روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

shiny

New member
to hamin elamieye vezarat behdasht zade emsal 4500 nafar zarfiat hast bad jame kole ina mishe hodoode 3700
aslan ghabele moghayeseham nist

پیام به شبکه خبر

سلام.بچه ها جونم میدونم شاید دیگه دیر باشه اما توروخدا به این کاری که میگم عمل کنید.همگی به آدرس زیر برید و برای شبکه خبر ماجرا رو بنویسید تا اعتراض ماشاید به گوش یکی برسه.توروخدا نگید بی فایده هست.حداقل ضرر که نمیکنیم.

ارسال خبر برای شبکه خبر

hebe.nurse

New member
یکی از بچه ها تو بهشتی ارشد داخلی میخونه و رتبه برتر هم بوده گفت اول تهران و بعد ایران رو بزنید چون طبق گفته اون این دانشگاه ها 4 ترمه ولی بهشتی 6ترمه.بهشتی جدیدا بردن دانشجو به بخش رو واسه ارشد اجباری کرده و خوابگاه هم خیلی سخت میده

اره منم دقیقا همینا رو شنیدم
درکل هرکی بهشتی بوده ناراضی بوده. به خصوص از اوضاع خوابگاهاش. تازه محل دانشگاهش هم مناسب نیس. ولی تهران از همه لحاظ بهتره:painting:

hebe.nurse

New member
دوست عزیزم بند هفت حتی خبر از کاهش این ظرفیت ها داده نه افزایش.

تورو خدا انقد تو دل مارو خالی نکنید
اخه مگه میشه تهران 5تا بگیره؟؟ یا شهید بهشتی؟
اصلا چرا تربیت مدرس نگیره؟ یا گیلان؟ خیلی عجیبه
حالا خدا بزرگه ببینیم چی برامون رقم زده
.:motat:
اقا مسعود معافیت طرح شامل چه کسایی میشه؟

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
سلام.بچه ها جونم میدونم شاید دیگه دیر باشه اما توروخدا به این کاری که میگم عمل کنید.همگی به آدرس زیر برید و برای شبکه خبر ماجرا رو بنویسید تا اعتراض ماشاید به گوش یکی برسه.توروخدا نگید بی فایده هست.حداقل ضرر که نمیکنیم.

ارسال خبر برای شبکه خبر

کدوم ماجرا مریم خانوم؟؟؟؟
من دقیق در جریان نیستم

biosta

Well-known member
کسانی که می گویند در یک رشته دو نفر رتبه ی یکسان دارند
این جا یا با پیام خصوصی با سند دقیق بهم بگویند
نمره ی هر چند نفر یکی هست
اما اطلاعات من میگه نباید در رتبه گره وجود داشته باشد
و داوطلبانی که نمرات یکسان دارند بر حسب معدل رتبه بندی می شوند .

Persian-Masoud

New member
تورو خدا انقد تو دل مارو خالی نکنید
اخه مگه میشه تهران 5تا بگیره؟؟ یا شهید بهشتی؟
اصلا چرا تربیت مدرس نگیره؟ یا گیلان؟ خیلی عجیبه
حالا خدا بزرگه ببینیم چی برامون رقم زده
.:motat:
اقا مسعود معافیت طرح شامل چه کسایی میشه؟

در پست اول این تاپیک کسایی که معاف میشن نوشته شده:

http://olumpezeshki.ir/thread13702.html

bahar92

New member
سلام بچه ها
کسی میدونه خابگاه دانشگاه تبریز واسه دانشجوای ارشد چجوریه
خابگاه میدن یا نمیدن
باس چسکار کرد
لطفا جواب بدید بچه هاااااااااااااااااااااااااااا
ممنون

bahar92

New member
سلام بچه ها
خابگاه میدن یا نمیدن
باس چیکار کرد
ممنون

vet lab sciences

New member
کاری ندارم ظرفیتا درسته یا نه، ولی دوستان لطفا از غلبه ی احساسات بر تعقل جلوگیری کنید و یک درصد هم این احتمال رو بدید که با این کار (اعلام ظرفیت) وزارت بهداشت خواسته شدت عکس العمل شما رو قبل از اعلام رسمی، بسنجه! و برای اعلام رسمی کاهش ظرفیت با جزییات آمادتون کنه.
جمع کل فایل ظرفیت 4075 نفر هست و اطلاعیه گفته *بالغ بر* 4500 نفر یعنی قطعی نگفته 4500نفر. به احتمال قوی ظرفیت واقعی یه چیزی بین جمع کل فایل ظرفیت و اطلاعیه وزارت بهداشت باشه و محتمل ترین پیش بینی همونیه که بعضی دوستان گفتن، یعنی ظرفیت نهایی هر رشته بیشتر از فایل ظرفیت خواهد بود ولی به مقدار خیلی اندک (شاید حداکثر در حد 10 یا 15 نفر بیشتر در رشته های پرتقاضا).
یه مقدار تیزتر باشید!
غالب نظرات دوستان مملو از احساسات و تعقل کم رنگ تره.

