeeeeeeeeee:idea_majidonline::idea_majidonline:

ریتا

New member
زابل به خاطر شن اوضاعش خراب میشه وگرنه خود باد نهایتا بشه سرعتش 60-70 کیلومتر.اگه اشتباه میگم شما تصحیح کن
بله خیلی اطلاعاتتون قوی بود

- - - Updated - - -

بله خیلی اطلاعاتتون قوی بود

m_mobini

New member
هزینه ی شبانه رونمیدونید???من بین شبانه تهران وروزانه قزوین مرددم به نظرتون کدوموبزنم چقد زوره من رتبم ۱۷شده پارسال بااین رتبه اصفهان قبول شدن من الان باید برم شبانه

abtin13

New member
هزینه ی شبانه رونمیدونید???من بین شبانه تهران وروزانه قزوین مرددم به نظرتون کدوموبزنم چقد زوره من رتبم ۱۷شده پارسال بااین رتبه اصفهان قبول شدن من الان باید برم شبانه

اگه پول داری شبانه تهران.چون شبانه اولین باره که تو بهداشت میاد فک کنم شهریه اش همون سایر رشته ها باشه
شهریه ارشد شبانه | شهریه شبانه کارشناسی ارشد 93 ? سایت آزمون دکتری ( نتایج دانشگاه آزاد منابع دکتری اخبار ارشد بدون کنکور )

neshat25

New member
بچه ها من در مورد زاهدانم اطلاع دارم.امیدوارم بتونه کمک کنه.هواش که خوبه.میگن اصلا هوای بدی نداره.طوفان هم نداره.یه شهری هست پراز دانشجو.امکاناتم داره.دلنشگاهش مرکزشهره.و جای خوبیه.میگن دانشگاه و خوابگاهشم خیلی قشنگه.درکل نباید از اسمش ترسید.چون زاهدان در حوزه سیستانه و سیستان خوبه.اما سمت بلوچستان بده که زاهدان جز بلوچستان نیست.تمام اینا در موردزاهدان بود.با زابل اشتباه نگیرین.من درباره زابل هیچی نمیدونم

m_mobini

New member
اگه پول داری شبانه تهران.چون شبانه اولین باره که تو بهداشت میاد فک کنم شهریه اش همون سایر رشته ها باشه
شهریه ارشد شبانه | شهریه شبانه کارشناسی ارشد 93 � سایت آزمون دکتری ( نتایج دانشگاه آزاد منابع دکتری اخبار ارشد بدون کنکور )

ممنون از کمکتون لطف کردید

abtin13

New member
بالا