روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
سلام دوستان عزیز متاسفانه به نظر این ظرفیت اعلام شده درسته چون قبلا زمزمه کم شدن ظرفیتها بود در ضمن یه دانشگاه که خودسر نمی تونه ظرفیت اغلام کنه حتما از وزارت خونه اجازه داشته...

درسته که کم کردن ولی بازم به نظر من تغیری هست توش .. وگرنه که ظرفیتارو همون یه ماه پیش اعلام میکرد !!! نه؟؟

sepideeee

New member
یعنی چییییی؟ یکم حس مسئولیت داشته باشششش... همین الان گفتی پاسخگو و راهنمایی... تازه الان میخواستم بهت گیر بدم چرا ظرفیتها رو نمیزنن پس؟؟!!! یالا بگو بینم،پاسخگو باااش :New (6):

سارا منم پاسخگو بودنم مثل اون افرادیه که پشت تلفن سنجش بهداشت نشستن :thumbsupsmileyanim:

nastaran8

New member
درسته که کم کردن ولی بازم به نظر من تغیری هست توش .. وگرنه که ظرفیتارو همون یه ماه پیش اعلام میکرد !!! نه؟؟

ممکنه سپیده جان ولی من خودم 1 ماه پیش از اخبار علمی فرهنگی شنیدم که تصمیم بر کاهش ظرفیت ارشد هست...در ضمن اساتید هم از تعداد زیاد دانشجوهای ارشد شاکی بودن ....

sara.sharifi

New member

چی بگم والا... شاید این تاخیر علتش ایت باشه که یه سری رشته ا فقط هنوز شرایطشون آماده نیست... آخا بعضی دوستان توی پستهای قبل گفتن که رشته شون توی اون لیست نبود! شاید تاخیر به خاطر همین رشته هاست... ( البته این گمان بنده ست و هیچ اعتباری بهش نیست فقط یه احتماله)
خدا کنه فردا ظرفیتها بیاد

sepideeee

New member
چی بگم والا... شاید این تاخیر علتش ایت باشه که یه سری رشته ا فقط هنوز شرایطشون آماده نیست... آخا بعضی دوستان توی پستهای قبل گفتن که رشته شون توی اون لیست نبود! شاید تاخیر به خاطر همین رشته هاست... ( البته این گمان بنده ست و هیچ اعتباری بهش نیست فقط یه احتماله)
خدا کنه فردا ظرفیتها بیاد

اگه ظرفیتا مثل این پی دی اف باشه که میخوام نیاد :)) سنجش بد !!

sara.sharifi

New member
اگه ظرفیتا مثل این پی دی اف باشه که میخوام نیاد :)) سنجش بد !!
:))))
به چشمم خورد یه سری ظرفیتها مثلا شده 3 نفر!!!!!!!!!!! اخه 3 نفر یعنی چی؟! فکر کن ک ل ا س خصوصیه... خنده داره به خداااا ... مثلا فکر کن اگه یه روز دوتاشون غیبت کنن ک ل ا س میشه یه نفره!!!! معنی نداره اصلا ...طفلی اون یه نفر استاد گیر میده به اون بدبخت :25r30wi::25r30wi:

bahar9368

New member
به چشمم خورد یه سری ظرفیتها مثلا شده 3 نفر!!!!!!!!!!! اخه 3 نفر یعنی چی؟! فکر کن ک ل ا س خصوصیه... خنده داره به خداااا ... مثلا فکر کن اگه یه روز دوتاشون غیبت کنن ک ل ا س میشه یه نفره!!!! معنی نداره اصلا ...طفلی اون یه نفر استاد گیر میده به اون بدبخت :25r30wi::25r30wi:

برگزار میکنن عزیزم
برا ما با یه نفرم ک ل ا س تشکیل دادن و بقیه رو یه غیبت اساسی دادن و آخر ترم انداختن

nastaran8

New member

دوست عزيز کلاساى ارشد با کارشناسى فرق داره حتى براى يه نفر هم برگزار مى شه چون حتى قبل هم تعداد آنچنان زياد نبود....

ROJO

New member
...

بچه هاااا

نظرتون چیه ایمیل بزنیم به سنجش پزشکی و لینک این خبر قم هم بذاریم تووش

برن گردن اینا رو بزنن خبر نصفه و نیمه نذارن

برای ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی با شماره های 81452808-81452574-81452575 تماس و یا با آدرس info@sanjeshp.ir مکاتبه نمایید
برای ارتباط با واحد حفاظت آزمونهای مرکز سنجش آموزش پزشکی با آدرس ha_behdasht@sanjeshp.ir مکاتبه نمایید

...

من ایمیل زدم
دوستان میل کنید لینکو

chemist tala

New member
سنجش باید زور پشت سرش باشه وقتی کسی به چیزی اعتراض نمیکنه سنجشم میگه کار درستی انجام دادم. فکر کردین چی شد که تاریخ امتحانو از9-10دوباره برگردوندن 22-23به خاطر اعتراض بچه ها بود.امسال داشتن یه عداه زیادی رو به خاطر اینکه پارسال شبانه و آزاد قبول شده بودن محروم میکردن از امتحان فکر کردین چی شد امتحان دادن؟به خاطر اعتراض بود

خب من دیدم بچه هایی رو ک همین جا گفتن محروم بودن بعد کارت ورود ب جلسه واسشون صادر کردن اما کارنامه بهشون ندادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟/بعدم تاریخ امتحانو بخاطر همزمانی امتحان دانشگاه ازاد بود نه اینکه عاشق چشم و ابروی بچه ها باشننننن

رها93

New member
بچه ها من زنگ زدم گفتن کی این اطلاعیه رو زده گفتم سایت علوم پزشکی قم!!
گفت هنوز به ما چیزی نگفتن اون سایت چطور زده
گفتم کاهش درسته؟؟من من کرد گفت صبر کنید
بعدشم تاکید کردم بچه ها حسابی معترض هستن . این همه کاهش انصاف نیس. عصبی گفت خانوم بذار حالا ظرفیتها بیاد!!!
بچه زنگ بزنین تا اینا کاری نکردن
81453117

بالا