دل آرام

New member
کاری ندارم ظرفیتا درسته یا نه، ولی دوستان لطفا از غلبه ی احساسات بر تعقل جلوگیری کنید و یک درصد هم این احتمال رو بدید که با این کار (اعلام ظرفیت) وزارت بهداشت خواسته شدت عکس العمل شما رو قبل از اعلام رسمی، بسنجه! و برای اعلام رسمی کاهش ظرفیت با جزییات آمادتون کنه.
جمع کل فایل ظرفیت 4075 نفر هست و اطلاعیه گفته *بالغ بر* 4500 نفر یعنی قطعی نگفته 4500نفر. به احتمال قوی ظرفیت واقعی یه چیزی بین جمع کل فایل ظرفیت و اطلاعیه وزارت بهداشت باشه و محتمل ترین پیش بینی همونیه که بعضی دوستان گفتن، یعنی ظرفیت نهایی هر رشته بیشتر از فایل ظرفیت خواهد بود ولی به مقدار خیلی اندک (شاید حداکثر در حد 10 یا 15 نفر بیشتر در رشته های پرتقاضا).
یه مقدار تیزتر باشید!
غالب نظرات دوستان مملو از احساسات و تعقل کم رنگ تره.

وزرات بهداشت کی تا حالا به دل دانشجوهاش پیش رفته که بخواد حالا شدت عکس العمل ما رو بسنجه !
اصلا براشون عکس العمل ما مهم نیست که

بچه هام حق دارن احساسی رفتار کنن . یک سال زحمت کشیدن والان وزارت خونه حتی جوابگو نیست . سه تا اطلاعیه راجب به انتخاب رشته داده و دائم امروز و فردا میکنه . حتی دریغ از یک پوزش خواستن به خاطر بد قولی هاشون .
چرا با برنامه ریزی پیش نرفتن وقت افزایش ظرفیت که حالا بخوان بدون برنامه ظرفیت رو کاهش بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Rpm

New member
وزرات بهداشت کی تا حالا به دل دانشجوهاش پیش رفته که بخواد حالا شدت عکس العمل ما رو بسنجه !
اصلا براشون عکس العمل ما مهم نیست که

بچه هام حق دارن احساسی رفتار کنن . یک سال زحمت کشیدن والان وزارت خونه حتی جوابگو نیست . سه تا اطلاعیه راجب به انتخاب رشته داده و دائم امروز و فردا میکنه . حتی دریغ از یک پوزش خواستن به خاطر بد قولی هاشون .
چرا با برنامه ریزی پیش نرفتن وقت افزایش ظرفیت که حالا بخوان بدون برنامه ظرفیت رو کاهش بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله منم باشما کاملا موافقم....

mahsast

New member
سلام بچه ها
خابگاه میدن یا نمیدن
باس چیکار کرد
ممنون
من کارشناسی اونجا بودم میگه سال اول کلا خوابگاه نمیده به همه مقاطع ولی خوابگاهی که خودم بودم بچه های ارشد بودن! شاید سال اول نده ولی در کل احتمال اینکه خوابگاه بده زیاده!

رها93

New member
فردا همه چی مشخص میشه!ولی سال قبل خداییش اوضاع خیلی آروم بود
دیگه تحلیل نکنیم .همش داریم استرس به هم وارد میکنیم

asayesh

New member
همه دوستان خیالتون راحت حتی به اندازه یک درصد هم این لیست درست نیست من دوستم استاد سم شناسیه کلی اتو شوکه که سایت ن خ ب گ ان این اطلاعیه رو چجوری زده که حتی یک دانشگاه سم هم نداره!!! ازطرفی من هرجا تخمین رتبه کردم بیشتر از 30 واسم نزد اون وقت این سایت برام زده بود 346 درحالی که 21 شدم دیگه ببینید چه سایت معتبربه!!

nastaran8

New member

اپراتور ک خوبه من برای استیفای حقم اعتراضمو به کل کارمندای سنجش میبرم، منم انتظار ندارم با ی زنگ و ایمیل و ... چیزی بخواد عوض بشه! ولی
اگه بخواد بی عدالتی صورت بگیره، همه ی داوطلبان سختکوش معترضن اونموقع ببینم کی میخواد جلو ما رو بگیره و نظر ما رو اعمال نکنه!
دوست عزيز بله مى تونيد به همه کارمندان وزارتخونه هم اعتراض کنيد ولى به نظرتون چيزى تغيير مى کنه؟؟؟؟ به نظرتون کارمندا کاره ايي هستن؟؟؟؟؟ نهايتا به نظرتون چي تغيير مى کنه؟؟؟؟ پارسال 1ماه به کنکور phd يکى از درساى امتحانى رو کلا تغيير دادن به نظرتون اصلا اعتراضاى ما تا ثيرى داشت ؟؟؟؟!!!هيچى.....

alleto

New member
salam bacheha ye soal man reshtam physiologie be nazaretun beyne daneshgahaye iran beheshti kodomo aval bezanam?

بالا